Търся: Wordpress майстор

Статус
Not open for further replies.
Дал съм 250 лв, много ясно, че сега търся някой, на който да дам 4399 лв още...
Понякога си мисля, че това е форум за предприемачество и взаимопомощ, докато някой идиот не ме приземи.

Преди се молих за приятели които да ми казват, браво ти си супер. Сега се моля, за ментори които да ми казват къде греша и как да оправя нещата. Ако си от първият пример никога няма да си щастлив и богат финансово, духовно, никога няма да погресиваш в нищо. Замисли се над това което написах.

Ако искаш да прочетеш, браво пич, дал си пари, всяка стотинка е важна, търси си своето, ето прочете го, давай ти си.


Поздрави.
 
Ако може да уточниш какъв точно е проблема, някой може да ти помогне.
На пръв поглед няма дублирани обяви и статии.
В блога ли се повтарят статиите, обявите ли, да не би ти да правиш някаква грешка при качването?
Ако няма нещо прецакано по-кода, може би проблемът идва от категориите.
Обясни по-подробно.
 
На пръв поглед няма дублирани обяви и статии.
В блога ли се повтарят статиите, обявите ли, да не би ти да правиш някаква грешка при качването?
Ако няма нещо прецакано по-кода, може би проблемът идва от категориите.
Обясни по-подробно.
СЕО текста долу му излиза навсякъде.. примерно.
 
СЕО текста долу му излиза навсякъде.. примерно.
Кой СЕО текст, това ли визираш - "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus commodo, nisi a vestibulum porta, arcu mauris dignissim nisl, a sagittis ipsum metus ut met..."
 
Кой СЕО текст, това ли визираш - "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus commodo, nisi a vestibulum porta, arcu mauris dignissim nisl, a sagittis ipsum metus ut met..."
Махнал го е, гледам.
 
Докато @$INeed$ си се нуждаеше от един голям отзад и си го търсеше под дърво и камък, @freelancer реши проблема с този сайт, че и помогна с VinTurbo, та темата е за ключ, а INeed е за пръч. Успех на последния!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе