Аукцион за: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Статус
Not open for further replies.

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Темата: http://themeforest.net/item/smartmag-responsive-retina-wordpress-magazine/6652608

След покупка се прехвърля към ваш акаунт и се изтрива от моя.
Темата беше взета за клиент, но остана да виси с 40 лева и затова я пускам да се продава.
Ако все пак реши да я ползва темата и да си плати може да ми пише на ЛС. Той си знае кой е.

Стартова цена 40 лева.
Стъпка: 5 лева.
Край на търга: 24 часа след последния бид.

Всеки един лев над 40 отива за дарение, може да предлагате къде да бъдат дарени. Темата излиза 140 лева ако я закупите.
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Наглоста ти няма граници.Продаващ нещо за което си получил пари за да го платиш.

Не ви знам казуса, но най-добре се разберете на лично.

Оттеглям си бида.
 
Последно редактирано:
От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Бате, темата препродава ли се или идва с един само за клиента order id? Моля те отговори, за да не стават недоразумения. Получих 3 репорта за тази тема. ;)
След покупка се прехвърля към ваш акаунт и се изтрива от моя.
 
Re: От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Няма право да продава нещо за което е получил пари да плати от друг човек.Пари за темата е получил на 15 август с паричен превод по еконт.
Не е довършил сайта и не съм му доплатил 40 лв от цялата сума за работата по сайта.Това че е задържал темата или откраднал-който както иска да го тълкува не му дава право да я продава.

Големия моралист Иво пак се оплете като пате в кълчища.

Да, но виж какво е писано и се надявам да се спази. Дано не се е използвала темата и другаде. Но си го е написал: След покупка се прехвърля към ваш акаунт и се изтрива от моя. Смятам, че така е ОК. ;)
 
От: Re: От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Да, но виж какво е писано и се надявам да се спази. Дано не се е използвала темата и другаде. Но си го е написал: След покупка се прехвърля към ваш акаунт и се изтрива от моя. Смятам, че така е ОК. ;)

Не напразно съм си хабил клавиатурата да пиша, кое не ви е ясно само не разбрах?
И моля почисти темата от излишните постове, че плашите хората с глупавите си въпроси, при положение, че всичко е описано.

ПП не визирам теб, а другите хубосници.
 
От: Re: От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Да, но виж какво е писано и се надявам да се спази. Дано не се е използвала темата и другаде. Но си го е написал: След покупка се прехвърля към ваш акаунт и се изтрива от моя. Смятам, че така е ОК. ;)

А какво се случва с тези, които вече използват темата и са платили за това? И примерно при обновяване новият собственик откаже да им прати ъпдейти ли нещо такова? Ок ли е? (въпроса е общ, тоест за тази и за всички останали теми по принцип).
 
Re: От: Re: От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

А какво се случва с тези, които вече използват темата и са платили за това? И примерно при обновяване новият собственик откаже да им прати ъпдейти ли нещо такова? Ок ли е? (въпроса е общ, тоест за тази и за всички останали теми по принцип).

Да, точно този момент ми се иска да се изясни и като цяло препораването не е добра практика, защо не се използва за други клиент, то е ясно или не чак толкова ясно кой е закупувал, но щом се продава, явно не е използвана, но само гадая. Ъпче, ще се оправи темата, но сериозно обоснови, че както виждш притеснява не само определни хора, но и много други участници в нея.
 
От: Re: От: Re: От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева ста

Да, точно този момент ми се иска да се изясни и като цяло препораването не е добра практика, защо не се използва за други клиент, то е ясно или не чак толкова ясно кой е закупувал, но щом се продава, явно не е използвана, но само гадая. Ъпче, ще се оправи темата, но сериозно обоснови, че както виждш притеснява не само определни хора, но и много други участници в нея.

Задай си ясно въпроса и ще получиш отговор, че не ти хванах логиката :D
 
Re: От: Re: От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Да, точно този момент ми се иска да се изясни и като цяло препораването не е добра практика, защо не се използва за други клиент, то е ясно или не чак толкова ясно кой е закупувал, но щом се продава, явно не е използвана, но само гадая. Ъпче, ще се оправи темата, но сериозно обоснови, че както виждш притеснява не само определни хора, но и много други участници в нея.

bamzo е пратил е пари на упхеро за нея, съответно би трябвало той да му я е прехвърлил още преди одисеята в черния списък. Това, което става не е правилно и законно, а нямам спомен предприемача да е блек хет форум.
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Моралистите и адвокатите по-вещо право да пущат репорти, не да пишат глупости.
 
От: Re: От: Re: От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева ста

Да, точно този момент ми се иска да се изясни и като цяло препораването не е добра практика, защо не се използва за други клиент, то е ясно или не чак толкова ясно кой е закупувал, но щом се продава, явно не е използвана, но само гадая. Ъпче, ще се оправи темата, но сериозно обоснови, че както виждш притеснява не само определни хора, но и много други участници в нея.

Хубаво е да се разясни, мисля че ще е полезно и на други потребители как е най-правилно да се постъпи относно продажба на тема, прехвърляне и т.н.
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Поредната порция помия..... вие двамата не се ли разбрахте вече... колко теми вече се разисква тая сделка нз... в предната тема мисля мина 10 страници обяснения. Ще видим тая....
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Поредната порция помия..... вие двамата не се ли разбрахте вече... колко теми вече се разисква тая сделка нз... в предната тема мисля мина 10 страници обяснения. Ще видим тая....
Колко каза? 45 ли чух?
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Отвоерете си тема и пишете там.
Тук е разрешено да се обсъжда самата тема, а не врели некипели.
Благодаря!
 
От: От: От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Не си е довършил работата и е получил 40лв по-малко.Аз пък правя нов сайт и си плащам пак защото много хора от форума ме обвиниха че просто искам да си спестя 40 кинта.Не спестявам,а харча още защото се доверих на неправилния "професионалист".
=====================================================

bamzo на теб незнам какъв ти случая може но това накрая е дребен селски тарикатлък... плащаш си каквото си дължиш и после се оплакваш от какво си недоволен.... сега като си скъсил плащането също си в графата некоректни...

оптиа се от 200 кладенеца да донесеш вода че те излъгал с фактурата за темата и тнт което другите от форума ти показаха че не е така... и сега си готов да се разделиш с минимум 300 лв за тема и нов девелопър само и само да е твоето

просто приемаш че някой програмисти не работят на клиента винаги е прав и получаваш само първоначалната уговорка (дори глупавите кукита да са копи пейст на 5 реда код за 30 секудни) и сега вместо да доплатиш 40 лв. си готов да почнеш всичко отначало само и само да го изкарваш uphero некоректнен... ако му пратиш 40 лв а той не ти прати темата той ще е некоректен...
.............................................
 
Тая драма все още ли се нищи? Накрая аз ще пратя 40 лева на който кажете, стига да спестите форума от женското си поведение.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе