АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Четеш ли изобщо, какво пускам ? Данните за картите са по инфо на Znak.com, който цитира говорителя на посолството на САЩ.

Znak.com несъмнено са показател... Регистрирани под Яндекс и под АГС (ако не знаеш какво е това, питай) от самия Яндекс.

Добре бе, пич, не се ли замисляш наистина колко е смешно? Не си тъп, мога да го преценя (просто си объркан). Дават ти реални данни, а ти се мъчиш да опонираш с чуждо тълкуване...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е добре де, след като ЦИТИРАТ говорителя на посолството на САЩ, какво значение има какъв сайт са? Това не мога да разбера.

Изводите са 2:

Или znak.com лъжат за думите на говорителя на посолството на САЩ или той лъже. Ако е второто значи или Руските данни са неверни или тези от САЩ. Тоест или официалните данни, които ти си дал са неверни или тези от Департамента на САЩ.

пп От товите данни не разбрах само, какво отчита втората под-графа? Понеже руския ми го няма... :) А транслейъра ми дава различни неща.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е добре де, след като ЦИТИРАТ говорителя на посолството на САЩ, какво значение има какъв сайт са? Това не мога да разбера.

Изводите са 2:

Или znak.com лъжат за думите на говорителя на посолството на САЩ или той лъже. Ако е второто значи или Руските данни са неверни или тези от САЩ. Тоест или официалните данни, които ти си дал са неверни или тези от Департамента на САЩ.

Znak.com ги забрави. АГС е достатъчен повод. Просто се запознай с данните от Държавния Департамент на САЩ и сравни с данните на Федералната статистическа служба на Руската Федерация. Ако намериш разминавания - пиши. Ще отговоря и ще стане дискусия. А това, че знак, блумбърг, оффнюз etc. написали нещо си... Вятър ги вее на бяла кобила.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По темата за дезинформацията и в други страни...

Мернах преди малко новините на bTV, изказаха се за Черна Гора...

Бая сериозните протести срещу влизането на черногорците в НАТО бяха сведени до протести срещу четвъртия мандат на тамошния феодал.

Болшинството българи - ОК, кютат си, гледат бг-новините, турските сериали и риалитата. Но има и българи, които се моткат из ЕС, оценяват, сравняват... Не може да им се забрани да наблюдават, да преценяват и да си правят съответните изводи.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По темата за дезинформацията и в други страни...

Мернах преди малко новините на bTV, изказаха се за Черна Гора...

Бая сериозните протести срещу влизането на черногорците в НАТО бяха сведени до протести срещу четвъртия мандат на тамошния феодал.

Болшинството българи - ОК, кютат си, гледат бг-новините, турските сериали и риалитата. Но има и българи, които се моткат из ЕС, оценяват, сравняват... Не може да им се забрани да наблюдават, да преценяват и да си правят съответните изводи.

Пропускате индийските филми, днес ги забраних у нас и ме оставиха гладен.
То това е баси помията.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пропускате индийските филми, днес ги забраних у нас и ме оставиха гладен.
То това е баси помията.
Циганите винаги сте били фенове на индийските филми, направо ме изненада.

Вярно, че ви изгониха от там като нисша каста и бяхте принудени да бродите по света и да навлизате в европата дори през Египет, но никой не отрича приноса ви към световната култура, който (не ти, разбира се, но твои събратя) сте дали.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Циганите винаги сте били фенове на индийските филми, направо ме изненада.

Вярно, че ви изгониха от там като нисша каста и бяхте принудени да бродите по света и да навлизате в европата дори през Египет, но никой не отрича приноса ви към световната култура, който (не ти, разбира се, но твои събратя) сте дали.

Каза получовека :D
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Каза получовека :D

И този речник е забавен. Хитлер е мачкал и вас наравно с евреите.

Заеби ме мен, аз само се гавря (тип забавление). Но да ползваш речника на палача си е movetone.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дезинформацията е голяма, защо не кажат колко руснаци са поискали американско гражданство в последната година
Не всички руснаци са като теве облъчени, щом искат американско гражданство, прави си извода
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И този речник е забавен. Хитлер е мачкал и вас наравно с евреите.

Еее друго си е твоите да те мачкат, т.е. избият милиони! (справка - Сталин и Кo.) :)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И този речник е забавен. Хитлер е мачкал и вас наравно с евреите.

.
Де да имаше някой да ни помачка малко така и сега :)

10472154_667077023384174_6658842433739204729_n.jpg
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Де да имаше някой да ни помачка малко така и сега :)

За циганите ставаше въпрос, а не за българите или македонците.

Или смяташ, че Хитлер не е мачкал циганите?

Затова ми е забавно, когато циганин се прави на нацист.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Новата класация на руските градове по жизнен стандарт

"Неожиданно в лидеры вышли вовсе не столичный мегаполис, а северный Сургут - город нефтяников и газовиков. За ним следует Краснодар, занявший второе место, далее Тюмень - с "бронзой", Уфа и Сочи на четвертой и пятой позиции, соответственно. В первую десятку также попали Екатеринбург, Ставрополь, Нижневартовск, Южно-Сахалинск и Москва."
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Миналата есен познат бе няколко месеца в Новый Уренгой.
Доста интересни неща показа.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Миналата есен познат бе няколко месеца в Новый Уренгой.
Доста интересни неща показа.

Не съм бил там, но мога да си представя за какво може да става въпрос.

Колкото и да е смешно, но за руските градове, които не съм имал възможността да посетя (и да искам няма как да ги посетя всичките), ползвам Google Street View и "карам" по улиците. Придобива се обща представа... виждат се колите, сградите, как са облечени хората, физиономиите и т.н.

* * *

... пуснах си една уеб-камера от там... Бррр... По-добре не го прави в момента. След полунощ, кучи студ под минус 20, снежни преспи... Прилича на Витошка през февруари :p
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

22 октомври - 294 години откак Петър Първи прие титлата Император, а Русия спечели статута на империя.

Етнографска карта на Руската империя (на картата я няма Аляска, която бе продадена):
Ethnographic_map_of_Russian_Empire.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страна - струва ми се, че тази карта е неточна, което означава, че руснаците лъжат. На тази карта никъде не са показани българите и българското царство.
 

Горе