VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Ама то не само това и 3G-то им е супер, най-доброто. Не ги хваля, просто ако го сравня с тия мишки от Globul, направо смех. :)
Globul отдавна не са фактор ... дори не ги смятат и за конкуренция на телеком пазара. Аз на скоро гледах реклама на макс телеком, които предлагат 4G LTE ... те нормални ли са ? Как изведнъж изскочиха с LTE мрежа, а другите оператори, които от години градят мрежите си към момента не могат да се похвалят с подобно нещо. В момента има трима национални играчи от които главните са вива и мтел следвани от булсата.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им

Globul отдавна не са фактор ... дори не ги смятат и за конкуренция на телеком пазара. Аз на скоро гледах реклама на макс телеком, които предлагат 4G LTE ... те нормални ли са ? Как изведнъж изскочиха с LTE мрежа, а другите оператори, които от години градят мрежите си към момента не могат да се похвалят с подобно нещо. В момента има трима национални играчи от които главните са вива и мтел следвани от булсата.

Хм, това верно звучи странно. Аз да питам, те оправиха ли си покритията, че да претендираш за това 4G LTE? :) Мисля, че още не са. И не говоря за някакви забити места на държавицата ни, а просто за местности, където виреят само Vivacom и Petrol. :)
 

Горе