Афилей Ефбет/ winbet ... Налагане на таргет ?

djokando83

Active Member
Някой друг от колегите , които се занимават с афилейт към ефбет има ли такова Таргет - известие ? ... Имам познати които също са получили подобно , но са с различни таргети ... някои са за брой регистрации , някои за нови активни клиенти ...


A5DED332-19A3-4EAF-9A2F-4A5432D1FE4E.jpeg
 
Последно редактирано:
Уин Бет наскоро без причина акаунта ми закрит - пиша им - защо бе, ами ти си привлякъл над 100 играча ама към момента не ни рекламираш. Естествено акаунта закрит с прилична сума пари вътре , без предизвестие от днес за утре. Не ме яд толкова за парите , колкото че въобще някога съм се занимвал с тях и съм им регистрирал клиенти. Ефбет поне рано ги хванах че не стават за нищо.
 
Е другият вариант е да даваш пари на някакви хора да се регистрират, ама вече трябва да вадиш поне 4 цифрени суми. Иначе се губи смисъла.
 
Efbet непрекъснато променят таргетите. Миналата година поне неизтеглените пари се запазваха докато постигнеш таргета, сега като чета съобщението май няма да е така.
 
Тцъ тцъ, Бошкоф даже и предизборно ли няма да пусне гювеч?
 
Ефбет сами си вкарват автогол с тези игрички :) даже смятам освен че ги махнах ще им направя така че хората да разберат че не стават за нищоо.. силно ще препоръчвам да не си направят регистрация там :)
Действително за нищо не стават, така че няма да излъжеш.

Много хора си изпатиха с БГ букитата. Потребителите сами ще разберат, че не си заслужава да се играе в нашите сайтове и ще започнат да се регистрират в чужди. Бет365 си остава топа в България, да видим обаче новият букмейкър какво ще предложи :)
 
Действително за нищо не стават, така че няма да излъжеш.

Много хора си изпатиха с БГ букитата. Потребителите сами ще разберат, че не си заслужава да се играе в нашите сайтове и ще започнат да се регистрират в чужди. Бет365 си остава топа в България, да видим обаче новият букмейкър какво ще предложи :)
Има ли яснота кога влиза в Бг ? .. четох някъде март - април , ама не дават още афилейт за българия .
 
Да, до месец-два (даже се говори за началото на март), освен ако монополистите не се задействат пак. Няма за БГ, но в EN версията има форма за регистрация.
 
Ефбет ми биха шута и на мене, тъй като не съм изпълнявал условието за брой нови и активни потребители. Един приятел се регистрира в партньорската програма преди 1 седмица и не получи никакъв отговор. Регистрирах мой роднина и той не получа отговор. Свързах се с мениджъра им и каза, че в момента не преглеждат регистрации на нови афилиейти. Каза, че ще ги гледат, но това можело да отнеме 1 ден, 2 дни, 5 дни, а може и седмица или две. Нововъведенията за афилиейтите са наистина ненормални тия хора явно нямат представа каква е конкуренцията в нишата и ми е интересно как ще им носят тия регистрации и активни играчи.
 
Ефбет ми биха шута и на мене, тъй като не съм изпълнявал условието за брой нови и активни потребители. Един приятел се регистрира в партньорската програма преди 1 седмица и не получи никакъв отговор. Регистрирах мой роднина и той не получа отговор. Свързах се с мениджъра им и каза, че в момента не преглеждат регистрации на нови афилиейти. Каза, че ще ги гледат, но това можело да отнеме 1 ден, 2 дни, 5 дни, а може и седмица или две. Нововъведенията за афилиейтите са наистина ненормални тия хора явно нямат представа каква е конкуренцията в нишата и ми е интересно как ще им носят тия регистрации и активни играчи.
 
Последно редактирано:
зарежи ги тез, те ще си разберат грешката след някое време и ще се почне всеки нов афилиейт получава 100 лв бонус :Д но аз няма да се връщам при тях никога :)
Според мен на първо време го правят за да изчистят малките афилейти и тези които са неактивни ... щото има доста които имат 20-30 рег хванати преди 2-3 год и карат на самотек без да рекламират вече ...
 
Последно редактирано:

Горе