register.bg - пълни нещастници

kuzmanin

Member
Колеги,

искам да изкажа искреното си възмущение от обслужването в 'Българския регистрант'

Обаждам им се днес за помощ с един домейн, регистриран в далечната 2001 и те ми обясневат как трябва да използвам системата им да задам заявка за промяна и т.н. и в един момент системата им ми показва следното съобщение:

Грешка в системата!

, обяцдам се на госпожата от регистер а тя ми каза да повторя операциата, защото не заела какъв е проблема. След повторението от моя страна, познайте :) - същата грешка

Пак се обаждам и какво да установя - на нито един от телефоните не ми вдигат в продължение на 1 час.

За момента реших да се откажа. Няма да ви притеснявам регистер.бг, но дано потребителите ви накажат за високомерието и неотзивчивостта Ви.


Искрено ваш - бай ви Гошо (Потребителя)
 
От: register.bg - пълни нещастници

И аз исках да проверя нещо, но:

www.register.bg се обновява!
Моля посетете отново сайта след 30 минути!

Може да са се овъртяли нещо в момента :)
 
От: register.bg - пълни нещастници

Хахаха, може сега да си поправят бакиите из кода

Register.bg - хора осъзнайте се, живеем в години на високите технологии, а не в праисторията
 
От: register.bg - пълни нещастници

Незнам как с този дизай са излезли на пазара, но явно монопола си казва думата. Да не говориме за безумните цени, които лансират за услугите си. Дублирания тайтъл на всяка страница - все едно си на Home-а през цялото време. Абе трагедия са голяма, не се учудвам че и съпорта им е такъв. Предполагам че сайт в този бизнес трябва малко или много да следват примера на батковците си: godaddy.com, directnick, но само си въобразавам че ще това ще стане някога. След като взимат такава безбожна сума за услугите си, немогат ли поне малко (не много и пак ще е добре) да налеят в дизайн и оптимизация. Все пак те са лицето на .bg провайдърите в БГ. Ама маркетинга не е за всеки. Това е. Имиджа се гради с добър марткетинг и услуга, а не с монопол и нереални цени. Къде му е далаверата да си вземеш .bg, като за много по-малко ще се добиеш с .com или друг придружен с незупречен съпорт и качествено менеджиране на домейна. Абе май ги има, колкото да има някой да продава тази боза. Аз лично от доста време съм против тези правила, налагани в нета. Монопол или неоправдани цени. ;)
 
От: register.bg - пълни нещастници

да не си разправям и аз трагичните си истории с тях, че нета е препълнен с такива.
има сега няколко свободни апетитни .бг-та които все си мисля да ги регистрирам ама като знам пак какво ще стане си стоя на комовете и нетовете поне да не се вкарвам в допълнителни разходи за аспирин.
 
От: register.bg - пълни нещастници

Еми използвайте regia.bg . При тях всичко е наред

Ся малко безплатна реклама :D
 
От: register.bg - пълни нещастници

Еми използвайте regia.bg . При тях всичко е наред

Ся малко безплатна реклама :D

За 9.60 годишно (в повече) си е направо приказка да използваме тях, като си спестяваме куп главоболия и простотии!
Това са хората :twisted:
 
От: register.bg - пълни нещастници

O ne ste pyrvite, nqma I da ste poslednite nedovolni klienti na register.bg
Bqh gledal nqkade, che v evropa sme samo nie I oshte edni. Nqkade nad nas bqha na kartata mislq kadeto domeina na dyrjavata se regvashe tolkova tegavo (sys specialni usloviq). Ne ne mi se vqrva drugiq provider da e tolkova tegav kato nashiq obache.

Pozdravi, aibiemcho
 
От: register.bg - пълни нещастници

O ne ste pyrvite, nqma I da ste poslednite nedovolni klienti na register.bg
Bqh gledal nqkade, che v evropa sme samo nie I oshte edni. Nqkade nad nas bqha na kartata mislq kadeto domeina na dyrjavata se regvashe tolkova tegavo (sys specialni usloviq). Ne ne mi se vqrva drugiq provider da e tolkova tegav kato nashiq obache.

Pozdravi, aibiemcho

От всички домейни на страни от ЕС които предлагаме, .bg отнема най-много време заради изискването за идентификация и носене на заявката ако нямаш електронен подпис.

Само Естония имат повече изисквания.

Но въпреки това, РегистърБГ подобриха много условията си в последните години.
В момента македонските и хърватските домейни са на нивото на РегистърБГ от преди 3-4 години.
 

Горе