Social Media Link Building

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте колеги, днес пуснах още една нова услуга, мисля, че ще е от полза за всички. Да отбележа само, че при събмита не се използват никакви програми и т.н. Към услугата --> Social Media Link Building.

Ако имате въпроси, идеи за това как мога да подобря услугата, неща които съм пропуснал и т.н. пишете в темата. :)
 
От: Social Media Link Building

Само не разбрах цените.
Пише до 200 линка = 150 лв.

Тия 150 лв за колко линка са ?
 
От: Social Media Link Building

Примерно, ако искаш да ти изпратя 200 линка от сайта ти във всяка една соц. мреажа от посочените, прави 2 000 беклинка, ако ми е вярна математиката. 200 линка от сайта х 10 соц. мрежи = 2 000 беклинка. Фактически, това е пакета до 200 линка. Няма значение дали ще са точно 200 линка или 150 линка, цената си остава същата.

Само не разбрах цените.
Пише до 200 линка = 150 лв.

Тия 150 лв за колко линка са ?
 
От: Social Media Link Building

Записах се за темата, и да задам един въпрос: Възможно ли е да ти изпратя примерно две страници, на тях да има препратки към публикации (да кажем 150-180 броя), и ти да си вземеш от там линковете (клик и копи), или аз трябва да ги извадя и да ти ги дам във файл?

Всъщност, два въпроса значи:
Тези "до 200" линка, възможно ли е да се разсрочат във времето - примерно по 3-5 на ден макс (5х10 мрежи) ?

Опс, и трети въпрос, може би риторичен:
Описанията еднакви ли са за всеки линк в десетте мрежи? Или заглавията?
 
От: Social Media Link Building

Няма значение, мога да ги взема и от сайта ви, от списък или от файл. Въпроса е да ми са ясни линковете, които трябва да изпратя. За съжаление времето за изпраще е невъзможно да бъде по указания от вас начин, понеже така се удължава времето (главоломно). Без това изпращането на тези 200 връзки трае около седмица някъде, но и да се изпратят наведнъж, няма да има проблеми, понеже соц. мрежи, които са посочени са се доказали като авторитетни и линковете от там не могат да ви навредят в никакъв случай. Поне досега не съм получавал оплакване. :)

Описанията са еднакви за всички връзки. (повечето от соц. мрежи вземат заглавието и описанието автоматично от сайта ви).

Записах се за темата, и да задам един въпрос: Възможно ли е да ти изпратя примерно две страници, на тях да има препратки към публикации (да кажем 150-180 броя), и ти да си вземеш от там линковете (клик и копи), или аз трябва да ги извадя и да ти ги дам във файл?

Всъщност, два въпроса значи:
Тези "до 200" линка, възможно ли е да се разсрочат във времето - примерно по 3-5 на ден макс (5х10 мрежи) ?

Опс, и трети въпрос, може би риторичен:
Описанията еднакви ли са за всеки линк в десетте мрежи? Или заглавията?
 
От: Social Media Link Building

Благодаря за отговора, надявам се че ще бъде полезен и на други хора!

Другата седмица ще ти пиша лично...
 
От: Social Media Link Building

Някой знае ли, къде изчезна колегата?

Последно си разменихме съобщения на 9-10 април - изпратих 150 лева за публикации, и от тогава ни вест, ни кост... Писах и на лично, писах и в контактната форма на адолини.ком (личен блог) - няма отговор - виждам, че и блога нещо е променен, имах там статии платени - няма ги, т.е.блога си е съвсем нов...
 

Горе