WordPress: Custom Header

gangster

New Member
Вчера инсталнах WP за пръв път и съм още индианец, че някой ще може ли да ме просветли защо ми я няма функцията Custom Header в Appearance. Някакъв plugin ли трябва да инсталирам и какъв е?:)
 
От: WordPress: Custom Header

доколкото съм запознат custom header е само на определни темплейти... ако искаш да си редактираш картинката трябва да го направиш директно от сорс кода на темплейта - от едитора демек :)

успех!
 
От: WordPress: Custom Header

Кофти работа тогава :( Аз сорса ще го разръчкам да сложа хедъра, обаче си мислех че има и по-лесен начин.

Мерси!:)
 
От: WordPress: Custom Header

От Едитора също става много лесно... или за по-лесно ако искаш да си редактираш Хедъра. Свали картинката през ФТП-то редактирай си я, и я качи със същото име. По-лесно от това няма ;) Успех
 
От: От: WordPress: Custom Header

От Едитора също става много лесно... или за по-лесно ако искаш да си редактираш Хедъра. Свали картинката през ФТП-то редактирай си я, и я качи със същото име. По-лесно от това няма ;) Успех

И аз така правя, но си казах хората като са измислили Custom Header за какво се мъча обаче не знаех, че е само за определени теми. Пробвах два plugin-а в описанието пишеше, че са за Custom Header обаче не стана работата.

Мерси все пак!:)
 
От: WordPress: Custom Header

Покрай сайта ми адски много се бърникам из Едитора и ако имаш някакви други проблеми можеш да пишеш. Стига да мога да помогна или да видя темата ще ти пиша.
 
От: От: WordPress: Custom Header

Покрай сайта ми адски много се бърникам из Едитора и ако имаш някакви други проблеми можеш да пишеш. Стига да мога да помогна или да видя темата ще ти пиша.

За сега няма проблем ако се закучи нещо работата ще питам. Още издирвам готина тема. Последно попадна на една много бъгава стана страшно, не можех чак да си влезна в акаунта докато не я изтрих:)
 
Последно редактирано:
От: WordPress: Custom Header

Нов проблем :mrgreen:

Оправих се хедъра стана идеално обаче заглавието на блога ми се залепва точно на едната мацка на муцуната, и понеже не ми трябва заглавието оръчках на всякъде, но не видях опция да го скрия. И по селската влязох в генерал сетингс и го тривнах обаче сега нямам title таг стои празен. :oops: Мислех да вляза в header.php и да си го напиша обаче всички страници ще станат с еднакъв титъл.

Как да реша проблема, че малко съм го закъсал с времето и няма кога да ръчкам да търся решение:)

PS: Оправих се
 
Последно редактирано:

Горе