N/A

Anabel

New Member
Ами не можах да измисля заглавие. . .
Та смисъла на темата е (сигурно ще ми се изхилите тука) намира ли се някой добър батко дето да ми направи сайтче :roll:
Просто нещастните ми опити през последната година, не доведоха до нищо положително. И макар че нямам пари да си платя на про ся ви моля тука за едно сайтче :)
Не се смейте много - надеждата умира последна!
 
Здравией, отдавна не си наминавала насам. :) Имаш проблем със заглавието, какво да е. Еми може да използваш няколко ключови думи, това е един от съветите ми, другият да е добре сформирано в мини изречение.

Ето и няколко примера:

Sims - Играта завладяваща малки и големи

Добре дошли в сайта на Симс - Играта Sims

И ей такива, да има ключови 2-3 <макс> думи. И задължително да е смислено, така ще излезеш в резултатите, освен оптимизирани трябва да е й примамливо за кликане.:)

А за сайта, сори ако има дизайнери да ти дадат едно рамо, много ще съм радостен. Успехи. :wink:
 
Ми аз като гледам форума доста добре си върви :) Ако сложиш един блог към форума(вместо сайт) според мен ще потръгне много добре, а и блога много по-лесно се администрира и се индексира в търсачките.
 
така по ред на номерата:
@Blinky ами аз говорех за заглавието на темата че не мога да го измисля :)
@coolice мислех си за блог, но пак казвам че не съм много добре с тея неща.
Да форума ми наитина върви напред, имам и посетители и всичко. Горе-долу по 300 уникални на ден (което за мен е много) (поне брояча така показва)
Ами не съм се завъртала много в сайта, защото имах проблем с компютъра (гръмна) и сега още се мъча с новия лаптоп :roll:
 
Ами направа си един на wordpress.com да разгледаш какво представлява и да го почовъркаш малко след това ще си го инсталнеш на хостинга и ще си преправиш сайта :)

ПП Защо направо не си направиш блога на някакъв домеин :)
 

Горе