SEO по руски! Уникална система!

От: SEO по руски! Уникална система!

И аз имам един въпрос към напредналите, свързан със темата. Примерно ако сайта ми няма посещения и ако си докарам 100 посетители на ден от целия свят, от най-различни държави да разглеждат сайта ми, това по-някакъв начин може ли да вдигне позициите ми в търсачките? Предварително Благодаря на всички отзовали се!
 
От: SEO по руски! Уникална система!

И аз имам един въпрос към напредналите, свързан със темата. Примерно ако сайта ми няма посещения и ако си докарам 100 посетители на ден от целия свят, от най-различни държави да разглеждат сайта ми, това по-някакъв начин може ли да вдигне позициите ми в търсачките? Предварително Благодаря на всички отзовали се!
Може ако са намерили сайта чрез търсачката. Тогава е ефективно!
 
От: SEO по руски! Уникална система!

С тея кликове по рекламите и получаваш уникален БАН от адсенс.
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Това можеш да го правиш и в micro jobs сайтове - microworkers, minute workers и прочие... Обаче не знам колко е ефективно, ако някой с приятели ботове лайква примерно ?
 
От: SEO по руски! Уникална система!

С тея кликове по рекламите и получаваш уникален БАН от адсенс.
Защо нали посетителите идват от търсачката? Кой ще разбере защо кликат след като чистят куките?
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Ок, а хората да разглеждат сайта ми, но не чрез търсене, а чрез дирекно влизане в сайта, може ли да помогне за нещо?
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Пич, не се занимавай с това, преди ползвах една подобна система английска и за около 3 дни направих 70 долара в адсенс, после акаунта отиде, не се занимавай с глупости.
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Да попитам още един път... Ако накарам хората, да ми разглеждат разни страници на сайта, но не чрез намиране от търсачките, а чрез директно влизане, това може ли да помогне ли за нещо?
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Уникални глупости :) Тия супер оферти, накрая излизат солено, а и можеше и да убедиш някой, ако нямаше реф линк на страницата :) Имай обаче предвид, че такива схеми работят в най-добрият случай до първото плащане, когато преди него правят проверка на приходите и повярвай, много бързо ще ви разкрият схемата и тия дето са се подлъгали, ще си чукат главата, че са ламтели за голямата печалба :)
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Уникални глупости :) Тия супер оферти, накрая излизат солено, а и можеше и да убедиш някой, ако нямаше реф линк на страницата :) Имай обаче предвид, че такива схеми работят в най-добрият случай до първото плащане, когато преди него правят проверка на приходите и повярвай, много бързо ще ви разкрият схемата и тия дето са се подлъгали, ще си чукат главата, че са ламтели за голямата печалба :)
Проверката би доказала само едно, че някой е дошъл на сайт от търсачката, че този някой е останал достатачно дълго на него, че е кликанал на рекламката че направил още 3-4 клика на страницата на рекламодателя, и че останал не по малко 2-3 минути на тази страница! Това не е схема да излъжеш рекламодателя а да му предоставиш услуга! Няма нищо нередно и не е схема, а начин на привличане на клиенти към рекламодателя!
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Проверката би доказала само едно, че някой е дошъл на сайт от търсачката, че този някой е останал достатачно дълго на него, че е кликанал на рекламката че направил още 3-4 клика на страницата на рекламодателя, и че останал не по малко 2-3 минути на тази страница! Това не е схема да излъжеш рекламодателя а да му предоставиш услуга! Няма нищо нередно и не е схема, а начин на привличане на клиенти към рекламодателя!

Не ми се спори. Искам само да те питам, ползвал ли си тази услуга, след което да си получил пари от Adsense? Повярвай, като бях млад и зелен бях надъхал мой познат, който където и да идеше на гости на някой, правеше същите неща. Накрая след месец беше си направил една солидна сумичка и радостен, че е спечелил толкова много пари от нищото, отключи преводите. Когато дойде време да ги получава най-любезно му казаха, че има генерирани изкуствени кликове и поради тази причина му закриват акаунта и връщат парите на рекламодателите, на които им са били нацъкани рекламите.

