Opencart 2.0 BETA е вече достъпна

white_pawn

Well-Known Member
Предполагам, че всеки с регистрация в opencart.com би трябвало да е получил мейл, но все пак е хубаво да го отбележим и тук.

http://www.opencart.com/index.php?route=feature/blog/info&blog_id=74

Ако ви мързи да го инсталирате в единия от коментарите има линк към демо.
 
От: Opencart 2.0 BETA е вече достъпна

Не ме мързи да инсталирам, ама сега кода се мени непрекъснато и ще почакам да се наигрят момчетата и тогава ще се захвана :)
Аз я пробвах преди известно време още докато се работеше и честно казано има много трески за дялкане.
Може би ще ви е интересно и да прочетете интервюто на Даниел Кер за бъдещите му планове:
A Business Mind: Daniel Kerr, founder of OpenCart
Новината накратко е че след като се пусне 2.0 започва да разработва hosted solution.
 
От: Opencart 2.0 BETA е вече достъпна

Не ме мързи да инсталирам, ама сега кода се мени непрекъснато и ще почакам да се наигрят момчетата и тогава ще се захвана :)
Аз я пробвах преди известно време още докато се работеше и честно казано има много трески за дялкане.
Може би ще ви е интересно и да прочетете интервюто на Даниел Кер за бъдещите му планове:
A Business Mind: Daniel Kerr, founder of OpenCart
Новината накратко е че след като се пусне 2.0 започва да разработва hosted solution.
Той да вземе да си оправи дизайна на базата по-добре. От месец и половина го разкоствам тоя ОС и косата ми настръхва.
 
От: Opencart 2.0 BETA е вече достъпна

От време на време следя гитхъб проекта и наистина в новата версия ще са оправени доста от грешките и недоразуменията от предходните такива. Като добавим и модерния дизайн на дефолтната тема и допълнителните екстри може да се каже, че нещата се развиват в правилната посока. Относно MVC-L фреймуорка на системата мога да кажа, че си стои на едно примитивно ниво, въпреки че има подобрения и там. Все пак това може да се отчете като плюс, защото тази простота се харесва както от начинаещи разработчици така и от потребителите, което допринася допълнително за нейното популяризиране.
 

Горе