ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Визитни картички за Българска компания занимаваща се с интернет маркетинг, SEO оптимизация и ORM.

/Клик на проекта, за да го разгледате./


- - - - - - - - - - - - - -

Нюслетър за холандски онлайн магазин в два варианта: един стандартен и един за имейл клиенти неподдържащи съвременни технологии.

/Клик на проекта, за да го разгледате./
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Здравейте,
от днес започваме да пускаме поредица от малки образователни статии чрез които искаме да покажем на клиентите ни и като цяло на хората, които използват такива услуги, как да разграничат качествения продукт от некачествения, като по този начин целим да им спестим пари, нерви и усилия!

Първата статия е:
6 признака по които да разпознаем качествения лого дизайн от хвърлените на вятъра пари (част 1)

/Клик на проекта, за да прочетете./
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Привет, ето разни нови проекти.

Комплект знамена за наши холандски клиенти, които стоят пред офисса им.
jgshops-flags-1000px.jpg


- - - - - - - - - - - - - -

Фейсбук брандинг.
jg-shops-fb-project.jpg


- - - - - - - - - - - - - -

Визитни картички.
sunny-beach-info-business-cards.jpg
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Здравейте,
пускаме и втората част на статията

"6 признака по които да разпознаем качествения лого дизайн от хвърлените на вятъра пари (част 2)"


/Клик на проекта, за да прочетете./

 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Двустранни визитни картички за автомобилен сервиз ProService в град Сливен. Те останаха доволни от нас, а и ние от тях, защото както знаете - по нашите пътища автомобилите се развалят често. :))

/Клик на проекта, за да го разгледате./


- - - - - - - - - - - - - -
Комплект банери за Българска хостинг компания.

/Клик на проекта, за да го разгледате./
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Привет,
ето един по-интересен банер за наши холандски клиенти. Сефте рисуваме и анимираме векторно човече към банер :)

gadgets4everybody-468x60-flash-banner-bigger-1.jpg


- - - - -

gadgets4everybody-468x60-flash-banner-bigger-2.jpg


- - - - -

gadgets4everybody-468x60-flash-banner-bigger-3.jpg



БАНЕРЪТ:

[video]http://www.fastswf.com/e0343No[/video]
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Опа, един банер, който ни поръча колега от форума :)

elenkov-flash-banner-728x90-1.jpg


- - - - -

elenkov-flash-banner-728x90-2.jpg


- - - - -

elenkov-flash-banner-728x90-3.jpg



БАНЕРЪТ:

[video]http://www.fastswf.com/HcoPTSE[/video]
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Изработката е супер. Само по текста, ако може една критика - в първия слайд се обръщаш към клиента в първо лице ("искаш"), а в следващия му пишеш на "ви".
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Извинявам се за офтопика - обаче всеки следващ проект е все по-добър и по-добър - и заслужават похвала.


БРАВО. :)
 
Re: От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Извинявам се за офтопика - обаче всеки следващ проект е все по-добър и по-добър - и заслужават похвала.


БРАВО. :)
Зиилотето е класи...аз си го използвам нон стоп. :) И аз му пожелавам и по-големи успехи.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Мерси много за хубавите думи! @Blinky и ти като клиент си 6 точки, удоволствие е да се работи с тебе :)

Ето едно ново лого за наш човек от форума.

flolly-logo-978.jpg


Директен линк към уебсайта на клиента: тук
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

От няколко месеца не бях поглеждал темата и сега като я видях имам чувството, че все по-добри и по-добри неща се правят тук. Със сигурност ще се възползвам от услугите скоро! :)
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

От няколко месеца не бях поглеждал темата и сега като я видях имам чувството, че все по-добри и по-добри неща се правят тук. Със сигурност ще се възползвам от услугите скоро! :)

Благодарим много! :) Няма по-хубаво от това нещата да се харесват не само на клиентите ни, а и на повечето хора, които ги видят!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Times.bg е нов новинарски сайт, който ще отразява събитията в североизточна България. Направихме го със строг, но приятен интерфейс, а за контролиране на съдържанието отзад сме му сложили разработен от нас cms.

/Клик на проекта, за да го разгледате./


- - - - - - - - - - - - - -
И НЕЩО МНОГО ВАЖНО:

Поръчайте продукти на лизинг с НУЛА процента (0%) лихва!

/Клик на картинката за повече информация./
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Визитни картички за софийски зъболекарски кабинет. След като се заехме и с отпечатването им, смеем да твърдим, че на живо изглеждат още по-добре!

/Клик на проекта, за да го разгледате./


 

Горе