Traffic Travis за $37 вместо за $97

resolver

Active Member
Вероятно повечето от вас за чували за този мощен SEO tool, ако ли не, повече информация в това видео
http://www.youtube.com/watch?v=pmYOImeRsZc

Най-случайно попаднах на "трик" в един форум и реших да го споделя с вас, ще ви покажа как да спестите $60, ако сте решили да си купите лиценз за Traffic Travis

1. Влизате в сайта на Traffic Travis
2. Кликате на синия бутон "Try Pro edition" - това е последната версия
3. След като отидете на следващата страница ще видите две отметки, махнете отметката от Affilorama Premium Membership Trial, ако остане ще ви rebill-ват по $67 на месец, нека остане само тази на Traffic Travis v4.0 Pro
4. След като сте uncheck-нали отметката кликате на бутона "Proceed to Checkout", там ще видите, че всичко това ще ви струва $97, до тук добре.
5. Погледнете сега горе URL-то на страницата има един параметър, който е item=15 променете го на item=8 и натиснете Enter, за да зареди страницата отново, вече трябва да виждате total payment от $37

Това е тествано е и работи.

Update:
Вече има и Google Bulgaria


Незнам дали това е някакъв бъг или е оставено нарочно, но скоро може и да го няма, така че побързайте.

линка по горе е афилиейт, надявам се няма да има проблеми с това.
 
Последно редактирано:
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Дали работи с кирилица?
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

:) сега ще ги питаме :)
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Цената е много добра !
Спеицално тази версия си струва ,ако знаете как да я използвате разбира се !
Поздрави
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Определено, от няколко дни я ползвам, най-много си струва заради Link Finder-a, вади потенциални директории и блогове по зададен keyword в които може да се добави линк към сайта ви, много полезно за линк билдинг.
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

за бг сайтове последно , използваема ли е?
Изтегли си безплатната версия и виж дали ти върши работа. Но няма G БГ, наистина.
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Няма гугъл БГ, може да се ползва за БГ кл. думи, но резултатите са доста странни, за съжаление :(
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Аз се сдобих с Trafic Travis Pro 4.0 срещу $0.00 :) , при това от официалния им сайт, благодарение на бъг в системата... не знам дали още е възможно това.
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Няма гугъл БГ, може да се ползва за БГ кл. думи, но резултатите са доста странни, за съжаление :(
Софтът е готин, мен лично репортите ми се виждат страни. Или са некви криви PDF или формат като Ексел, в който всичко е на един ред и клетка - размазано и непордено. Може да е от мен, но и в двата случая няма такова нещо като жив линк, особедно при репортите за линк партньорите на конкуренцията.

Но интерфейсът е як, опростен е на макс, и най-важното всичко е логично подредено по менютата. Абе струва си тези пари, сега пробвам фри версията на linkassist и има специално една функция, която ме грабна много. ;) Около $99 е, а адван версията май беше около 200$, но ще излъжа. Цените малко ми бягат, че последно време гледах за много софтове.
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Софтът е готин, мен лично репортите ми се виждат страни. Или са некви криви PDF или формат като Ексел, в който всичко е на един ред и клетка - размазано и непордено. Може да е от мен, но и в двата случая няма такова нещо като жив линк, особедно при репортите за линк партньорите на конкуренцията.

Но интерфейсът е як, опростен е на макс, и най-важното всичко е логично подредено по менютата. Абе струва си тези пари, сега пробвам фри версията на linkassist и има специално една функция, която ме грабна много. ;) Около $99 е, а адван версията май беше около 200$, но ще излъжа. Цените малко ми бягат, че последно време гледах за много софтове.

Вече има Google Bulgaria!
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Linkassistant SEOSpyglass и Rank Tracker са ненормално добри софт-ри... първия за детайлно изследване на competitor's backlinks, а втория за проверка на ранка във сума търсачки... включително Гугъл БГ... ползвам фул версията (ако някой се интересува как да се сдобие с нея ест. безплатно да пише)

А що се отнася до Трафик Травис... бях си свикнал с опростения интерейс на 3-ката и сега тая 4-ка нещо ми идва в повече... не я ползвам много.
 
От: Traffic Travis за $37 вместо за $97

Да с последния upgrade са добавили и Google Bulgaria, става за български сайтове вече, сега чакаме Yahoo и Bing Bulgaria :)

Версия 3 я ползвах преди но free и не чак толкова много, но 4-ката е доста добра според мен.
 

Горе