Web directory VS Deep link directry резултати в Гугъл

От: Web directory VS Deep link directry резултати в Гугъл

сещаш ли се дето бях пускал една тема за артикъл разменяне с линкове измежду текстовете.
почти всички се уплашиха...

кви са тия животни гадни, кви са тия дииплинкове.. ебалсъм го.. аз ше си карам както знам
 
е това с атикълите класика в жанра :) ти му даваш уникален артикъл на нкои уебмастър в които има линкове към твоя сайт да си го сложи на сайта тои ти дава уникален с линкове към него

ако имате спомагателни блогове може даже блог воина д аизиграте ти пишеш че не си съгласен с нещо на неговия блог и го линкваш (това с кеото не си съгласен) тои ти връща че е несъгласен с несъгласието...
 
От: Web directory VS Deep link directry резултати в Гугъл

"ако имате спомагателни блогове може даже блог воина д аизиграте ти пишеш че не си съгласен с нещо на неговия блог и го линкваш (това с кеото не си съгласен) тои ти връща че е несъгласен с несъгласието..."

hhahahahаххахахаха мдам, тва е сладурско...

еми обясни им кажи им на цикълите, тебе те слушат, мене не :)
 
От: Web directory VS Deep link directry резултати в Гугъл

радев четох я тема за артикъл размяната и това което си помислих беше че е подобна на 3 way link exchange само че ашладисана, а също и че може да се разменят така и афилиейт линкове
аз лично нямам статии на български че да разменяме по този начин ,а и има по вече работа , т.е. на по мързеливите няма да им допадне
днес например си помислих че мога да сложа линк към Предприемач Нет - новата ни Социална мрежа в една от статиите на блога / не можах да му намеря място но при следващата редакция сигурно ще го направя /
 
От: Web directory VS Deep link directry резултати в Гугъл

аз лично нямам статии на български че да разменяме по този начин ,а и има по вече работа , т.е. на по мързеливите няма да им допадне

за 3 мин и половина изблълвам някакви шитави десетина петнайсе изречения.
 
От: Web directory VS Deep link directry резултати в Гугъл

за 3 мин и половина изблълвам някакви шитави десетина петнайсе изречения.

за тебе знаем че си много способен в тази област и не те и домързява даже
 

Горе