Абе каква е тая глупост сега???

ReminD

Well-Known Member
Добре, тая джуклестата, Цветанка Ризова как може да се излага толкова, не мога да разбера на сляпа ли се прави, на малумна ли, просто не разбирам.
Става въпрос за Сидеров, който и гостуваше в предаването. Ето линкове към него.
http://vbox7.com/play:f6c14923
http://vbox7.com/play:f56bf0aa


Хайде сега, някой може ли да ми обясни защо от медиите се правят на сляпи, глухи и защо гледат на проблема само откъм АТАКА, а тия глупци с джамиите, за тях нищо не казват. Някой ще каже ли, че нещата дето Сидеров ги казва не са истина??? Никога не съм му бил голям фен, но точно в това интервю каза абсолютни вярни неща и не ми го побира ума как може някой да се прави на приятно разсеян.
На всичкото отгоре, какво се случва : http://vbox7.com/play:e61246b3 е, добре, за какво говорим? Супер много се дразня когато медиите просто мълчат и гледат нещата само от едната страна.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Добре дошли в еничерска България.
Хората излезнали на протест - пребиват ги с камъни, после ги обявяват за нацисти и ги съдят.
Защото на турците това не им харесва.

А мнението на българските граждани няма никаква стойност - в собствената им държава.

Е това е резултата от много години политика на игнориране на тоя проблем и сега ще сърбаме попарата, която до голяма степен БСП надроби.
Както и всичките жалки, гъзолизки медии, които сега изкривяват нещата.

Да ни е честито на всички.

Правете сметка, че до няколко години тая държава няма да я има в същия вид, аз това отдавна го разправям.
Не икономически или демокграфски кризи, а просто ще стане някоя такава патаклама, която да драсне клечката (а тя само това чака да се драсне всеки момент) и тука ще стане турско.
Просто няма начин 30% турци, от които сума ти екстремисти, да живеят като малцинство - съвсем скоро ще обърнат паницата.... Тоя проблем не се решава като заровим главата в пясъка и си траем - така само се отлага неизбежното.

Да благодарим на всички, които гласуваха за БСП и тотално циментираха турските позиции.
Ако доживеем, ще разправяме след време на поколението за България. А тук, най-после ще има работеща държава, само че ще се казва Турция.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Бойко го каза - започна се предизборната кампания на АТАКА и ДПС
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

НЕКА МЪЛЧАТ... нека...
нека дойдат турците на власт нека
не заслужаваме друго!
и без това младите харесват потурки и турски ритми..
а и сериалчета!
Нека ! нека и феса да сложат и това е!
Да те е срам да си българин в собствената си държава...
В чужбина разбираемо да те е срама ама и тук...
Вчера даваха пак за циганите акка били пенсионер да му вземат желязото
другия ги подгонил и го осъдили...
ви пикая на държавата!
нека
И ТЕХНИТЕ ДЕЦА ДА ЖИВЕЯТ ТУК ДА ВИДЯТ!
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Всичко щеше да бъде много истинско и достойно за уважение Българско дело ако го беше направил някой друг и по друго време.

Кой организира тази Пиар кампания и кога ?

Организира я лидера на Руската фракция АТАКА финансирана от Овергаз месеци преди президенските избори...:shock:
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Е то е ясно, че е ПР и за Атака и за ДПС, ама въпреки това тия проблеми са си съвсем реални. И сега можем да видим отношението на България по тия въпроси....

Че и някакви гнусни мекерета българи тръгнали да се извиняват от името на протестиращите и да слагат цветя пред джамията. От чуждо име се извиняват... Божеееееееееее............
 
да им го набием на потурчените медии. Омръзна ми два дни в кой и да е новинарски сайт да влезнем новини от типа "Дядо Николай: Волен не знае що върши!", забраняват атака и други толерантни лайна. Нищо не чух за оня кухар с ножа .. кой ходи на молитва с нож бе ?!
 
От: От: Абе каква е тая глупост сега???

Всичко щеше да бъде много истинско и достойно за уважение Българско дело ако го беше направил някой друг и по друго време.

Кой организира тази Пиар кампания и кога ?

Организира я лидера на Руската фракция АТАКА финансирана от Овергаз месеци преди президенските избори...:shock:


А КОЙ ДА ГО НАПРАВИ БЕ НИКС ? КОЙ КАЖИ МИ ? ЩО НЕ ОТИДЕ ТИ ?
 
От: От: Абе каква е тая глупост сега???

А КОЙ ДА ГО НАПРАВИ БЕ НИКС ? КОЙ КАЖИ МИ ? ЩО НЕ ОТИДЕ ТИ ?

Ако тръгна да правя нещо то ще е ликвидирането на 133 годишната Задунаевска губерния.

Аз съм против килимчетата и квиченето на имама в центъра на София но не това е начина.

Атака е парламентарно представена партия, нещо повече с нейните гласове се крепи мнозинството на ГЕРБ респективно на правителството и ако иска да постигне нещо да поготви един законопроект или поправка във вече съществуващ закон и да забрани практикуването на религиозни ритуали на публични места без значение Мюсюлмани, Християни, Будисти и прочие, както и ограничаване воят на сирени освен в извънредни случай.

Болен да даде ултиматом на ГЕРБ че ако не мине закона ще оттегли подкрепата си и ще иска оставката на провителството, за прокарването на закона са достатъчни само гласовете на АТАКА и ГЕРБ.

Но АТАКА няма да го направи защото не това е целта а и няма кой да подкрепи рускиа голям ЧЛЕН за България при гласуването за АЕЦ Белене в парламента.

