Бих искала да стана модел...

От: От: От: От: Бих искала да стана модел...

Гледайте от хубавата страна на живота , ти ако не си го направиш хубав няма кой друг...

Ти не си ме разбрал, баце на мен са ми смешни такива хора. Аз мога да си позволя да си купя каквото си искам, не му гледам цената гледам да ме кефи. То и да си газар се иска класа, не става да се качиш в Голф тройка, да надуеш Ивана и да си мислиш, че си най-големия:lol:

Не знам да ли от чалгата ама повечето дето я слушат ако не са били тъпи са станали. Навсякъде маанета и цигании се слуша. :twisted:
 
От: Бих искала да стана модел...

Леле, гледам и ми се ще да си прережа вените със съпун. :)

Да, трябва да гледаме положително: "Докторе не ми става. Д: Ееее, голяма работа, гледай колко хубаво виси". Та и тази работа така. Искали да станат модели. И сигурно и някой принц с бял кон да ги отведе някъде на далеч. Смех без гащи, аз само се чудя как може да има толкова големи шедьоври на природата и в същото време да са разтоварени от към сиво вещество. :)

Олиговренията е на макс тук. :)
 
От: Бих искала да стана модел...

Смеете се вие ама като нищо да станат модели:lol:

Аз какви модели съм виждал идеални за Лакост-а...да го играят крокодила:lol:

И такива ги има, как са станали модели само мога да гадая...:mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Бих искала да стана модел...

Куцо, кьораво и сакато вече може да стане модел, фолк певица или културист, луд на тема хранитемли добавки и натъпкан от главата до петите със стероиди. Сега се сещам за поста на такамато за децата в първи клас, които трябвало да довършват поговорките, и коментарите, които го последваха, много от тях си напасват идеално и на тая тема :)
 
От: От: От: От: Бих искала да стана модел...

На 17 съм да : ) , и децета ако искат да приличат на "какичките от телевизията" какъв е проблема ? Какво им е ?

На 17 си и акъла ти не е дошъл все още! Пък си тръгнал онлайн бизнес да въртиш!!! Лошо е, защото по тИлИвизията не дават нищо истинско! Е затова е лошо! Щото истинските работи са ги давали 60те години на миналия век, когато телевизията е навлизала тепърва и на хората им е било интересно! В момента телевизията е фалш и измама, и нищо друго! Е т'ва е! Аз ако имам дъщеря, ще й спра музикалните канали ...
 
От: Бих искала да стана модел...

Куцо, кьораво и сакато вече може да стане модел, фолк певица или културист, луд на тема хранитемли добавки и натъпкан от главата до петите със стероиди. Сега се сещам за поста на такамато за децата в първи клас, които трябвало да довършват поговорките, и коментарите, които го последваха, много от тях си напасват идеално и на тая тема :)

Като каза за децата от първи клас (не е по темата ама се сетих), бях чел че в Варна направили някакво изследване(анкета) между гимназистките на тема "Какъв мъж бихте избрали - богат или красив", а познайте 90% от отговорите какви са...

Увълчиха се тес жени ей...:lol:
 
От: От: Бих искала да стана модел...

Като каза за децата от първи клас (не е по темата ама се сетих), бях чел че в Варна направили някакво изследване(анкета) между гимназистките на тема "Какъв мъж бихте избрали - богат или красив", а познайте 90% от отговорите какви са...

Увълчиха се тес жени ей...:lol:

Навсякъде е така. Сега за една кифла е модерно да има гадже, което да й дава :

- пари за цигарките и пиячката.
- някоя друга двайсетачка(минимум) за разходка из магазините за прашки и къси поли.
- да я взима с колата след училище, без значение каква е колата, може да е голф 3-ка, само и само да я забира с кола, това е важното.
- да и купува от време на време някой последен модел GSM.
- да има неограничен статус на придружител по чалготеките, където кипи хипер-мега-ултра-супер купон и там кифлата да има 1 бутилка водка в ръчичка, за да танцува по масите и да покаже новите си парцалки, прическа и (ако има повече от 1 бутилка) може и всичко да махне, най-много бельото да остави. (разбира се, сметката за бутилките се поема от гаджето, вие да не си помислихте друго)
- прибирайки кифлата у тях 4 през нощта, да й осигури добро алиби за пред мама и тати, които си мислят, че 15-годишната им щерка е със същото поведение и морал, както когато е била на 5, а това, че излиза с някакъв на 20+ години не е никакъв проблем.
- колкото се може по-често да я пердаши по гъ*ъ и да се натиска с нея пред приятелките й, за да покаже колко много се "обичат" и кифлата да изглежда най-готина измежду к**вите в даскалото и най-желана от всички мъже.

И после искаме тези 90% да не са казали, че избират кинтите... хахаха, хайде моля ви се, това не ви е някой захаросан холивудски филм, това е шибаната реалност в шибната чалгария! Добро утро на събудилите се!
 
Последно редактирано:
От: Бих искала да стана модел...

Всичко това е отдавна известно. Важното е да се абстрахираш от подобни явления и ако не успееш да бъдеш човек, то поне да опиташ да бъдеш себе си.
 
От: Бих искала да стана модел...

Такава е днешната подрастваща женуря. :) Факт...и да не изпускаме малките драми, в които обича да се вкарват, защото като мислят за глупости шансовете им да станат преспективни намаляват. Това е отличителна черта за тях.

Сметките се поемат от т.нар. тъпкачи с преобладаваща кръвна маса в долната част ня тялото - сещайте се в кой орган. ;) А оня бастун и обяснява колко е уникална и как е единствена...и в следващия момент са по венерическите кабинети и двамата, щото са много един за друг.

