www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Всеки, който е заплатил за 20 000 и повече импресии получава бонус - 5 000 импресии на всеки следващ изпратен SMS.
10 000 импресии - няма промоция
20 000 импресии - получавате 25 000 импресии
25 000 импресии - получавате 40 000 импресии
40 000 импресии - получавате 55 000 импресии

и т.н!

Промоцията важи до 10.03.2009.
При изпращане на банер и др. материали, уточнете,че желаете да използвате промоцията!
 
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Плащане чрез EPAY.BG
НЕТАРГЕТИРАНА РЕКЛАМА - без значение от типа (по ваше желание)
- 0.30 лв. на ден - 9 лева за месец (независимо от дните на месеца).
- 0.02 лв. на клик - 2 лева за 100 клика.
- 0.50 лв. на 10 000 импресии - 100 000 импресии - 5 лева.

http://mp3-label.info/page.php?93
 
Последно редактирано:
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Само СЕГА:
При обемни поръчки 10% намаление и само за потребители на този сайт (До 20 март):
НЕТАРГЕТИРАНА - 3 месеца х 9 лв = 27 лв.x0.10 = 2.7 лв.
Цена - 24.30 лв.

Други наши пакети - на импресии и клик -
http://mp3-label.info/page.php?93
 
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Много ми е интересно как ще ги направиш тези толкова много импресии и кликове при уникални посетители най-много 300 на ден, които средно правят 1-3 импресии всеки (300x3=900 импресии за ден). Или имаш чупен counter дето сериозно те заблуждава или ти се мъчиш да измамиш някого с autorefresh и autoclick.
А спрете се! Заради такива измамници цената за реклама е подбита в десетки пъти от реалната и стойност.
 
От: От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащан

Много ми е интересно как ще ги направиш тези толкова много импресии и кликове при уникални посетители най-много 300 на ден, които средно правят 1-3 импресии всеки (300x3=900 импресии за ден). Или имаш чупен counter дето сериозно те заблуждава или ти се мъчиш да измамиш някого с autorefresh и autoclick.
А спрете се! Заради такива измамници цената за реклама е подбита в десетки пъти от реалната и стойност.

За ваше сведение, сайтът дневно има над 1 100 потребители. Дневно импресии около 7 000. Каунърът си е наред...явно Вие не сте погледнали обстойно...сигурно сте отворили каунтърът в 6.00 сутринта, когато е логично да видите ниска посещаемост. Но моля Ви, преди да правите каквото и да е изявление да погледнете от този линк дневната статистика на сайта:
http://mp3-label.info/e107_plugins/log/stats.php?10

А ако отново не успеете да забележите каква посещаемост има сайта, съм готов да Ви отключа и каунтърът на tyxo.bg , който често показва по-високи стойности.
А по отношение дали съм/ме измамник/ци - мога доста да поспоря, но няма смисъл - уважавам мнението Ви и не смятам,че мога да Ви убедя в нещо, което едва ли ще повярвате поради своята песимистичност.

Мисля,че тези, които са се възползвали от услугите ни НЕ са имали оплаквания и проблеми...

Поздрави!
 
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Би ли отключил тиксото... виждам някакви стойности в каталога в момента, но искам да видя как е по дни. Иначе, рекламата е на много добри цени и се интересувам. Също, ако може да споделиш, дали има минимална поръчка? Благодаря.
 
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Би ли отключил тиксото... виждам някакви стойности в каталога в момента, но искам да видя как е по дни. Иначе, рекламата е на много добри цени и се интересувам. Също, ако може да споделиш, дали има минимална поръчка? Благодаря.

Отключих я. Дните между 31.01 до 16.03 бяхме махнали тиксото и за това няма статистика. Тиксото ще е отворено няколко часа.
По другия въпрос - [email protected]
Отговаря се сравнително бързо!
 
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

И за да не бъда голословен и да ви спася от евентуално прецакване ето ви малко да погледате.
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/mp3-label.info
За разлика от фиктивните counter-и (включително и tyxo-то), тези данни тук не могат да се манипулират толкова просто.

Блаженни будалите, защото ще бъдат прецакани!
 
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Unwise, стига спами! Явно си нямаш на представа какво е алекса и как се изчислява трафика на сайтовете там! Аз имам сайт, който е с двойно повече посещения от mp3-label и съм на по-долно място от него! Да те светна, алекса си взимат данните от посетителите с техен тулбар, а в бг тези хора са малко, за това и статистиките там изглеждат така! Аз си купих реклама и съм почти сигурен, че ще бъда доволен, ако пък не съм - следващия месец няма да продължа, толкова е просто. Не беше нужно да ме наричаш "будала".
 