ЕТО Я ДОБРЕ ЗАБРАВЕНАТА ИСТИНА ЗА СЛУЧАЯ ПРЕД ДЖАМИЯТА И ЧИИ ИНТЕРЕСИ ОБСЛУЖВА

Коментар в bnews -Гого - 11:17, 22 май :

==================================

Ето същите размирици, с руски пари, са побутвани и веднага след Освобождението. Поддържайки вечната заплаха, че до нас е Турция и ако не е Русия, ние ще бъдем глътнати от съседката е перманентната мантра на наш'та 5-та колона.

Атака си е партия на руските интереси в България, е, ДПС и те не са цвете за мирисане, но затова си избираме ръководители на държавата , за да не обслужват тези чужди (независимо руски или турски) интереси.

България се е ориентирала към Европа, защо трябва непрекъснато да се обръщаме назад и обслужваме старите си господари-защото дават по-големи подкупи?

==================================

Не се лъжете Българи, филма вече сме го гледали прожектиран от руските калугери обикалящи българските земи преди и след "освобождението" и проповядващи мита за дядо Иван който ще дойде да ни "освободи" от турците и ще ни пази от тях!!!

Вече 133 години ни освобождава дядо Иван, време е ние Българите сами да се освободим и от Руснаци и от Турци !!!:twisted:
 
Последно редактирано:
От: Абе каква е тая глупост сега???

И кой е казал нещо за Русия в случая? Аз поне такова нещо не съм чул.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Абе хвани едните, удари другите.
Едните си бият челата в земята и реват "Аллах акбар", другите застават в стойка "мирно" и реват "Хайл Хитлер".
Българи? Нещастници!
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Абе хвани едните, удари другите.
Едните си бият челата в земята и реват "Аллах акбар", другите застават в стойка "мирно" и реват "Хайл Хитлер".
Българи? Нещастници!
Кой е викал Хайл Хитлер бре?
Ти не виждаш ли шибан проблем с джамиите бе? Ми дай никой нищо да не прави, никой нищо да не "реве" и така да си остане а? Щото някой ще каже, че това са провокации.
Българи нещастници вика... по-нещастна изцепка от твоята няма.


Абе как и да е, проблемите са ясни, въпроса е че става един парадокс. Ако някой въобще се опита да каже нещо по въпроса - излиза руснак, комунист, шпионин и провокатор и фашист и хитлерист и какво ли още не. Кой трябва да дойде и кой трябва да го каже на глас, че да не излезе така?
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Абе как и да е, проблемите са ясни, въпроса е че става един парадокс. Ако някой въобще се опита да каже нещо по въпроса - излиза руснак, комунист, шпионин и провокатор и фашист и хитлерист и какво ли още не. Кой трябва да дойде и кой трябва да го каже на глас, че да не излезе така?

Има законов начин да се реши проблема с джамиите и молитвите пред тях и вече обясних какъв е.

Но не това е целта на руския помиярник Атака !!!!!!!!!
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Добре, пуснали са жалби, но от общината бездействат. Какво да се направи тогава, след като институциите си затварят очите и явно няма законов ред?
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Има шибан проблем с джамиите. Ама има и шибан проблем с криворазбраните националисти. А още по шибан проблем е, че са позьори и всичко е предизборна шумотевица.
Вече съжалявам, че писах тука. Веднага ми скочиха лумпенягите. Някой фес да се обади има ли? Приемам още червени квадратчета, благодаря.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Абе как и да е, проблемите са ясни, въпроса е че става един парадокс. Ако някой въобще се опита да каже нещо по въпроса - излиза руснак, комунист, шпионин и провокатор и фашист и хитлерист и какво ли още не. Кой трябва да дойде и кой трябва да го каже на глас, че да не излезе така?

Който и да го каже пак така ще излезе, щото години наред се е влошавало положението без никой да вземе мерки и това е резултата.

Не се прави разлика между спазване на закона и дискриминация/нетолерантност и затова им се разминава дори да са виновни за да не се нарушавал етническият мир и те се чувстват безнаказани. Шубе ги е да прилагат закона за какво говорим? Ако някой мирно молещ се с нож тръгне да напада в Англия дали ще го пусне полицията щото бил мюсюлманин, будист и не знам какъв? Пред закона уж всички са равни ама в БГ някой са по-равни.

То дори да допуснем, че нашите са ги провокирали от кадрите се вижда, че мирно молещите се нападат което не ги прави по-малко виновни за да си затварят очите ченгетата. И следващият път пак ще скочат и ще наръгат някой щото знаят, че ще им се размине.

Най ме е яд за нашите гъзолиски медии дето изкривиха случая (щото там имаше екстремисти не бяха само мирно молещи се и те направиха проблема) и го раздуха в чужбина. Излезе, в очите на чужденците, че лошите българи нападат мирно молещите се.
 
Последно редактирано:
От: Абе каква е тая глупост сега???

Има законов начин да се реши проблема с джамиите и молитвите пред тях и вече обясних какъв е.

Но не това е целта на руския помиярник Атака !!!!!!!!!

Какви закони бре човек от десет години вият по тонколоните?
ебах тоя закон със забавено действие...
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Биг Ша избухна: Ще му счупя зъбите на Сидеров!

Рапърът чака Волен да остане без имунитет

"Тоя Сидеров е най-малоумното същество на света! Две години мълча и лапа кинти от ГЕРБ, за да гласува... Сега дойде време за избори и почна да разваля етническия мир. Някой ден ще дойде момента да няма имунитет и ще му счупя зъбите! Не искам децата ми да живеят във война и насилие! Тоя е най-алчната свиня на света!", гневно написа Шамара, използвайки като трибуна личния си профил в социалната мрежа Фейсбук.

..............

Упс това боли многоооооооооо
 

Горе