Търся: Wordpress програмист за лесна задачка

frukt0

Active Member
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Здравейте, трябва ми някой - който може да свали една секция от една wordpress тема и да я сложи на друга. Като цяло всичко е само html/css и е нещо лесно, за човек който разбира. Който има нужните умения, за да се справи - нека да ми пише на лично съобщение, за да се доуточним.

Благодаря предварително.
 
Здрасти. Само да вметна, че омаловажителното "лесна задачка" някак си говори, че не ти се дават пари, а и така ще подразниш фронт едърите, защото се подценява труда им. Ако беше лесна, щеше да я направи и пазач в Била по време на обедната почивка. Лесна може да е за програмистите, но благодарение на години труд и опит. Не се заяждам, изказвам мнение ;). Иначе си прав, че вероятно html, css и bootstrap познания бих добавил ще са достатъчни за въпросната задача. Успех с намирането на правилния човек :).

Бтв се чудя защо така този път талантите тук скромничат и не изскачачат с предложения..Хайде бе колеги... или да ви викаме по именно :D
 
"лесно, за човек който разбира" = анекдотен тип обява.

Щом е лесно, тва обикновено значи 1/2 час комуникация и 10 мин. работа... без да броя пазаренето за парите... ако въобще се стигне до работа... и до пари.
 
Последно редактирано:
Здрасти. Само да вметна, че омаловажителното "лесна задачка" някак си говори, че не ти се дават пари, а и така ще подразниш фронт едърите, защото се подценява труда им. Ако беше лесна, щеше да я направи и пазач в Била по време на обедната почивка. Лесна може да е за програмистите, но благодарение на години труд и опит. Не се заяждам, изказвам мнение ;). Иначе си прав, че вероятно html, css и bootstrap познания бих добавил ще са достатъчни за въпросната задача. Успех с намирането на правилния човек :).

Бтв се чудя защо така този път талантите тук скромничат и не изскачачат с предложения..Хайде бе колеги... или да ви викаме по именно :D
Програмист от форума ми писа и я оправи за по малко от час, трябваше да свали просто хтмл и цсс-а на една таблица. И човека си каза колко пари иска, не съм се пазарил.
 

Горе