АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А Путин кога ще ходи в Китай за подписване на договори през този месец или не се казва конкретно?

Имам предвид тази статия, че фашистите готвят голяма провокация за 8-9 май. Доставени 200 руски униформи и 70 фалшиви руски паспорта.:shock:

http://msk.kp.ru/daily/26227/3110717/
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин награди с медали над 300 журналисти за "обективно отразяване на събитията в Крим"

http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/05/05/2293390_putin_nagradi_s_medali_nad_300_jurnalisti_za_obektivno/


Добре е да се вярва на руските медии. Тука на вас по една копейка с лика на Вожда не ви ли дадоха, дето цитирате супер важните новини.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А Путин кога ще ходи в Китай за подписване на договори през този месец или не се казва конкретно?

Имам предвид тази статия, че фашистите готвят голяма провокация за 8-9 май. Доставени 200 руски униформи и 70 фалшиви руски паспорта.:shock:

http://msk.kp.ru/daily/26227/3110717/

През втората половина на този месец ще е, но не знам точната дата.

А за паспортите и униформите не е толкова страшно. Спомням си, че още от Крим на опълченците бе казано видят ли човек в руска военна униформа и с с руски паспорт (извън базата в Севастопол, естествено) да стрелят на месо, тъй като със сигурност ще е провокатор. Опълченците за ДНР имат същата заповед. Ако руснаците решат да влизат в Донбас някога, то те ще си кажат предварително. Всичко останало е провокация.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин награди с медали над 300 журналисти за "обективно отразяване на събитията в Крим"

http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/05/05/2293390_putin_nagradi_s_medali_nad_300_jurnalisti_za_obektivno/


Добре е да се вярва на руските медии. Тука на вас по една копейка с лика на Вожда не ви ли дадоха, дето цитирате супер важните новини.

Путин требеше да награди тукашния математик. След изказването му, че САЩ, метайки атомните бомби над Япония, им помогнали (вероятно радиацията е помогнала на японците да измислят след 20 години японското икономическо чудо) то ако е имало някой да се чуди какво е това фашизъм и има ли все още почва в неукрепналите умове, вече можеше да го види в пълния му блясък.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин требеше да награди тукашния математик. След изказването му, че САЩ, метайки атомните бомби над Япония, им помогнали (вероятно радиацията е помогнала на японците да измислят след 20 години японското икономическо чудо) то ако е имало някой да се чуди какво е това фашизъм и има ли все още почва в неукрепналите умове, вече можеше да го види в пълния му блясък.


Само дето Япония е 50 пъти по-малка като територия от Русия, като население руснаците към 150 милиона (нещо такова), а Японците са 120 милиона. За ресурсите да не говорим - Русия колко е гъкана с ресурси. Японците грам ресурси нямат.

Ама едните са 5 пъти по-богати от другите.

Японското икономическо чудо е голяма работа, ама що не се случи в Русия или в някоя страна контролирана (налазена) от Русия ми се случи точно в 2 страни налазени от САЩ - Япония и после Южна Корея.

Може би си има причини. За домашно да ги намерите какви са. Утре ще ви изпитам. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вече е 12 часа посред нощ и много забравям.

Германското икономическо чудо се случи в Западна Германия - налазена и контролирана от САЩ.

А Източна Германия - уж същите германци, същия народ, еднакво умни, еднакво работливи - нещо не можа да направят едно Източно Германско чудо. Пък бяха налазени от руснаците. :lol: :lol: :lol:


Кофти - 3:0 за САЩ.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами трябвало е да четеш повече като ученик, не мога да ти обясня с две изречения нещо, което е изписано и обяснено в томове.

А при равни условия - една и съща система (в случая пазарна икономика) си личи трагедията на англосаксите. Азиатците дръпнаха за 2-3 десетилетия и ги надминаха, Русия след като изплати дълговете на републиките от СССР дръпна за 15 години. Докато при англосаксите си личи, че ако не оберат някоя страна, не направят трилиони дългове или не направят война са гола вода в икономически план. ЕС е пряко доказателство за възможностите им. Само Германия оцеля от целия ЕС.

Днес им гледах чуденето. Пълна трагедия. Събрали се най-големите световни длъжници, мислиха, мислиха и измислиха да продължат да увеличават доставките на въглища от САЩ. Нищо, че такава политика не съответства на собствените им екологически изисквания.

