nokia 3310

OOxenri

Active Member
Някой случайно да знае от къде мога да си купя сега такава? Или ако има "закопана" в някой шкаф да сложи една ценичка, :)
 
От: nokia 3310

Пробвах, много е дърт тоя телефон . Ще трябва да дебна за някоя оферта :)
 
От: nokia 3310

Повечето са "дървета" с доста дефекти и не ме кефят на снимките :) звънях на няколко, но някак не ме грабнаха продавачите :)
 
От: nokia 3310

Малко офтопик за този модел. Преди бях чел, че тези телефони се хаквали и се използвали за крадене на пари от банкомати. Преди 3-4 години ги търсеха доста.
 
От: nokia 3310

Малко офтопик за този модел. Преди бях чел, че тези телефони се хаквали и се използвали за крадене на пари от банкомати. Преди 3-4 години ги търсеха доста.

НЕ бяха 3310-ките, а 1100 RH16/RH17/RH18
 
От: nokia 3310

1100 RH16/RH17/RH18 са и не за обиране на банки, а не могат да се хващат по клетка. Нещо бъгнати са били.
 
От: nokia 3310

Някой случайно да знае от къде мога да си купя сега такава? Или ако има "закопана" в някой шкаф да сложи една ценичка, :)

В алиекспрес 10-14 $ парчето
 
От: nokia 3310

Повечето са "дървета" с доста дефекти и не ме кефят на снимките :) звънях на няколко, но някак не ме грабнаха продавачите :)

Е те всички са "дървета"... вземи си iPhone6 :)
 
От: nokia 3310

В ebay съм ги виждал в ebay uk, за няколко дни идва. Върнах се 2001-ва година :). Space impact най-добрата игра и змията естествено, имаше на какво да с еиграе в училище хаха :).
 

Горе