БГ мама се била разцепила???

От: От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Както си личат и целулитните лелки с лепкави пръсти от буркана с конфитюр от кауфланд и благите мекици.
п.п. от две страници те гледам че търсиш повод да се похвалиш че разбираш от синдроми и психология...
Уаууу впечетли си онлайн приятелките с това агресивно и интелигентно изказване- поразен съм от сиянието на твоята проницателнос :)

Мога да се обзаложа тук и сега на 100 кебапчета, че те е яд, защото хората не те оценяват правилно. Понеже си страхотен човек с необятна вътрешна красота, но не си личи на външен вид :) .

Казана дума - хвърлен камък. Кога ще си получа кебапчетата? Хорската грешна преценка досега само ползи ми е носила и само задоволство изпитвам.

Обещавам ти, че всички кебапчета ще бъдат разпределени дружно между бул-мамите на специален купон, където ще те провъзглася за основен спонсор. И без това сме на зор, понеже конфитюрът ни е на свършване.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ти сериозно ли? :) :) :)

За другите съм съгласен.

Ми прочети им мненията в произволно избрана бизнес-тема. Сравнявам средностатистическите потребители на двата форума, а не отделни (по-умни или по-глупави) личности. Дори за интернет-познанията се чудя кой е по-напред - страх ме е да не почнат да си правят seo на форума според тукашните съвети, че тогава ще стане мазало наистина.
 
Леле.. мислех, че няма края тази тема бе.. не мога да я изчета до край..

Форума им е интересен, прекалено Simple, може леко да разчупите дизайна с нещо по-готинко. Мисля, че ще привлечете много повече хора.
И един съвет от мен.. сега е времето да наливате в реклама.. (Някой колега предложи Guest Blogging, мисля, че това е перфектното за Вас)..

Дори да нямате ресурс(финансов), може да драснете по фейсбук всеки да си сподели на стената примерно, че това е "НОВИЯТ форум на Мамите", думата "алтернативен" според мен, е нещо, което Ви прави втори.. а според мен, не трябва да се бори човек да бъде втори.. Бъдете ВИЕ, а не Алтернативните.. :)

Успех с форума и развитието му.. ще помогна с малко новини в няколко новинарски сайта.. ;)
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Забрави да добавиш че е спортна натура с авантюристичен наклон, с тен, лазерно обезкомен, високо ай кю и кара кола с предимство :)
Но за сметка на това е скромомен и уважава жените / редовно стига да си струват /

п.п. Изчезвам засега, нека да дам шанс на новата мацка да блесне докато ме няма...
Даааааааааа, вярно е + плаща таксито за "довиждане" или "сбогом", според данните и представянето!
 
Да се включа и аз с няколко добре подбрани от мен предложения за дизайн, който си е фри и мисля, че ще е по-добре от сегашния:

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=369

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1632

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1724

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=819

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1585

След като си изберат или сложат, няма да е лошо да мислят за лого и фавиконка. Всичко друго е лесно. Поне гледам, че се справят добре. ;)

Даже тук едно лого ще им се върже добре като цена. И са вече на пазара. :) Така де, професионално. Даже май вече слоганът е ясен - Ние сме алтернативата.... :) Двузначно е. ;)
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

Леле.. мислех, че няма края тази тема бе.. не мога да я изчета до край..

Форума им е интересен, прекалено Simple, може леко да разчупите дизайна с нещо по-готинко. Мисля, че ще привлечете много повече хора.
И един съвет от мен.. сега е времето да наливате в реклама.. (Някой колега предложи Guest Blogging, мисля, че това е перфектното за Вас)..

Дори да нямате ресурс(финансов), може да драснете по фейсбук всеки да си сподели на стената примерно, че това е "НОВИЯТ форум на Мамите", думата "алтернативен" според мен, е нещо, което Ви прави втори.. а според мен, не трябва да се бори човек да бъде втори.. Бъдете ВИЕ, а не Алтернативните.. :)

Успех с форума и развитието му.. ще помогна с малко новини в няколко новинарски сайта.. ;)

Благодаря :) За guest blogging мисля, че споменахме, че ще се радваме, ако някои от тукашните потребители, които имат да споделят нещо интересно, се включат.
 
Благодаря :) За guest blogging мисля, че споменахме, че ще се радваме, ако някои от тукашните потребители, които имат да споделят нещо интересно, се включат.