... А, и Германия се изцепи за енергоефективни жилища. Хубава идея, разбира се, ама няма как да замести с такова пестене един бъдещ ЮП за промишлеността, например.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин требеше да награди тукашния математик. След изказването му, че САЩ, метайки атомните бомби над Япония, им помогнали (вероятно радиацията е помогнала на японците да измислят след 20 години японското икономическо чудо) то ако е имало някой да се чуди какво е това фашизъм и има ли все още почва в неукрепналите умове, вече можеше да го види в пълния му блясък.
Това като го прочетох вчера се втрещих. Русофобията на някои хора наистина прилича на психично заболяване. Добре, че са били добрите американци да метнат атомната бомба, иначе Япония разираш ли нямало да просперира. Качествата на японците ги оставяме настрана, и на азиатците като цяло, атомът е свършил цялата работа.

Това е същото като теорията, че Путин бил дирижирал войната в Сирия, за да може от там да плъзнат бежанци, които да дойдат тук и да провокират възраждането на фашизма, щото фашизмът вече е възроден в Русия :lol: :-o


И моля те, не бъркай фашизма с олигофренията характерна за закоравелите седерасти.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами трябвало е да четеш повече като ученик, не мога да ти обясня с две изречения нещо, което е изписано и обяснено в томове.

А при равни условия - една и съща система (в случая пазарна икономика) си личи трагедията на англосаксите. Азиатците дръпнаха за 2-3 десетилетия и ги надминаха, Русия след като изплати дълговете на републиките от СССР дръпна за 15 години. Докато при англосаксите си личи, че ако не оберат някоя страна, не направят трилиони дългове или не направят война са гола вода в икономически план. ЕС е пряко доказателство за възможностите им. Само Германия оцеля от целия ЕС.
Днес им гледах чуденето. Пълна трагедия. Събрали се най-големите световни длъжници, мислиха, мислиха и измислиха да продължат да увеличават доставките на въглища от САЩ. Нищо, че такава политика не съответства на собствените им екологически изисквания.

... А, и Германия се изцепи за енергоефективни жилища. Хубава идея, разбира се, ама няма как да замести с такова пестене един бъдещ ЮП за промишлеността, например.

Подобно нещо казва и Марин Льо Пен
Франция се разкъсвала между заповедите на САЩ и Германия, била се превърнала в безгласна буква.
Ако спечелела изборите щяла да изкара Франция от НАТО.
На ситуацията в Украйна можела да повлияе евентуално само Германия, която винаги си гонела икономическите интереси.

http://msk.kp.ru/video/504388/

Ситуацията в Украйна не била случайна като време и била свързана с европейските избори.:rolleyes:
От тук нататък по-подробно обяснете, ако знаете защо?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Подобно нещо казва и Марин Льо Пен
Франция се разкъсвала между заповедите на САЩ и Германия, била се превърнала в безгласна буква.
Ако спечелела изборите щяла да изкара Франция от НАТО.
На ситуацията в Украйна можела да повлияе евентуално само Германия, която винаги си гонела икономическите интереси.

http://msk.kp.ru/video/504388/

Ситуацията в Украйна не била случайна и била свързана с европейските избори.:rolleyes:
От тук нататък по-подробно обяснете, ако знаете защо?

За Германия само да спомена.

Опитват се техните политици наистина, но няма какво да направят. Днес, освен Лавров, на сомнамбулите им обясняваше ситуацията и външният министър на Германия. Не го разбраха и него. Едните нямат сметка да разбират, а другите просто не могат да разберат какво им се говори..

А за Украйна Меркел разчиташе на Кличко, той беше нейният човек. След като го пратиха в трета глуха (да се бори за кмет на Киев) тя вече няма лостове там. Всичко в Киев се управлява вече само от САЩ.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като стана дума за журналисти :) ... Нали имаше едни държани от про-руските сепаратисти заложници.
Та Путин бил нямал нищо общо с тях и със сепаратистите, ама изобщо нищо.

Колко от вас си мислят че в съвременна Русия цари демокрация, социална справедливост, и няма грам цензура върху медиите? :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Колко от вас си мислят че в съвременна Европа или САЩ цари демокрация, социална справедливост, и няма грам цензура върху медиите?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чудя ви се на простите акъли с които подкрепяте зверски убийства на хора и лъжете - мажете,
за да изкарате САЩ и ЕС света вода ненапита. Много сте зле, ама мнооого, чак ми е вече жал за вас, честно.
И да има цензура в Русия, какво от това на фона на тези фашистки изпълнения на американците по цял свят.
Цензура има навсякъде - във всяка страна и във всяка медия, нищо ново под небето.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като стана дума за журналисти :) ... Нали имаше едни държани от про-руските сепаратисти заложници.
Та Путин бил нямал нищо общо с тях и със сепаратистите, ама изобщо нищо.

