SEO за нов website от ADSX10

Stefan Ivanov

New Member
Наскоро ми направиха WebSite и сега се чудя дали да не ги попитам да ми направят и SEO оптимизация там с всички останали неща. Някой друг дали ги е използвал или да знае нещо по въпроса?

Ще съм много благодарен за всяко мнение.
 
Нищо лично но с тези цени и Wordpress инсталации с по-една тема и бавно зареждащи страници не знам каква СЕО оптимизация биха предложили. Само като видиш сайта и отвориш 3 те налични страници и се чудиш какъв сайт биха ми направили и то wp за 1000лв. на месец? Ако не е тайна споделете уеб сайта които са Ви направили за да видим работата на фирмата защото уж пише над 50 доволни клиента а портфолио липсва.
 
Като съм работил с тях ми казаха, че пакета за 1000лв включва всички услуги написани в пакета и WebSite-ът струва 250лв. там с ддс става 300. Магазинът ми е за втора употреба https://www.beyondretro.com/
 
Магазина е Shopify. Тоест са Ви взели 300лв. за да Ви направят регистрация в Shopify и да Ви сложат тема предполагам налеят и продукти от feed? Shopify сравнително добре се индексира в търсачките но като се има предвид че продавате дрехи и то хиляди продукти в тази сфера/категория мисля че най-доброто си остава реклами Facebook/Google конкуренцията е огромна и каквото и да се прави трудно би се класирал просто ей така. Иначе има платени Shopify добавки/модули за SEO от който има много доволни клиенти. Но с качествена каталог реклама в Facebook както и добавяне на всички продукти в Google Merchant Center и после пускане на дисплейни реклами ще имате добри резултати.
 
Не съм ги ползвал, не ги и знам, но виж какво ще ти предложа и стъпки, по които ще действат, за да може да споделиш и да кажем мнение. Сайтът изглежда доста приятен и е хубав честно казано. Но като чуя SaaS и SEO в едно изречение и малко почва да ми става тъжно, но не е невъзможно. Само да знаете, че в момента сте по-скоро като да сте наели магазин, а не да го притежавате, ако не са ви запознали със SaaS технологията. Пожелавам ви успехи и ще се радвам да споделите какво за какъв бюджет ще предложат.
 
Този е вторият герила маркетър дето е за бан от днеска.
 

Горе