VarnaPress с пр6 линкове от wikipedia ---> bid $1

От: VarnaPress с пр6 линкове от wikipedia ---> bid $1

Последния бид не е ли 20 бе аркане?

Само се очертаваше...

за сега домейна се очертава да стане собственост на @teodor.nedialkov

Ако ЧернияПетък не даде смислени обяснения, май ще го преименуваме на ЧервенПетък
Що за 15 лева се оаквате???
 
От: VarnaPress с пр6 линкове от wikipedia ---> bid $1

братлета благодаря ви за забележката,но погледнете какво е последвало след като домейна е спечелен http://www.predpriemach.com/itrader.php?u=11284 дата : 31-07-12

и след като е неплатен реших да сложа цената на бин

и помнете не съм човек за 15 -20 лева тези които ме познават знаят това много добре ,но както и да е да не обръщаме темата в сапунка ....

Поздрави
 
От: VarnaPress с пр6 линкове от wikipedia ---> bid $1

Хубаво е да се пишат тия неща, че да не стават недоразумения (като горното). Поздрави.
 
От: VarnaPress с пр6 линкове от wikipedia ---> bid $1

Ти се научи за какво се дава ОТРИЦАТЕЛЕН ИТРЕЙДЪР - прочети правилата - админтие могат да махнат итрейдъра - никой не се задължава да вземе домейна, след като е биднал - ще репортна да му махнат итрейдъра.
 
От: VarnaPress с пр6 линкове от wikipedia ---> bid $1

домейна е продаден

благодаря на всички изразили мнение по темата най вече на алан за градивната критика,който има бира и цаца от мен :)

Поздрави
 
От: VarnaPress с пр6 линкове от wikipedia ---> bid $1

ако това беше в друг форум и двамата да бяхме бан
а не да ми серете по темите

и админите да си погледнат форума в раздел продавам купувам и тн. и да го разчистят от тея спамери и велики разбирачи


Поздрави към админите нищо лично,но тоя се олива!


Внимавай като споменаваш уикито, че тук има един баннат педераст, който чете форума постоянно ( гошо кръчмето - едно китайско копеле ), което може да ти махне линковете от уикито.
Успех


Ти се научи за какво се дава ОТРИЦАТЕЛЕН ИТРЕЙДЪР - прочети правилата - админтие могат да махнат итрейдъра - никой не се задължава да вземе домейна, след като е биднал - ще репортна да му махнат итрейдъра.
 

Горе