nbsp уред ли е??

От: nbsp уред ли е??

Ами първо любезно може да се предупреди съответния "прегрешил" потребител на л.с. и после, ако продължи да се прави на интересен, тогава да се банва.
И кво толкова, ако някой нещо си не е спазил някое си правило -
да не е убил човек случайно?
Правиш му забележка и изчакваш да се коригира, защото се предполага, че щом посещава такива форуми не е идиот човека.
Днес един баннат, утре друг и после каква полза, като имаш някакви си пасивни потребители или такива, които само четат и слагат червени, зелени и разни си там точки и тирета под мненията на пишещите съфорумци - мерси за такъв контент.
Абе като си мъжкар и искаш да ми отговориш нещо, моля отговори в темата и с ника си, а не анонимно, както най-често се прави с тези червени точки.
Това по принцип за всички форуми, а не само за конкретния неназован, който обсъждате.
 
От: nbsp уред ли е??

Аз за малко изтървах втори бан :) За ъпване на тема за изгодна реклама, от която аз пари не вземам.нбсп си решава то е ясно ама взе да ми мирише на комунизъм там и влизам заради пазара основно.Да е ДП не е.Много ни е рехав пазара за подобен контрол и лично за мен се престарава.И малко избирателно се раздават банове :)
 

Горе