pleasegivemeonemilliondollar.com

От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Епа чакай ще ми плащат лично хаха да няма да е пейла .. ще им оставя контакт форма където да се свържат с мене..

П.С. ако не се получи след 3-4 месеца , обмислям същото име с по-големи надежди да направя нещо , но ще ми трябва първо спонсори ,че ще трябва бая сървъри..
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

SSL Не съм го активирал , незнам как, кое да избера
Комедия :) .

Белким тури ПейПал бутон или шопинг кошница дг'е...
Как ше плащат милионерите?!

ПС: И къде ти е шибания SSL сертификат като стана дума?
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Зеленчуци който не яде,
Той голям не ще да порасте,
Не ще има розови страни,
Всеки ще го победи.
Морковчето вика "Ела тук",
Ряпата креши и тя на пук,
Леля Зелка Къдрава се смей,
А домата червеней.
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Само аз ли не виждам връзката между видео и уеб сайт?

Идеята ти не е уникална ... каква връзка виждаш вече не знам. На пича клиповете имат милиони гледания, твоя сайт колко хора ще го видят?? Чак по новите в щатите го давали ... a теб?
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Най-после един човек от форума, който не си играе на дребно. :)
 
Последно редактирано:
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Май-после един човек от форума, който не си играе на дребно. :)

ем всичко е до късмет не се знае ,какво може да се случи ,нищо не губя от това да пробвам нали :Д

П.С. http://themeforest.net/item/lost-in-space-error-404/full_screen_preview/398403 може да пробвам нещо такова хаха
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Колко би ми излезнало такова нещо?

не мога да ти кажа
но в този вид сайта излежда твърде обикновен спам сайт

трябва да е нещо интересно, свежо, ново и креативно за да го забележат и някой споделят.

Иначе 1 милион едва ли някой ще ти даде :D защо не пробва с по-малко ?
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Абе то е ясно ,че няма кой да ми даде , просто реших да се занимавам с нещо ,през свободното си време. Хем малко да се позабавлявам хем да видя дали изобщо има интерес хаха е 1 милион си е класика , по-малко няма да звучи добре..
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Абе то е ясно ,че няма кой да ми даде , просто реших да се занимавам с нещо ,през свободното си време. Хем малко да се позабавлявам хем да видя дали изобщо има интерес хаха е 1 милион си е класика , по-малко няма да звучи добре..

класика... но да си губиш времето така брутално - извинявай, не го разбирам.. ако беше искал 1000 имаше някаква много малка вероятност :D но с този сайт и 1 няма да ти дадат :wink:
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Ето как се иска един милион. Аматьор!


cvvMm.png
 
От: pleasegivemeonemilliondollar.com

Хрумна ми нова идея ,но имам нещо като видео система на ютубе.. дали е легално ако използвам ютубе клоне.. и за хостинг какви параметри ми трябват..
 

Горе