Вярно, с тази схема те реално си печелят парите, но рекламодателя губи пари от такива дето само влизат да нацъкат по рекламите им и реално не им носят доходи и се оплакват. Именно поради тази причина Google държи толкова стриктно това с кликането. Дори без да искаш да си си цъкнал на рекламата, пак трябва да им пишеш за да се подсигуриш, че няма да гръмнеш. Не се успокоявай, че ти като хабиш парите на хората дето си плащат за тая реклама на G. не им пука за това :) Малко като рекламно мнение стана, но навън, хората не са като в България, да не ги е*е дали клиента губи и да е важно той да спечели.

Относно методите по които разбират за подобни неща си далеч от истината. Можеш да седнеш и да прочетеш последната декларация, която ще влезе от март и там доста неща се описват относно данните, а имам основание да смятам, че това е една малка част от информацията, която получават от нас като потребители. Само за пример ще дам, че съм имал случаи, да направя сайт и без да го субмит никъде, без връка, без какъвто и да е начин да разбере G. от някъде, че аз съм пуснал сайт, сайта ми се индексира и то само защото ползвам Хром... та мисълта мие, колко е сигурно, че този който клика отзад, знае какво да прави и, че по някакъв начин няма Google да усетят, че той не преглежда реално съдържанието, а просто влиза за клик. Дали не е нелогично един човек да влезе в Google, да напише конкретна ключова дума и до 15 страница ( където е твоят сайт ), да не цъкне никъде, докато не стигне до твоя сайт. Извинявай, ама дори аз като човек, дето не го работя това ще те изхващам на секундата, а какво остава за хора, които по цял ден се занимават с чишити дето си мислят, че с поредният тарикатлък ще забогатеят.

Мога да ти пожелая успех и силно се надявам, схемата ти да е успешна и след месец да се похвалиш с ново мазерати, но аз ще се въздържа от невероятното ти предложение :)
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Яндекс ТИЦ +10 па нека не работи)))

Някои неясноти и породени от тях въпроси.

Кое й е руското на тази украинско-хонгконгска простотия, какво общо има тИЦ с трафика от търсачки и може ли на текст, в който на 5 абзаца се падат над 100 правописни грешки на български, да се вярва, че може да препоръча нещо качествено за руския seo-пазар?

Надоела школота, бля.
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Колегите от другия форум на няколко пъти банваха въпросния потребител, който упорито продължава да регистрира нови акаунти и да промотира въпросния сайт. Рускиня, опитваща се да говори български, предлага услуги, от които не разбира... други коментари нямам. :-]
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Колегите от другия форум на няколко пъти банваха въпросния потребител, който упорито продължава да регистрира нови акаунти и да промотира въпросния сайт. Рускиня, опитваща се да говори български, предлага услуги, от които не разбира... други коментари нямам. :-]

Нека просто сравним сайтовете))) http://vretiel.com - 12 долара пр2 тиц- 0 (тук можеш да видиш http://www.cy-pr.com/analysis/vretiel.com) И сравни сайта аз разработих по системата http://vbiznes.vx3.ru/ (ти сам виж колко струва моят сайт http://www.cy-pr.com/analysis/vbiznes.vx3.ru) пр2 ТИЦ +10. Ама ще ти кажа нещо, ако не можеш да помогнеш, поне не пречи!!!

Ръце, които не творят, могат само да рушът!
 
От: SEO по руски! Уникална система!

Защо не погледна втория (garaj-bg.com), и защо си мислиш, че точно Яндекс ме вълнува като поле за изява?
И за какво да помогна - колегите най-учтиво ти обясниха, че подобни схеми са загуба на време. Понеже знам изявите ти в другия форум (SearchEngines.bg), затова не си правя труда да ти чета мненията и тук. Виж, за ръцете ще се съглася.

P.S. Интересно ми е само - сайта ти към кой 'пазар' е ориентиран? BG или RU? Няма нищо общо с темата - чисто любопитство.
 

Горе