Абе каква е тая глупост сега???

От: От: Абе каква е тая глупост сега???

Неграмотно написана глупост е това.

И къде куца логиката според теб
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Незнам що всички викат, че Сидеров развалял етническия мир.

Просто такова животно никога не е имало и няма как да има между турци и българи (или какъвто и да е друг етнос).
Едните искат, другите мълчат и отстъпват. И така докато нещата не се обърнат. Е да ви с*рем на етническия мир.

Сидеров, както сам си каза - просто казва неща, които много хора мислят, ама нямат думата. Един човек няма как да развали етническия мир.
 
От: От: Абе каква е тая глупост сега???

И къде куца логиката според теб

Логиката куца там, че е пълна глупост, че и ползва риторика от пропагандата на БСП.
Просто доста евтин номер, не е много удачно място да си правим тука линкбайта.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Агейнст за тебе политиката е тъмна зона - Само ще ти дам за пример Сърбия там като не си мълчаха по добре ли станаха. И за Сидеров ти казах че ако си беше стоял на позициите през изминалите две години никой нямаше да го укори за нищо, но неможе да ставаш патриот само по избори и през останалото време да лижеш гъза на мутрафона, хората не са толкова балами
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Бе говорим за различни неща - аз и преди казах, не отричам, че това прави ПР и на Атака и на ДПС и нищо чудно да е предизборен номер. Ама какво от това? И да не е предизборен трик, това по никакъв начин не променя картинката - с ислямизацията, с пропагандата в медиите, с бг институциите.... Боли ме фара мене, че е ПР и го правят нарочно - факт е, че тия работи рано или късно ще избухнат и то не заради Волен, ми защото цялото общество го игнорира тоя проблем.

Доган веднъж каза по повод Косово - сърбите имаха едно 10 години да се справят с тоя проблем. Те го проспаха и сега никой не им е виновен.
Е...
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Рапър? Повече не е нужно да се коментира ...

Пускам една нова тема специално за теб.

Кой е Волен Сидеров, за какво се бори и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

[video=youtube;OG4PFDy14EI]http://www.youtube.com/watch?v=OG4PFDy14EI[/video]
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Биг таША ако не се обади, тоя нали беше генгстъ рапър, сега стана пацифист:D:D
 
От: От: Абе каква е тая глупост сега???

Кой е Волен Сидеров, за какво се бори и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

Аз си мисля че е по добре да го прави някой и да го казва па ако ше и да е подлога и платен и за лична изгода отколкото всички да мълчат и да търпят :)
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Много хубаво видео за тези които забравиха какво говореше Волен преди четири години сега пусни и това дето наскоро покрай един вот разправяше как ще подкрепя безпрекословно ГЕРБ независимо от всичко

Агейнст етническият мир е върволица от взаимни компромиси - по добре всеки петък да слушаме минаретата от колкото през ден да гърмят гари като Буново
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Агейнст етническият мир е върволица от взаимни компромиси - по добре всеки петък да слушаме минаретата от колкото през ден да гърмят гари като Буново

Е те това е най-голямата грешка. Утре като кажат - искаме турски в училищата, иначе ще гърмят гари - и пак ще клекнем. По тая система е карано винаги и затова скоро ще се простим с родината.

Както каза - взаимни компромиси - не само едните отстъпват. Щото нищо не им пречи да спрат говорителите и да си се молят вътре, или в джамии в покрайнините, нали? Ама целта е да се дразнят хората и да се завземат позиции малко по малко.
Абе що толкова много хора не го сгряват това?

И гари гърмят, защото институциите бездействат - къде са хората, които взривиха гара Буново - в политиката. Защо не са в затвора за тероризъм?
Ами като запалиха София-Кардам влака какво стана - Румен Петков покри случая и терористите пак са на свобода.
 
Последно редактирано:
От: Абе каква е тая глупост сега???

Да ви е*а Новия Световен Ред !

Да ви е*а Демокрацията !

Да ви е*а Еврео-Атлантическите ценности !

Да ви е*а Войната срещу тероризма !

Да ви е*а революциите !

Да ви е*а Международната общност !

Да ви е*а ООН-то !

Да ви е*а НАТО-то !

Да ви е*а Еврепейския съюз !

Да ви е*а Глобализма !

Да ви е*а Кабало-Капитализма !

Да ви е*а Юдео-Комунизма !

Да ви е*а Банките !

Да ви е*а парите !

Да ви е*а оръжията !

Да ви е*а пазарите !