От: От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащан

И за да не бъда голословен и да ви спася от евентуално прецакване ето ви малко да погледате.
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/mp3-label.info
За разлика от фиктивните counter-и (включително и tyxo-то), тези данни тук не могат да се манипулират толкова просто.

Блаженни будалите, защото ще бъдат прецакани!


Да приемем,че е така...
Ще направя един експеримент...влизаме в
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/mp3-label.info
После си избери сайт с уникални 1 000 - 1 500 и просто забележи каква е разликата... - такава няма. Алекса отчита мястото ти в Интернет пространството, а не ти показва колко импресии и уникални имаш!
Поне аз не виждам такава статистика.
В този ред на мисли си представи милионите сайтове, които съществуват и да кажем, от които около 100 000 сайта със средна посещаемост 2 000 уникални. Тези сайтове имат по-голяма посещаемост и влизат в ТОП 100 000, а моят сайт остава на 100 001 да кажем, понеже има 1200 уникални дневно.
Поне аз така разсъждавам за Алекса.
А интересно иначе как tyxo.bg и персоналният брояч в сайта показват АНАЛОГИЧНИ резултати.:shock:
Не знам...замисли се...


Имате право да се съмнявате...Но май прекалявате...
А най-малкото, което е...при реализирана ваша реклама с включен брояч, получавате статистика за направените импресии и IP адреси, които са кликали на рекламата Ви!
(А да ...забравих,че броячът ни е счупен...сигурно си показва измислени IP-та ...)
Аз спирам до тук...
 
От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащане!

Всеки метод на отчитане малко или много или е груб или е податлив на манипулации. Досега не съм се подвеждал като съм разчитал на Alexa данните. Ако си въобразявате, че данните им се събират само то Alexa Toolbar, то сте в голяма заблуда. Колкото и сайтове да съм наблюдавал, резултатите са с дребно (или почти никакво) отклонение от реалните данни. Реалната реклама търси брой уникални, които да я видят. Импресиите и кликовете са само за прах в очите. Ето защо това на кое място си в света (или за конкретна държава) по брой уникални посетители, това е наистина важно от гледна точка стойност на рекламите.
Не знам кой ви заблуждава, че Alexa ранг не се отчита правилно в България, защото болшинството не си било инсталирало Alexa Toolbar. Всъщност почти никой няма такъв toolbar сред българската аудитория, но странно защо отчетите за България са наистина много точни (лични наблюдения). Бих казал, че от години съм в бранша и по-неманипулируем реален начин на отчитане не съм видял. На тези мога да се доверя като достоверен източник на данни, тъй като те не случайно са по-дърти и от Google. А и не случайно толкова години са оцелели и са едни от най-добрите в бранша.
А това дали съм спамер зависи от дефиницията ви за спамер. По принцип за спам се счита нещо, което не ви е приятно да го получавате/четете. Да, може би на някои не им е приятно да четат за реалните данни на сайтовете си, така че това може би прави известна част от мненията ми спам.

Епилог (мой за участието ми в темата):
Отказвам се да се занимавам с тази тема. Който иска, нека го прави. Аз вече на няколко пъти изразих мнението си и усещането си за измама в големи размери. Който има пари, нека си ги хвърля на вятъра.

П.П.:
Груб ориентир: Сайтове с над 1000 уникални на ден са със световна Alexa под 200,000. А иначе още се чудя кой сериозен човек смята tyxo-то за адекватен броят. Аз лично съм го тествал и дава сериозни отклонения. Отделно това е фактът, че има небеизвестни трикове за да бъдат манипулирани резултатите му.
А това, че даваш на човека някакви IP-та, които и той сам ще види, че уж му посещават сайта, си е прах в очите. Дори и аз за мое лично удоволствие съм разработвал система която симулира повече импресии и кликове, като дори мога да ти представя кликващите IP-та. Не случайно системата ми не беше хваната там където я тествах. Е, вече не се занимавам с това, но все пак надушвам "колеги".
 
Последно редактирано:
От: От: www.mp3-label.info -> Гъвкавост на услугата + "горещи" цени + лесно разплащан



Tyxo.bg наистина отчита странни резултати и затова за 2 месеца се бях отказал от тях. Но в общи линии тяхната статистика и тази на сайта съвпада.
Не съм съгласен с думите ти.
Не може да се убеди човек, който не иска да повярва - ето...тухото е отворено - влез, виж, убеди се...Аз друг начин за доказване на уникални посетители не знам. Не мога да говоря подробно за Алекса, защото нямам големи познания за нея.
И в крайна сметка...ти поставяш под съмнение посещаемостта на хилядите сайтове, които използват tyxo.bg
По твоята логика, понеже tyxo броячите се манипулират лесно, до сега всички щяхме да сме с космически посещения...
айде моля ти се...:mad:
 

Горе