Аукцион за: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Статус
Not open for further replies.
От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Тая драма все още ли се нищи? Накрая аз ще пратя 40 лева на който кажете, стига да спестите форума от женското си поведение.

Ем, аз приключих, шефа не му се занимава да чисти помията а аз няма време.
Пишете желеащите, подарявам я темата, трябва само да имате валиден акаунт в Енвато.
Аз след час ще вляза и избера на кого да я дам и да се отървам от нея, че ми става лошо като я видя.
 
От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Ем, аз приключих, шефа не му се занимава да чисти помията а аз няма време.
Пишете желеащите, подарявам я темата, трябва само да имате валиден акаунт в Енвато.
Аз след час ще вляза и избера на кого да я дам и да се отървам от нея, че ми става лошо като я видя.

Ако ще подаряваш темата - аз ще я взема!
 
От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Ако ще подаряваш темата - аз ще я взема!
И аз, и аз :D
Викам да се пусне програмка за рандом число и да се определи печелившия. Да поиграем тото, сега! :)
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

2 - ма изявиха желание за темата.
Завъртях ги през рандом орг и резулата е
http://prikachi.com/images/996/8336996e.png
Кой е писал втори за темата очаквам да ми пише в скайп или на ЛС да се отървам възможно най-скоро.
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

2 - ма изявиха желание за темата.
Завъртях ги през рандом орг и резулата е
http://prikachi.com/images/996/8336996e.png
Кой е писал втори за темата очаквам да ми пише в скайп или на ЛС да се отървам възможно най-скоро.

Честито на TheCrazyBastard, така е честно - да спечели на разиграване при наличие на повече кандидати. TheCrazyBastard - ако се отказваш от темата, ще я взема, bamzo - ти нямаш думата за да казваш какво да става!
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Брей, в друга тема пак познах най-близкото число.. Джакпотът стана ли 7 милиона, че да пускам и да заминавам за Джамайка :clap:
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Честито на TheCrazyBastard, така е честно - да спечели на разиграване при наличие на повече кандидати. TheCrazyBastard - ако се отказваш от темата, ще я взема, bamzo - ти нямаш думата за да казваш какво да става!
Ти си по-напред сигурно с темите, ще я присвоя тази, че ме кефи.. bamzo няма за какво да ми се сърди, мисля. Честно си я разиграхме.
 
Аз си направих изводите и предполагам ще съм един от малкото, които ще го каже открито.

За мен и двамата сте некоректни.
Бамзо, ти защото не си платил както ви е била уговорката.
Ъпхиро, ти защото нямаш право да присвояваш нещо, за което човекът си е платил.
 
От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Аз си направих изводите и предполагам ще съм един от малкото, които ще го каже открито.

За мен и двамата сте некоректни.
Бамзо, ти защото не си платил както ви е била уговорката.
Ъпхиро, ти защото нямаш право да присвояваш нещо, за което човекът си е платил.

You must spread some Reputation around before giving it to ktomov again.

< 10 символа!!! />
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

A е сaмо четвъртък...Утре вече ще се биете сигурно.
 
От: Re: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Аз си направих изводите и предполагам ще съм един от малкото, които ще го каже открито.

За мен и двамата сте некоректни.
Бамзо, ти защото не си платил както ви е била уговорката.
Ъпхиро, ти защото нямаш право да присвояваш нещо, за което човекът си е платил.
Платил? Мне не я е платил цялата сори.
Дадох му предостатъчно време да си плати парите които ми дължи, ама пак наново ли да почваме?
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

За.мен това което става в тази тема е повече от некоректно и го определям като чиста кражба. Как така uphero си позволява да се опитва да продава нещо което не е негово? На края даже го подарява. Човека си е платил за темата. Не е платил за не свършена работа. Uphero защо не я е прехвърлил веднага темата както сега? Още.от началото ли си е правил тънката сметка да я преподава темата? За неплащане пак uphero е виновен, като е про да е направил договор с точно описание на услугите които трябва да се свършат за определената цена.аз лично ако съм на мястото на bamzo бих дал 2 бона за.адвокат и тая тема през.носа ще ти излезне и 40 те лева също.
 
От: SmartMag - Responsive & Retina WordPress Magazine 40 лева старт

Разберете се веднъж завинаги с тая прословута тема и да се свършва. Не ми е тумнала да я получавам безплатно, нито пък ще платя да я имам.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе