PRODAVAM METALOTARSACH

От: PRODAVAM METALOTARSACH

? много хубаво ама въобще наясно ли си в какъв форум си?
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

Интересувам се!

Приходи за последните 6 месеца?
Посещения за последните 3 месеца?
PageRank?

има ли някакви наказания?

и най-важното.. злато намира ли :)
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

знаеш, ли ако тоя металотърсач намери едно 5 000 000 злато из трюмовете на разни кораби например плаващи нейде из тоя форум пък що да не си го купя
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

какво злато ......какви кораби....:)

за каква легална работа се ползва тойзи уред
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

аз се интересувам дали е готова система или си го писал сам, също така колко регистрирани потребителя имаш и кога изтича хостинга?
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

Браво.. оспамихте темата на човека :d
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=8987

ей тва е по-голяма простотия :Д

Баси, ся що ми разваляш фри трайл версията - нали казах, че ще го купя ако ми намери злато из тоя форум

пуу, се ще се намерят разни да провалят добрите сделки на хората :lol:

абе, тая тема още е в пазар явно админите пак са на сватба
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

ааа, това обяснява що разни кози (ностри) се чувстват толкова комфортно из форума - днес агнетата да му мислят
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

Админа се напива някъде по случай гергйов ден !
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

PRODAVAM METALOTARSACH 300 LV . SKYPE koza-nostra3

човече знаеш ли какво значи "модел" или "търговска марка"? кажи модела де! все едно да кажеш че продаваш кола за 1000 лева
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

@ radev я кажи никовете на кооперацийката .. да знаем :)
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

Хазяина, Мюфи, Тая-дето-не-искаш-да-ти-е-в-къщата, Дядото, Чистачката-майка-и-ше-еба-мързела, Яката-мюфи-дето-става-рано... и още няколко.
 
От: PRODAVAM METALOTARSACH

Оставете човека да си продава металотърсач. Това е форум за online бизнес и човекът си продава нещо online подобно на разните хапчета и другите неща дето много от вас ги продават.
Аз лично проявявам интерес, но имам леко странен въпрос. Засича ли уран, че наблизо има, макар и в малки количества. Ако взема да го събера и не се гътна преди това, ще стана по-силен от Северна Корея или поне ще ме наемат за светило, но не на българската култура, а на някоя улица без лампа.
 

Горе