Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

От фибанк винаги тегля, няколко долара е, не е някаква значителна такса. $3 Мисля...
 
От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

Тази такса от 3$ е освен тази, която е упомената в Рayoneer card fees, тоест стават 6$ общо?
Може би аз съм задал грешно въпроса. Знам, че от payoneer вземат 3$ при всяко теглене, но таксите на банкоматите към самите банки в Бг колко таксуват при теглене с тази карта?
 
От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

ATM Withdrawal or POS/Bank Teller Cash Disbursement $3.15

това е втората такса при теглене от банкомат :) На всяко проверяване или отхвърляне на недостатъчен баланс ти взима по 1$
 
От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

Тази такса от 3$ е освен тази, която е упомената в Рayoneer card fees, тоест стават 6$ общо?
Може би аз съм задал грешно въпроса. Знам, че от payoneer вземат 3$ при всяко теглене, но таксите на банкоматите към самите банки в Бг колко таксуват при теглене с тази карта?

Вчера съм изтеглил 400 лв, от акаунта ми са взети $242.89 може да си сметнеш всичко което те интересува от това. Липсват май няколко лева, сигурно е такса от банката. В момента курс купува е 1.69480. Незнам дали е процентна таксата :(
 
От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

Withdrawal Fee
$3.15

Толкова вземат от Банкомат , отделно че курса винаги по-който обменям е със 3-4 стотинки надолу.
Рядко ги тегля от тази карта... просто ходя по магазините и пазарувам с нея. Никакви такси не вземат. По-изгодно е като цяло.
 
От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

Paxum - ATM Withdrawal (USA & International) 2,00$ - с 1 долар е по-малко от Payoneer.
POS Transaction (USA & International) 1,00$ (това до колкото разбирам е като отидеш в магазина и платиш с карта ти взема 1$.. доста глупаво като цяло) - при Payoneer такса няма.
 
От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

Междудругото сега се сетих. Като получаваш пари от Payonner ти се взема 2$ и ти превеждат парите до 2 дни. А,ако искаш веднага да ти преведат парите плащаш още 3$ (общо 5$).
 
От: Payoneer такси при теглене от банкомат в Бг.

Тази такса от 3$ е освен тази, която е упомената в Рayoneer card fees, тоест стават 6$ общо?
Може би аз съм задал грешно въпроса. Знам, че от payoneer вземат 3$ при всяко теглене, но таксите на банкоматите към самите банки в Бг колко таксуват при теглене с тази карта?

таксите ги определя картоиздателя, те не зависят от банкомата и къде се намира
 

Горе