WazzUb

От: WazzUb

Това е някаква гадна пирамида. Според мен изобщо няма да стартира. И айде стига вече, 3та тема за седмицата за тези смешковци. Всеки, който се занимава с интернет е наясно, че безплатен обяд няма.

Кой ей така за нищо ще ти даде 4000 гущера за месеца. Ама така е като сме бедни българите, ставаме наивни. Шарани да сме, с бастуня ще ни ловят.
 
От: WazzUb

И още нещо, като ще дават милиони долари месечно един по-свестен домейн нямаха ли пари да вземат?
 
Аз от предната такава програма през 2007 Agloco.com си взех първата 300 футова яхта :) този път няма да се регвам ще ви оставя на вас да послепечелите за първия си самолет

иначед сериозно на дъното на кофата (вижте последните 10 най стари теми в тази секция) са темите за Agoco за пет години никакъв напредък
 
Последно редактирано от модератор:
От: WazzUb

батенце, ти си се регнал? даваш реф. линк? не си истински. :)

аре хванете се да правите пари. чак като гледам какви глупости ги мислите ми идва да скоча от някъде. едните мързеливи, другите наивни, а трети - просто Мария. :)

мислете малко по бизнес бе хора. аз ще се регна, защото знам, че щом кулайс си е купил яхта, то и мен ме чака това. стига глупости, време е за пари от Agloco.com. :D :D :D

ама сте аматьори, батенце. :)
 
От: WazzUb

Регнах се заради едно приятелче (предупредих го, че е няква боза), а дадох линк, за да проверя дали има нива.

До момента не съм цъкал на подобни глупости най-вече заради форума. Хубаво е, че рано го намерих и не си губех времето да цъкам рекламки, анкети или подобни неща за 1 цент и след това да не ми платят.

П.С. В търсачката не ми излезе тема с ключова дума заглавието на тоя сайт. А и според мен няма да прокопсат.
 
А защо не му покажеш нещо, което наистина докарва пари, за да си прецени дали е за интернет бизнеса като цяло. Но и страно защо не те е попитал "ако това не работи, кое работи?" С голям успех би могъл да стане част от нас и да му помогнем да направи някой друг лев от нета. Не е сложно, даже става все по-лесно с появана на все по-интегрирани и user friendly решения. Накарай го да дойде при нас, даже аз ще помагам, ако има силен интерес. Обещавам. :)
 
От: WazzUb

Много пъти съм му казвал. Даже е наясно с нещата, проблема му бил работата. След Х на брой часове на компа не иска да чуе за още. От край време се мъча да го убедя да направим няколко сайта заедно, че той ги чатка повече кодовете, но не му увира главата все още.

Иначе форума доста ми е помогнал на мен и сега давам по някой друг акъл на мои приятели, които се захващат тепърва с подобни начинания. Странното е, че все още никой от тях не ме питал за форум/сайт, който ще им помогне, а искат само бърз съвет.
 

Горе