nbsp уред ли е??

От: nbsp уред ли е??

Предполагам заради нетсърфър2 :)
Едва ли ... аз нетсърфър 2 го регнах за да приключа 1-2 сделки там, и то беше в деня на първия бан ... Поне да ми беше писал л.с. да ми каже за какво ...
 
От: От: nbsp уред ли е??

Едва ли ... аз нетсърфър 2 го регнах за да приключа 1-2 сделки там, и то беше в деня на първия бан ... Поне да ми беше писал л.с. да ми каже за какво ...

Най-вероятно за up-ване на теми
 
От: nbsp уред ли е??

взе да става доста 'стерилно' в уебмастера
не е много добре това нещо
 
От: nbsp уред ли е??

Не го чета онзи форум, в който все ви банват, но досега не съм видял неоснователен бан, като съдя от прочетеното тука. Без лоши чувства, но и Радев си го заслужаваше и в този случай netsurfer също. Даже леко сте се отървали като срок. Аз бих сложил по-дълъг период на бана. Пред брадвата и правилата всички са равни. Няма наши и ваши :) .
 
От: nbsp уред ли е??

то сигурно и аз съм с трети бан там значи :)
Щот сигурно тоя път.... ъммм .. съм се логнал от друго IP ?! :-D

абе карай да върви :)
 
От: nbsp уред ли е??

аз дето има диктатура не одим...
те така като вземат да се вживяват
ако в реалитито беше така досега да са ме баннали от 10 града и 2 държави дева
 
От: nbsp уред ли е??

всеки сайт си е уникален нали .......и всеки различно си разбира работата ........
webmasterbg с тези теми ще се запомни с бановете май ......и мен са ме банвали там ...
то ясно че нещо си в грешка ама малко е кофти и депресиращо да мислиш кога и за какво ще те баннат :)
и тука си има правила не да няма и е ясно че и без да се вживяваме в банване става форум :)
 
От: nbsp уред ли е??

както баща ми винаги ме е учел - човек почне ли да се взима на сериозно и става смешен за околните - та там нещо такова се получава май...
 
От: nbsp уред ли е??

Онзи форум нали е като този? Този е сериозен. В сериозните форуми трябва да пишат сериозни хора по сериозни теми, спазващи елементарни норми на поведение. Който не може да ги спазва и е несериозен - има си форуми на тийн проблемс и други подобни шитове. Тука се работи, печелят се пари, пишат се статии, правят се продажби и тъй нататък. Разбира се, двамата баннати са си повече от сериозни, просто са се разлигавили за момент и са си получили заслуженото. Това не ги прави по-несериозни, но няма смисъл да се оплакват. Това е моето мнение.
 
От: nbsp уред ли е??

Еми различните форуми имат различни политики. ;) Ако потребителя не свиква с това, то тогава го научава по трудния начин. Мен са ме банвали в ДП поне 2 пъти, даже не смея да пиша там. :)
В ДП и мен доста пъти са ме банвали, аз там само в пазара пиша - имам itrader 50 :)
Онзи форум нали е като този? Този е сериозен. В сериозните форуми трябва да пишат сериозни хора по сериозни теми, спазващи елементарни норми на поведение. Който не може да ги спазва и е несериозен - има си форуми на тийн проблемс и други подобни шитове. Тука се работи, печелят се пари, пишат се статии, правят се продажби и тъй нататък. Разбира се, двамата баннати са си повече от сериозни, просто са се разлигавили за момент и са си получили заслуженото. Това не ги прави по-несериозни, но няма смисъл да се оплакват. Това е моето мнение.

Това, че съм си ъпнал темата, не знам какъв проблем и какво общо с разлигаване има? Особено в тема за продажба на линкове - повечето хора избягват да пишат открито в такива теми - никой не иска да се знае къде купува и продава ...
Но няма значение ... баннали са ме ... заслужил съм го ...Не че ми липсва писането във форуми - имам по приятни и по-важни неща за вършене. И отдавна не съм научавал нищо интересно във форум в който пиша ...използвам ги предимно за покупко продажба ... аз сигурно съм човека купил най-много сайтове от този форум :)
 
От: nbsp уред ли е??

Всеки форум си има правила и щом са посочени, то трябва да се спазват. Пък дали некой е у ред или е уред е отделна тема.

Едни форуми имат по-рестриктивни правила като търсят по-сериозни теми, други пък допускат по-голяма свобода и ля-ля-ля, не може да се съди кой подход е по-правилен, таргетингът е различен, независимо от това че участниците се припокриват на 80%. Аз например много се дразня, когато се дават картончета в коментарите, тъй като логиката ми е, че несъгласие във форум се изразява с ответен пост, в който се аргументира причината за него, иначе все едно излизаш на стадион да играеш мачле нейде в югозападната и изведнъж от трибуните се появява некъв анонимен суек и ти се перчи под носа с червен картон вместо съдията, а отгоре на всичкото в повечето случаи суекът от югозападната не разбира каква е разликата между тъч и корнер. Обаче като не ми изнася - спирам да играя там и това е, а не почвам да обсъждам служителите на реда или собствениците, които са преценявали и написали правилника на стадиона. Това би трябвало да е по-прагматичният подход в подобни случаи, а не да се разнася по други села и паланки.
 

Горе