WEB SITE

rokicha

New Member
Здравейте,
Искам да попитам , как мога да си направвя сайт-а известен смисъл такъв да има много посещения на ден, защото мисля да продавам онлайн в сайт-а обаче незнам как да го направя известен. Ако някой ми помогне ще му бъда много благодарен!!!!
 
Ами аз бих ви препоръчал да пгледнете Web CEO безплатно е и има и безплатен курс към него, след това може да погледнете секцията за SEO - Оптимизация за Търсачки

И ако имате някакви конкретни въпроси не се притесняваите да питате
 
В този форум ако си забелязал след като създадеш тема или след първо мнение на нова страница в някоя тема се появява банер след това мнение. ;) По този начин стават нещата в phpbb и в ipb. ;)
 
За да има много посещения на ден един сайт, той трябва да бъде на интересна тематика, в която няма много конкуренция. В българското интернет пространство свободните ниши са много - просто трябва да се замислиш какъв точно сайт липсва и да го създадеш. Качествено.

Оптимизацията за търсачки води до увеличение на посетителите/ден, така че я прилагай внимателно и старателно.

А ако искаш да продаваш - защо не направиш сайт, промотиращ конкретен продукт с афилиейт линкове, като печелиш от самите посетители директно?
 
ceko9565 каза:
Ами тези софтуери за какво са. Малко съм назад със SEO.


Ами помагат ти да си направиш онпеидж сеото както и да раучаваш какво правиконкуренцията.....
 
Aми за 40-50лв. може да си купиш хостинг за 1 година и сайта/форума ти ще изглежда по професионално (със собствен домейн, а не от типа forum[dot]forumer[dot]com). Също така няма да ти бъдат налагани ограничения или слагани реклами във форума ти без ти да си пожелал това.
Една вечер без дискотека и готово - парите ще са отделени за нещо по-добро ;)
 

Горе