Svejo-бумп

От: Svejo-бумп

Услугата ти :) Дефактно това са пари за нищо
Ами незнам, предполагам, че ти разбираш повече, особенно със тея 3 червени точки репутация, явно си добре запознаат със всичко във интернет бизнеса.Но всеки може да прецени сам за себе си.
Мога само да кажа, че имам статии който са ми носели по над 3 к трафик на ден, но предполагам за теб и твойте възможности това е нищо.
Ако няма да казваш нищо съществено, по-добре не ми пиши във темите!
 
Re: От: Svejo-бумп

Не ме гледай мене ;) Знам, че скоро ще си отнесеш бананите от svejo :)

И какво от това ? Ше си направи нов акаунт и готово. Престани да се бъркаш където нямаш работа, омръзна ми да ти давам червени точки. Трябва да се въведе правило след 2 червени автоматично да се банва .. напаст
 
От: Svejo-бумп

A ти си олигофрен и не псувай хората на майка във фейсбук, защото никога не може да си сигурен откъде ще изскочи черната котка, която ще ти пресече пътя. Сериозно дразниш. Момчето предлага услуга, на теб какъв ти е проблема?
 
От: Svejo-бумп

A ти си олигофрен и не псувай хората на майка във фейсбук, защото никога не може да си сигурен откъде ще изскочи черната котка, която ще ти пресече пътя. Сериозно дразниш. Момчето предлага услуга, на теб какъв ти е проблема?
Всеки ден минават черни котки на пътя ми и кво ???? :) Ами като пишеш едни и същи глупости в 500 страници, кво да те праа :)
Все едно да ти предложа услуга " Спамя ти на сайта за левче за беклинкове " Това не те ли дразни, хората да си играят с класациите по социалните мрежи...
 
От: Svejo-бумп

Кацаров, ти наистина си доста спрял. Разбира се, че не ме дразни, че някой предлага такава услуга. Общо взето не ме интересува. Всеки си намира начин за популяризация на сайта. Ти какво, да не си някакъв свежо полицай на заплата? :D
 
От: От: Svejo-бумп

Кацаров, комплексарче, като не ти харесва услугата, не я позлвай!
Сега дали това което предлагам е морално издържано или не, е въпрос на лично мнение.
Прави си линк билдинга, остави свежото на мен.
Пак казвам Не ми пиши повече във темите.
ПС:Няма ли някакъв начин за игнор?
 
От: От: Svejo-бумп

Кацаров, комплексарче, като не ти харесва услугата, не я позлвай!
Сега дали това което предлагам е морално издържано или не, е въпрос на лично мнение.
Прави си линк билдинга, остави свежото на мен.
Пак казвам Не ми пиши повече във темите.
ПС:Няма ли някакъв начин за игнор?
Има ама трябва да имаш минимално компютърно образование. Целия форум си изби комплексите като виждам, пък после мен изкарвате комплексар :D Чудите се какви простотии да ръсите.....
 

Горе