Колко от вас си мислят че в съвременна Русия цари демокрация, социална справедливост, и няма грам цензура върху медиите? :)

Демокрацията (тип ЕС и САЩ) във вида в който ни се предлага е пагубна болест
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чудя ви се на простите акъли с които подкрепяте зверски убийства на хора и лъжете - мажете,
за да изкарате САЩ и ЕС света вода ненапита. Много сте зле, ама мнооого, чак ми е вече жал за вас, честно.
И да има цензура в Русия, какво от това на фона на тези фашистки изпълнения на американците по цял свят.
Цензура има навсякъде - във всяка страна и във всяка медия, нищо ново под небето.

Два дни вече споря с един във фейса. Според него например ако Благовеград ореферендум за федерализация трябвало да отидем да ги изколим понеже били национални предатели...

Представи си за какви хора става дума в нашата скапана държава. И то не някакви прошляци, такива изказвания има от минаващи за образовани и интелигентни хора.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Два дни вече споря с един във фейса. Според него например ако Благовеград ореферендум за федерализация трябвало да отидем да ги изколим понеже били национални предатели...

Представи си за какви хора става дума в нашата скапана държава. И то не някакви прошляци, такива изказвания има от минаващи за образовани и интелигентни хора.
На мен ми прави впечатление, че така изказващи се са предимно млади хора между 20-30 годишни.
Също като контингента на Десен сектор от видеата. Тези хора не мислят ли с главите си, не гледат ли, не разсъждават ли
или толкова са влюбени в американската мечта и разните там Рамбо, Терминатор, Роки и прочие герои, че са им размътени мозъците.
Не е нормално такова поведение, особено след толкова кървища и инфо, които се появиха в нета. Нямам обяснение за позициите им.
Не казвам, че трябва да подкрепят Русия, но поне да НЕ подкрепят двуличното и кръвожадно поведение на САЩ и ЕС.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чудя ви се на простите акъли с които подкрепяте зверски убийства на хора и лъжете - мажете,
за да изкарате САЩ и ЕС света вода ненапита. Много сте зле, ама мнооого, чак ми е вече жал за вас, честно.
И да има цензура в Русия, какво от това на фона на тези фашистки изпълнения на американците по цял свят.
Цензура има навсякъде - във всяка страна и във всяка медия, нищо ново под небето.
Намекнах ти че си тъпо парче, ама ти май не вдяна, че ако си мълчиш, ще изглеждаш доста по-интелигентен.

Чак сега се сетих кой Брад си. Първо те мислех за един друг Брад, дето се подвизаваше тук. Имам някакви спомени за едно злобно лапе с твоя ник отпреди години, дето цъкаше на хората по Адсенса :) , за да ги банне Гугъл. Причината ми се губи, ама май беше защото тоя другия те бил натролил нещо във форума :) .

Къде видя да защитавам ЕС/ Америка? Какви фашисти в Америка. Ти комунист ли си че те гонят фашисти? Въобще за какво говориш?

Демокрацията (тип ЕС и САЩ) във вида в който ни се предлага е пагубна болест
Нашето дередже тук какво общо има с демокрацията в ЕС или Америка?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе никой не ги кара да харесват Русия или Путин. Но това да се кефиш на убиването на хора и да го одобряваш си е болестно състояние.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Noke се опитва да внесе и другата гледна точка,което е полезно за темата.
За разлика от @mathematician който изби рибата с бомбите.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Намекнах ти че си тъпо парче, ама ти май не вдяна, че ако си мълчиш, ще изглеждаш доста по-интелигентен.

Чак сега се сетих кой Брад си. Първо те мислех за един друг Брад, дето се подвизаваше тук. Имам някакви спомени за едно злобно лапе с твоя ник отпреди години, дето цъкаше на хората по Адсенса :) , за да ги банне Гугъл. Причината ми се губи, ама май беше защото тоя другия те бил натролил нещо във форума :) .
Айде пак провокации. На никого не съм цъкал по Адсенса. Това ми е под достойнството.
Няма нужда да разпространяваш злобни намеци, като явно ти изневерява паметта.
За това ли ти стигнаха силите да измислиш? Разочароваш ме за пореден път.
Няма да си мълча, защото темата ме интересува и не ми пука как излеждам, особено пък пред теб.

П.П. Другата гледна точка е ок да присъства, примерно както Блеки8 я представя,
но на Нокето и на Математика не им се получава. Засега.:)
 

Горе