Sell File Hosting Web Site

От: Sell File Hosting Web Site

дай демо снимка закакво ми е аз мога да покажа че и yahoo clone съм подкарал на пс-то :)
 
От: Sell File Hosting Web Site

Хахаха exP излагаш се човек ;)

закое се излагам ? да кажеш че съм зел 1 wordpress и съм го инстал и нищо повече ок нп ама нито какво съм правил по системата нито нищо тръгнал той да ми казва... ей тва сме Българите :) няма какво повече да коментирам
 
От: Sell File Hosting Web Site

Виж са, ето фактите: Взел си клониран платен скрипт. А мислиш ли че на някой му пука колко усилия си положил за да подкараш скрипта? Може и веднага да си подкарал, не можеш да го докажеш ;) Просто кажи че си взел клониран скрипт и това.. не мисля че има нужда от спам... И мисля че е крайно време админите да се намесят във темите във пазара и да започнат да го почистват..
 
От: Sell File Hosting Web Site

Виж са, ето фактите: Взел си клониран платен скрипт. А мислиш ли че на някой му пука колко усилия си положил за да подкараш скрипта? Може и веднага да си подкарал, не можеш да го докажеш ;) Просто кажи че си взел клониран скрипт и това.. не мисля че има нужда от спам... И мисля че е крайно време админите да се намесят във темите във пазара и да започнат да го почистват..

ма виж аз не казвам че не е клонинг но първо че дизайн е сменен второ че съм му оправил грешките и съм го подкарал и освен това не е платен по тази логика wordpress като е безплатен и някой тръгва да продава сайт с тази система какво трябва да се каже системата е безплатна неможеш да го продадеш ?
 
От: Sell File Hosting Web Site

НЕМОЖЕШ ДА ПРОДАВАШ АВТОРСКИ СКРИПТОВЕ! Платени или Безплатни...Трябва да
имаш права и т.н. Иначе аз утре ще започна да записвам дискове с чалга, лепя една
облошка и ги продавам в магазина... Това е забранено!
Не си ли чел на DVD филмите какво пише отзад? А ако нямаш DVD видеото
 

Горе