Да ви е*а индустриализацията !
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Какви институции какви пет лева те в Щатите отвялкоха няколко самолета и бутнаха пентагона ти за наште мишки ми говориш :)
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

[video=youtube;e2d0LRbHzgY]http://www.youtube.com/watch?v=e2d0LRbHzgY[/video]
Както каза - взаимни компромиси - не само едните отстъпват.

Просто покъртително видео, много тъжно...
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Не гледайте едностранно само от собствената си камбанария защото това нищо добро няма да ни донесе. Тежък е живота на всички не само на този дядо от клипа такива клипове може да има и за много мюсюлмани техният живот не е по лек. Бил съм граничар година и половина и съм видя и те как живеят.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Не гледайте едностранно само от собствената си камбанария защото това нищо добро няма да ни донесе. Тежък е живота на всички не само на този дядо от клипа такива клипове може да има и за много мюсюлмани техният живот не е по лек. Бил съм граничар година и половина и съм видя и те как живеят.
Когато твоята камбанария не работи, се налага да ползваме нашите. Научи се да пишеш малко по правилно от времето, в което с пазен, малоумен граничарски поглед си наблюдавал хоризонта.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Какво предлагаш, да нямам собствена гледна точка може би? Съжалявам, но точно по този въпрос имам мнение, защото съм от този край, от който е и дядото. И съм живял повече в "смесен" район отколкото ти си служил по границата. Тежък е животът на дядото, защото СИ България е икономически завладяна от турски капитал, който притежава етническа избирателна пропускливост и отхвърля българите. Отношението към българите там е доста дискриминационно, особено в населените места с преобладаващо турско население, пък и в големите градове, като Търговище например. Примери в подкрепа на това което пиша има, но ме съмнява, че ти можеш да покажеш как ние се отнасяме дискриминационно към турци.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Добре, тая джуклестата, Цветанка Ризова как може да се излага толкова, не мога да разбера на сляпа ли се прави, на малумна ли, просто не разбирам.
Става въпрос за Сидеров, който и гостуваше в предаването. Ето линкове към него.
http://vbox7.com/play:f6c14923
http://vbox7.com/play:f56bf0aa
Именно заради това не гледам, вече новини, просто изпитвам нечовешки


Хайде сега, някой може ли да ми обясни защо от медиите се правят на сляпи, глухи и защо гледат на проблема само откъм АТАКА, а тия глупци с джамиите, за тях нищо не казват. Някой ще каже ли, че нещата дето Сидеров ги казва не са истина??? Никога не съм му бил голям фен, но точно в това интервю каза абсолютни вярни неща и не ми го побира ума как може някой да се прави на приятно разсеян.
На всичкото отгоре, какво се случва : http://vbox7.com/play:e61246b3 е, добре, за какво говорим? Супер много се дразня когато медиите просто мълчат и гледат нещата само от едната страна.
Именно заради това не гледам вече новини, просто изпитвам нечовешки неприязън от лъжите и недомлъвките им.
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Харконе аз никога не съм имал претенции да съм езиковед, но явно ти имаш и е жалко да бъркаш пазен с празен

Редрум - Опитвам се да ви обясня че нещата не опират до това на кой е по тежък живота, а до това че се правят изкуствени размирици с цел да се отвлече общественото внимание от тежката икономическа ситуация до която ни докара управлението на ГЕРБ и АТАКА.
Защо преди две години нямаше етнически сблъсъци, тогава не виеха ли пак от минаретата ???
Нямаше защото имаше още кинти в хората и всички бяха хепи.
Сега като калпавото управление ни вкара в спиралата на инфлацията е най лесно да се вади етническата карата за отвличане на вниманието.
В този форум потребителите като цяло са над средно интелектуално равнище и ме е яд като се хлъзгат по такава удобна някому теза
 
От: Абе каква е тая глупост сега???

Защо преди две години нямаше етнически сблъсъци ???
В коя година живееш?
Ми то и сега няма да има, дай да забраним АТАКА, да не говорим за исляма, да не говорим за мюсулманите, да им вдигнем още джамии - ето, как ти се вижда, няма да има етнически сблъсъци щото всички ще си мълчим - какво му е а?


И стига си виждал във всичко ГЕРБ, че почвам да се дразня във всяко твое мнение да слушам ГЕРБ това, герб онова. Така говориш за ГЕРБ, като че ли положението е било просто чудесно и перфектно и видиш ли, идват на власт ГЕРБ и провалят и съсипват държавата? Нито 1 правителство не е било чисто, за тройната коалиция и НДСВ - те бяха 10 пъти по-трагични от разбойко.
 
Последно редактирано:

Горе