ОО, да ще се възползваме. Аз ще гледам да пусна нещо интересно, става дума за интернет бизнес. Ако на някой му се занимава, може да отскочи при нас. ;)

Мисля, че ще има интерес. Естествено, ще е поднесено по приятен начин и определено без излишни глупости. :)
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

не четете колега, 8) споменах че имам такова животно да ме тромози, мога да пратя снимка ако я харесаш да уредим нещо, че гони трийсетте и вече гледам и се пропука гаранцията.
А колко ми харчи на месец ако знаеш...
Но детето ще го задържа, че съм инвестирал много в него и се надявам да стане човек /като мен /и да ме гледа докато му прехвърля имотите...

п.п. Събуди се келеша и ми пречи да спамя :)

не пращай нищо, не държа да ми се обясняваш...

пречил съм ти да спамиш и се сети да редактираш мнението половин час по-късно?
няма да тe възпрепятствам повече, ще се правим, че те мислим за много готин и ти вярваме
:lol:
но да говориш едно, а да правиш друго...някак?? :cry:
 
От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Благодаря :) За guest blogging мисля, че споменахме, че ще се радваме, ако някои от тукашните потребители, които имат да споделят нещо интересно, се включат.


Мацка, сори, не искам да ви обиждам форума, щом колегите казват че е хубав, не го правя от омраза, просто се драча, но не си ми свикнала на моментната идиотия,/ повечето тук ме търпят все още, като кварталния лудак :oops: ще се радвам ако не съм познал като хвърлях боб./
И ако дори от радост че има шанс да съм сбъркал, вдигам на 200 кебапчета, даааааа 200 и няма да са от Била на промоция.:lol:
Даже ако има нужда ще дойда на купона да ги въртя на скарата, по епилация и престилка, /за да ми се вижда целулита на бузата :oops:/ обещавам да не плюя върху тях... :rolleyes:

Може и Кро да доведа тя нали ви е колежка.

Обаче ти не каза какво даваш ти ако загубиш и как ще излъчим победител?

и ми обясни моля ти се какво е това ЖСМЦ че в гугъл ми излзиа само някакво руско министерство :shock:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Какво е ЖМНП?


  1. [h=3]Журнал Министерства народного просвещения — Википедия[/h]ru.wikipedia.org/.../Журнал_Министерства_нар...‎


    Превод на страницата

    Первым редактором «ЖМНП» стал К. С. Сербинович (1834—1856), а его преемниками являлись весьма заметные в российской истории особы: в ...


:shock:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ах, объркала съм абревиатурата - имам пропуски в образованието си по любителска психология. ЖНМП - жената не му пуска.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ах, объркала съм абревиатурата - имам пропуски в образованието си по любителска психология. ЖНМП - жената не му пуска.

:beer:
уфф добре... че се бях притесни лда не е нещо като алцхаймер или поне холерия :)
 
Ах, объркала съм абревиатурата - имам пропуски в образованието си по любителска психология. ЖНМП - жената не му пуска.

Аз сори за ламерския въпрос, но не ми пристигна мейлът, за да си потвърдя регистрацията при вас. User - Blinky. :) Ако, не ще мисля друг ник. ;)

Пиша ти тук, за да знам, че ще получиш по-бързо рикуеста ми. :) Не знам дали ви е настроена системата - контакта. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Интервюто на stoineff е доста добро. Всъщност рекламите не са лоши, стига да не са повече от всичко останало в 1 сайт :) Късмет на инициативата и дано да потръгне на новият форум.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Холерията е една модерна болест, която е свързана с половото израстване на поповите лъжички, след прекалена консумация на мусака. Холерията при Лъжичките (по-точно на тяхната мутация в следствие на болестта - Вилички) е съпроводена с обилно потене и израстване на огромен тризъбец в областта на гениталиите, от където идва и името на мутацията.

:beer:
уфф добре... че се бях притесни лда не е нещо като алцхаймер или поне холерия :)
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Холерията е една модерна болест, която е свързана с половото израстване на поповите лъжички, след прекалена консумация на мусака. Холерията при Лъжичките (по-точно на тяхната мутация в следствие на болестта - Вилички) е съпроводена с обилно потене и израстване на огромен тризъбец в областта на гениталиите, от където идва и името на мутацията.


Знаех си че е свързано с Нептун нещо, така ми излезе днес на съобщението от мадършипа.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Интервюто на @Стойнев с @УФСЪ, за което се разбраха снощи вече е на лице:

http://www.inter-view.info/2014/01/bul-mamma-interview.html#.UuphivuoS5J
Благодарско, брат! Постарах се! Админката също, бързо и коректно отговори на въпросите... Честно казано ми се иска новия форум да се развие и да стане силен. Както някой преди мен в темата писа - жените са грамотни и предприемчиви.. мисля, че могат да генерират много добри идеи, а са и работоспособни. Стискам силно палци да се наложат и да се съберат силни и креативни мами, които да дадат нов изглед на родното уеб пространство.
 

Горе