NEW Домейн OTPLATA.COM начална цена 1 лев.

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Регистриран в GoDaddy. Изтича на 12/26/2012. (Изтича след 10 дни)

Начална цена: 1 лева
Стъпка: 1 лева

OTPLATA.COM изтича на 12/26/2012

Търгът ще приключи след 48 часа от последната оферта.
Начин на плащане: банков път, easypay, paypal
 
От: NEW Домейн OTPLATA.COM начална цена 1 лев.

ок ... да започнем с началната цена: 1 лев

Изпревари ме, тъкмо щях да искам да ми го подари ако нямаше никой да участва в търга. :(
 
От: NEW Домейн OTPLATA.COM начална цена 1 лев.

Регистриран в GoDaddy. Изтича на 12/26/2012. (Изтича след 10 дни)

Търгът ще приключи след 48 часа от последната оферта.
Начин на плащане: банков път, easypay, paypal

Ами, ако последната оферта е след 12 дни?
 
От: NEW Домейн OTPLATA.COM начална цена 1 лев.

Изпревари ме, тъкмо щях да искам да ми го подари ако нямаше никой да участва в търга. :(

Иронията е излишна. Търговете започват от началната си цена, затова някой трябваше да я даде ... и така ето я. Сега всеки да се чувства свободен да наддава вместо да проваля темата на човека с несъстоятелни коментари.
 
От: NEW Домейн OTPLATA.COM начална цена 1 лев.

Ostavat nqkolko chasa za momenta nai-visokata cena e na keres s cena 4 leva
ima oshte vreme za naddavane:)

i otnovo sujalqvam za latinica
 
От: NEW Домейн OTPLATA.COM начална цена 1 лев.

Тъй като домейнът изтича след 3 дни и мисля, че дадох достатъчно време на trigger, като му писах ЛС да ми изпрати емайл и ID, за да прехвърля домейна, но нямам отговор от него и поради това смятам да го предложа на Тео, ако разбира се го иска, ще му го прехвърля веднага.
 
От: NEW Домейн OTPLATA.COM начална цена 1 лев.

Оказа се, че не съм се шегувал, както другите предположиха, и реших да си замълча след думите на trigger. Сега вече си личи кой е сериозен и кой не. Тогава предложението ми беше сериозно - ако никой не пожелаеше да го вземе аз щях да го взема, и мисля, че е по-добре така и да се грижа за него, отколкото да не успее да се продаде, и nuni да не го поднови. Успех на teo с домейна.
 

Горе