SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Аз пуснах и Free monitor for Google, но като гледам клиповете в канала ми намирисва на olympics moments.... ще видим какво ще излезе
резултати или ...?
 
Re: SEO Olympics 2012

Щом се е ранкнало добре за някаква думички, значи е и се отличава от другите по вюта. Това пак може да е някакъв критерии за това кой е клипа. След ресърч от тайтъл и дескрипшън ще се стигне и до тази кл. дума. А както са имали предвид под Watch the video and find number 05., не ми е много ясно. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Американците ни минаха нещо, ама само да докопаме отговора и ще ги минам пак :D Те се сещат кога да пускат тея задачи, баш като се захлади леко и стане време за излизане, като знам кви сте бързаци като се върна вече ще го има ама шанс :D
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Щом се е ранкнало добре за някаква думички, значи е и се отличава от другите по вюта. Това пак може да е някакъв критерии за това кой е клипа. След ресърч от тайтъл и дескрипшън ще се стигне и до тази кл. дума. А както са имали предвид под Watch the video and find number 05., не ми е много ясно. :)

Клиповете са снимки с имена. Петата снимка - съответно 5тото име -
(ex. John Smith)
 
От: SEO Olympics 2012

Много е объркващо условието...тея имена къде ги виждате ?? тествах с olympics moments, но не е то и ми минава през акъла проба-грешка :) Видях едно инфо, което явно ме заблуди...
 
От: SEO Olympics 2012

Добре, че беше Тео да поясни. Ще го издиря аз тоя клип, ама лятното кино почва след малко... така, че ако не е изкочило - по-късно ще пробвам пак!
 
От: От: SEO Olympics 2012

Derek Redmond

-ГАЗ!

:mrgreen:

Браво!

То убаво газ, ама на мен от час и половина ми дава това: Error 404!

/seo-olympics/task.html
File Not Found!

Грешката е при мен защото правих едни магии да си кракна всичкия им софт. :)


Your Score: 280 + 1200 points
(6 friends invited)
 
Re: SEO Olympics 2012

Ей, добре, че сте вие, баси чудото човек.

Стана досадно, особено когато доста тула сдадоха багажа:

serp.png


Айде, помпайте, че назадваме. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Не им ползвах туловете, търсих само във видеата, не целия уеб. Накрая видях, че 05 е барселона и потърсих 'барселона олимпик спирит'.
Яко при мен сработи отбелязах по-горе ;)....
 
От: SEO Olympics 2012

Сега ако межехме да накараме и всичко дето сме поканили вчера да изпълнят и тази задача ще луднем :)
 
От: SEO Olympics 2012

Кои са отговорите, че не следя темата:)
 
От: SEO Olympics 2012

И аз го мислих това - да пробваме с байта за айфона плюс, че за България го правим, две причини една от друга по-хубави :)

Аз се опитвам ама нещо не зацепват за жалост. :(
 
Re: SEO Olympics 2012

Хайде обратно от почивката идвам и ви удрям едно рамо :) За съжаление само последната задача ми дава.

Гледам добре се справяме, второ място и на косъм от бангладешците. За съжаление май това е предпоследната задачка или бъркам?
 
От: SEO Olympics 2012

защо някои не направи една фейсбук страница? (или там както се казваха - не обикновенна страница а нещо като публикация ли как да го нарека...)
остава още малко време и всяка точка е важна :)
 

Горе