WP блог с потенциални приходи

Irish

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, колеги,

продавам едно блогче, което бях закупил преди време от тази тема. Нямам никакво време да се занимавам с него, а в момента ми трябват пари.

Блога е на Wordpress с безплатен темплейт. Домейна е от GoDaddy и е платен до 18.10.2011г. Хостинга е безплатен. Тоест няма да имате никакви разходи за поддръжка освен домейна.

Работи на автопилот от както съм го купил и постоянно има нови записвания. Работя с афилейт програмата на 000webhost. Дават по 5$ на безплатно записване. Условието е, че сайта, които е записан трябва да е активен 60дни. За 8 месеца има 100 регистрации от които в момента 14 са се запазили активни и са готови за изплащане при събиране на достатъчното число (20). Има още към 20, които след средно 10-15 дни стават активни. Тоест когато това се случи вие можете да изтеглите първите 100$ към вашия PayPal.

С ключова дума "безплатен хостинг" блога излиза на 3то място. Трафика е почти изцяло от гугъл.

Пускам го на търг с начална цена 50лв и стъпка 10лв. Край на търга- сряда (29ти).
Условието ми е купувачът да плати чрез банков превод :) За повече инфо- ЛС.


Домейн Име | URL: http://www.bezplatenhosting.info/

Приблизителна Цена: 50-100лв

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 18-Oct-2010 / 18-Oct-2011

Уникални Посетители за Месец: до 500

Back Links: 23

Уникално Съдържание: Да

Система: Опън Сорс

Дизайн: Безплатен / GPL

Приходи: 30-40 $ / месец

Начини на Плащане: Банков превод

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА

Адрес на картинката за верификация (виж правилата): http://www.bezplatenhosting.info/2005022707034570.jpg

http://www.bezplatenhosting.info/2005022707034570.jpg
 
От: WP блог с потенциални приходи

Ами айде аз да открия с 50лв
 
От: WP блог с потенциални приходи

А теглил ли си досега пари от тях ? Защото има доста, на които съм им баннати акаунтите. Имах сайт при тях и имат наклонност към своеволия.
 
От: WP блог с потенциални приходи

Не съм теглил до сега от тях. Проучих нещата, когато купувах сайта и всичко изглежда 6 точки :) Просто трябва сайтовете, които се записват да са наистина активни, все пак плащат за безплатни записвания :)
 
От: WP блог с потенциални приходи

Внимавайте с покупката защото в момента 000уебхост не допускат нови акаунт (безплатни). Проверете им страницата в фейсбук да не изгорите с парите за покупката. Отделно трият на поразия стари акаунт без причина (имам изтрит акаунт при тях без причина). За изплащането не мога да кажа нищо, НО внимавайте да не изгорите .
 
От: WP блог с потенциални приходи

Не виждам никъде да пише, че не приемат нови регистрации. Моля покажи, защото нямам подобна информация.
 
От: WP блог с потенциални приходи

При регистрация никога не ти одобряват акаунта (чакам от 2 месеца и нагоре). На фейсбук страницата можете да прочетете хилядите потребители питащи "Why dont you activate my accout" и т.н.

Juliette Tai everything is great until.... for supposedly violating Terms of Service my account was cancelled without warning....except that I can't figure what TOS I violated....and since there's no warning, I also am unable to get a current backup!

В момента в фейсбук страницата имат 39 човека харесали. Като почнаха проблемите са изтрили около 100 000 човека от фейсбук страницата си (и аз бях лайкнал ама са ме махнали от групата)
Моя грешка. Това им е фейсбук страницата. Разгледайте коментарите

http://www.facebook.com/pages/Free-Hosting/141025405918404

След това са направили нова страница 000webhost която има 39 човека.
 
Последно редактирано:
От: WP блог с потенциални приходи

Ами, колега, не знам защо твоята страница и тези на другите не са одобрени, но в контрол панела на афф. програмата аз имам сайгнъп от днес и 2 от вчера и предишния ден. Ако има желаещи ще кача скрийншот. В общи линии дори и информацията ти да е вярна има достатъчно чакащи записвания, които ще станат активни и ще могат да се теглят пари :) Не съм теглил от там до сега и затова цената, която искам е такава. Ако потърсите в нет-а или в техния форум ще видите доказателства, че програмата не е fraud.
 
От: WP блог с потенциални приходи

Аз ти предлагам да изчакаш, докато изтеглиш някаква сума. И тогава хем ще имаш доказателство, хем може да вдигнеш цената ;)
 
От: WP блог с потенциални приходи

Ок, аз се отттеглям за момента. При толкова мнения. Жалко хареса ми блогчето. Може би има други афф. програми за безплатен хостинг?
 
От: WP блог с потенциални приходи

Сайтове на бг се потдържат главно за слава и чест, не за печелене на пари ;)
Който е несъгласен, да ми удари минуса.
 
От: WP блог с потенциални приходи

Сайтове на бг се потдържат главно за слава и чест, не за печелене на пари ;)
Който е несъгласен, да ми удари минуса.

Драснах ти минуса :)
Слава и чест при под 5 - 10 000 на ден ... нагоре вече има и пари ...
 
От: WP блог с потенциални приходи

Да, ама докато ги стигнеш кво праим за времето дето си положил? Дали ще си го върнеш? Аз имах предвид, че en е 10 пъти по-добре, то това се знае, леко прецакахме темата на човека, а пък за тоя минус, ще те издебна когато се изложиш някъде и ще ти го върна :twisted:
 
От: WP блог с потенциални приходи

Абе не е така, имам един малък сайт на месец в една нишичка - прави по 20-30 посещения на ден ама не пада под 70-80ст доход на ден...просто пример. Та по тая логика ако има 200на посещения ще прави по 4-5 лв на ден = 120-150 лв на месец за сайт на самотек...НО като цяло си е така - чест и слава освен ако нямаш затоврен цикъл - информационен сайт/блог и електронен магазин
 
От: WP блог с потенциални приходи

20 -30 посещения и 80 стотинки? Какъв ще е тоя CTR? 70% ?
Я дай да го видим тоя сайт.
 
От: WP блог с потенциални приходи

Ето за тоя месец: 44 импресии, цтр към 8% , 3 клика и 40 цента на ден всичко средно. А сайта няма как да го покажа, нали е сещаш че е търговска тайна :)
 
От: WP блог с потенциални приходи

Колеги, след като ви прочетох темата и проверих нещата променям офертата. Акаунта в афилейт програмата остава за мен. Продава се само сайта на блитц цена 25лв. При интерес- лс.
 
От: WP блог с потенциални приходи

Купувам, имаш ЛС :)
 
От: WP блог с потенциални приходи

Поради сериозния интерес да напиша и в темата. Блогът е запазен за първия човек, който ми писа. Ако стане нещо непредвидено и той се откаже минавам към втория в списъка. :)

Успех!
 

Горе