Tool за проверка на уникалност

sixking

Well-Known Member
Здравейте.

Понеже инструмента ми трябва и ми се струва, че доста народ го ползва, да ви питам дали имате някакви проблеми с него? Смисъл, аз като го ползвам и дава един път една грешка, после друга, след което първата пак е грешна, след което пак отива някъде другаде си намира грешки и вече се побърквам. Един документ го редактирам 6-7 пъти. Искам да видя дали съм единствения с тази грешка.
Сайта е - ШРАК
 
От: Tool за проверка на уникалност

В поредна тема ще попитам - що ви е да ползвате такива неща?
Всъщност знам отговора, въпросът ми е риторичен. И не разбирам защо толкова си усложнявате живота?
 
От: Tool за проверка на уникалност

Еми трябва им на някой хора. Ама искам да видя, някой друг ползва ли го това инструментче.
 
От: Tool за проверка на уникалност

Да, има такива хора и е трудно да се работи с тях, които като си въобразят нещо и си мислят, че са прави, после се мъчи да им доказваш, че грешат.
 
От: Tool за проверка на уникалност

Здравейте.

Понеже инструмента ми трябва и ми се струва, че доста народ го ползва, да ви питам дали имате някакви проблеми с него? Смисъл, аз като го ползвам и дава един път една грешка, после друга, след което първата пак е грешна, след което пак отива някъде другаде си намира грешки и вече се побърквам. Един документ го редактирам 6-7 пъти. Искам да видя дали съм единствения с тази грешка.
Сайта е - ШРАК

Какво имаш предвид под "грешка", че ти намира съществуващо съдържание ли?
 
От: Tool за проверка на уникалност

По-скоро "цъкни за детайли". Рядко изкарва червена грешка.
 
От: Tool за проверка на уникалност

Ясно. Това не е драма. При мен в общия случай "check in details" - първо: не вади дубликати, второ: има само няколко резултата (в които не се среща точната фраза). Нали знаеш как работи - "търси+за+точно+съвпадение+случайни+фрази".

Така че, ако и при теб е такъв случая няма какво да се притесняваш.
 
От: Tool за проверка на уникалност

Малко не те разбрах, но колкото и да си играя да променям, над 90% не минавам. Даже аз сам съм мислил върху статията, не съм я гледал никъде и пак - малко..
 
От: Tool за проверка на уникалност

Щом сам си си я мислил и писал, защо изобщо я проверяваш за уникалност. А и според мен 90% не са малко.
 
От: Tool за проверка на уникалност

Но след като съм обещал минимум 98 и точно защото съм я писал аз, я проверявам и ми казва, че не е уникална - или аз вече толкова млад не мога да мисля или инструмента има проблем.
 
От: Tool за проверка на уникалност

Но след като съм обещал минимум 98...

Ами има изход - недей обещава процент уникалност!
 
От: Tool за проверка на уникалност

Но след като съм обещал минимум 98 и точно защото съм я писал аз, я проверявам и ми казва, че не е уникална - или аз вече толкова млад не мога да мисля или инструмента има проблем.

Жените са по-умни!
Винаги партньора им е втори.
Другия път обещай 103%!
 
От: Tool за проверка на уникалност

Определено на жените им върви повече тази работа. Някой друг няма ли опит с инструмента?
 
От: Tool за проверка на уникалност

Използвал съм инструмента. Сещам се за проблема, за който говориш - имал съм го същия. Но то не е само при този туул - при Адвегото също го прави този номер. Иначе все по-трудно става да пишеш 100% уникални статии и не мога да разбера как някои директории за статии, при все че са такива, искат 100% уникалност, за да ти пуснат статията. А при този туул има лимит на броя на проверките.
 
От: Tool за проверка на уникалност

Определено, вече не е никак лесно да напомпаш до 100
 
От: Tool за проверка на уникалност

С Адвего се работи най-лесно, но се проверява минимум 3 пъти текста за по-голяма сигурност
 
От: Tool за проверка на уникалност

Никакви tools не могат да си кажат истината - най-добре е ръчен чек и проверка за индекс на фрази - а колкото до качество единсвената система която съм признал е EDF-VDF който като цяло е алгоритъма на Google оценка на trust i relevancy на текста, но работи OK само за DE/UK
 

Горе