WP плъгин за архиви, но по дни?

webstil

Well-Known Member
Трябва ми плъгин , да ми показва в страничната лента публикациите, т.е. архива, но по дни или дати. Например новини от: днес, вчера, 26.06....Някой да е виждал нещо подобно? : )
 
От: WP плъгин за архиви, но по дни?

Мерси много : ) Сложих <?php wp_get_archives('type=daily&limit=15'); ?> в sidebar.php , но предполагам още нещо трябва да се добави някъде? :)
 
Re: От: WP плъгин за архиви, но по дни?

Мерси много : ) Сложих <?php wp_get_archives('type=daily&limit=15'); ?> в sidebar.php , но предполагам още нещо трябва да се добави някъде? :)

Виждаш ли резултат? Защото до колкото виждам синтаксисът е точно така и трябва да ти изкара такъв.
 
От: WP плъгин за архиви, но по дни?

Да, но няма резултат пак си го изкарва по месеци, сигурно трябва още нещо някъде да се сложи : (
 
От: WP плъгин за архиви, но по дни?

Да ама не, упорито си стои на месеци : (

Ето така го сложих в sidebar.php , както беше написано за месеци, аз сложих кода за дни:
PHP:
<div class="sidebar-box">
<h3>Archive</h3>
<ul>
<?php wp_get_archives('type=daily&show_post_count=1&limit=15'); ?>
</ul>
</div>

Резултата продължава да е този:
archiv.jpg
 
Нещо ти пречи да видиш реалния сайдбар. Най-вероятно защото си пуснал от темата поддръжка на динамичен сайдбар и в момента виждаш уиджетите от него.

Затова в кода ти се казва "Archive" а като резултата виждаш "новини от:".

Пробвай да премахнеш от functions.php кодът, който активира динамичния сайдбар.

Другия вариант е да си го напишеш като widget, който да добавяш после с влачене, но е доста по-сложен.
 
От: WP плъгин за архиви, но по дни?

може да ползваш готов уиджет за вкарване на пхп и да не си играеш да пишеш уиджет

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-php-widget/

вкарваш пхп кода както Васко ти е писал
 
От: WP плъгин за архиви, но по дни?

Благодаря ви много и на двамата, научих нови неща, а този уиджет с пхп ще ми бъде много полезен и в бъдеще. Ето и резултата:
Untitled.jpg
 
От: WP плъгин за архиви, но по дни?

Сега пък ми излезе друг странен проблем, като цъкна на деня да ми покаже новините от него, ми излиза само заглавитето на първата новина и после ми дава:

Fatal error: Call to undefined function the_content_limit() in /home/public_html/wp-content/themes/StudioBlue/archive.php on line 20

А 20-ти ред е функцията:
PHP:
<?php the_content_limit(300, ""); ?>

Явно в темата има някакъв проблем и не я разчита нещо функцията.Някой имал ли е подобен проблем?
 

Горе