Open Cart Premium Template

Здравейте прерових много сайтове и не намерих никъде качена някоя тема premium да речем с responsive design като тези на themeforest.net случайно да ви се намира :) Искам да сменя визията на единия магазин но някак мисля че не е възможно толкова да няма нито една споделена. С 300 зора намерих работеща Fortis Opencart Theme 1.1 но е доста стара версия. Ако някой я иска ще му я пратя...

Благодаря предварително.
 
От: Open Cart Premium Template

и така натам... :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Open Cart Premium Template

Ако е магазин, който мислиш или ти изкарва пари - купи си една тема. В крайна сметка говорим за 60-70лв разход. Повярвай ми правилната тема може да ти помогне толкова много с продажбите, колкото няма и да ми повярваш ако ти кажа.
 
От: Open Cart Premium Template

qllqlq - знам че една тема би ми помогнала но не разбирам каква ще е разликата ако я изтегля безплатно и ако я платя :)

Намерих работещи премиум теми при това от последните няколко месеца :) много съм щастлив. Бих ги споделил но виждам, че модераторите не толерират разпространението на безплатни теми във форума.

Благодаря на всички.
 
От: Open Cart Premium Template

Има един руски форум за nulled работи :) Там има 70 % от всички премиум темплейти... ама не те съветвам. Винаги идват с бонуси.
 
От: Open Cart Premium Template

qllqlq - знам че една тема би ми помогнала но не разбирам каква ще е разликата ако я изтегля безплатно и ако я платя :)

Намерих работещи премиум теми при това от последните няколко месеца :) много съм щастлив. Бих ги споделил но виждам, че модераторите не толерират разпространението на безплатни теми във форума.

Благодаря на всички.

Ще ти подскажа - ъпдейтите и спокойствието, че нямаш екстри
 
От: Open Cart Premium Template

Ще ти подскажа - ъпдейтите и спокойствието, че нямаш екстри
+ съпорт, което не е никак малко, а и лоялността към хората, които са ги разработили и ти ги дават на толкова достъпна цена...
Аз процедирам по следният начин: свалям темата или скрипта или каквото е от безплатният сайт, тествам го, конфигурирам си го и ако ме устройва си купувам истинската версия...
 

Горе