Идиотоизглеждащите ала Мерилин Менсън (заради боята по фасадата) женички имат и свойството, то си е бич според мен, да не мислят много когато правят важни неща. Или казано накратно генерално решение за тях е на коя страна да си залижат перошината.

Изразената любов според тях се изразява в това колко пари е оставил лудия шапкар, да той носи шапки за да крие рогата, която тя му слага. Да, тя му ги слага и то често, щото на Пешо бизепса е по-голям, а размера на другото от гореспоменатото вече не е критерии. ;) И си падат по малоумни гибони, които се чувстват мъже само като ги бият, както и си ги таковат....и после я звънне, я не. Важното, че и двата са взели нещо от другия.

Абе пародията е пълна, аз лично умирам да кумуникирам с такива жени. Пробвайте и Вие, гарантирано удоволствие. ;)
 
От: Бих искала да стана модел...

За удоволствие се съмнявам. Такива трудно имат достатъчно развити мозъчни клетки, за да могат да проведат нормален смислен разговор.
Сега ще ви кажа каква е основната разлика между умната и тъпата жена.
Тъпата търси вече преуспял мъж, който ще я "купи" и "поддържа" докато не му писне и не я смени с друга и после "всички мъже са..." (на мястото на многоточието можете да сложите "използвачи", "гадняри", "свине" и каквото ви дойде на ум още).
Умната не е чак толкова тъпа и се оглежда за мъж с потенциал да успее (т.е. в момента все още не е успял). След като преуспее тя ще е важна част от успеха му, а не досадна притурка, която може да смени с друга.

Поздрави за всички чалгаджийки, които щат не щат ще бъдат пенсионирани на 30-35 години, тъй като до толкова стават за "модели". Само ще вметна една подробност. Никой не изплаща пенсии на хора на толкова малко години. Приятно гладуване с лъскавите GSM-и за по 1000лв и дано ви стигнат парите от продажбата им за следващата поне една година. След това... След това просто може да се пробвате клекнали в някоя канавка с отворена шепа за някоя хилядарка... упс, всъщност левче, 'щото там хилядарки не дават.
 
От: Бих искала да стана модел...

A забеляза ли някой, че обявите не са реални - на всички на "Връзка" пише Еxbg нещо си :) Просто някой си рекламира сайта, така идва много трафик.
 
От: Бих искала да стана модел...

Виж, да искаш да станеш нещо, и да се чудиш дали ще станеш, не става.
Друго е да искаш да станеш нещо, да знаеш че ще станеш, така става ( Сигурен съм ) :D:D:D:D
 
От: Бих искала да стана модел...

A забеляза ли някой, че обявите не са реални - на всички на "Връзка" пише Еxbg нещо си :) Просто някой си рекламира сайта, така идва много трафик.

Вече тук пародията става пълна , amoun си ги пуска сам тея обяви , защото exbg се досещате на кой е , и после тука ни пуска темите уж ги намерил из интернет и му направили впечатление.
 
От: От: Бих искала да стана модел...

Вече тук пародията става пълна , amoun си ги пуска сам тея обяви , защото exbg се досещате на кой е , и после тука ни пуска темите уж ги намерил из интернет и му направили впечатление.
Аааа,може още да не са се усетили повечето колеги как с игри и закачки /от типа на ЯЯЯЯЯ, тука една мома... -клик тук/ се трупа трафик.
Amoun, няма лошо бате, че се правиш на по-глупав отколкото си.
Стратегията ти е брилянтна и много се позабавлявах да гледам как
симпатично пързаляш всички. :)
Непременно ще я приложа на друго място при удобен случай.:)
П.П. Много често почна да ги пускаш темите и се усетиха някои.:)
 
От: От: Бих искала да стана модел...

Вече тук пародията става пълна , amoun си ги пуска сам тея обяви , защото exbg се досещате на кой е , и после тука ни пуска темите уж ги намерил из интернет и му направили впечатление.

ахахахахахах ДЕВА КАКВИ СТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ И ВИЕ :lol::lol::lol::lol:
Абе не виждате ли че пише спонсорна връзка на всички обяви има линк към exbg.com

точно защото повечето са заблудени като вас и на ден имам по 200-300 клика на тази спонсорна връзка към ексбг :)

Представяш ли си как ще седна да си пускам обяви за малки палавници :)

тоя линк там се продава - ако искате и вие по 200 на ден трафик - 50 лева за месец е линка
 
От: Бих искала да стана модел...

Не бъркаи Реализма с песимизъм
и Наивноста с оптимизъм !!!
Пише се наивностТа, а не наивноста :)
 
От: Бих искала да стана модел...

И сливи.ком е твой , г-н Павлова :) и връзката се добавя при пускането на обявата.
 
От: Бих искала да стана модел...

Е то просто няма твоя тема без линк към твой сайт:)
И да си ги пускаш , и да не си ги пускаш сам обявите не е от значение.
Няма лошо, но малко преигра и попрекали с този номер и се усетиха някои:)
 
От: Бих искала да стана модел...

Дамм бая неща изписахте по тая тема и в крайна сметка стигнахте до извода, че чалгата е виновна за всичко, е да ама сте много жестоко объркани. Проблема на подрастващото поколение идва от родителите, родителите и само родителите!!! Те са виновни, че децата им пропадат, защото не виждат реалността и си казват "Ааа то мойто дете е най-доброто и не прави така" и се успокояват, че детето им било добро. Те нямат абсолютно никакъв контрол върху него и това също е голям проблем, то прави каквото си иска, ходи където си иска, купуват му какво скимне, водят го където поиска и т.н. Това са разглезени деца, свикнали са всичко да им се дава на готово и един ден когато мама и тати ги няма се оказва, че са сами в света и се ядосват, че не са учили навремето, но и в момента им е прекалено високо самочувствието и се мислят за красиви умни и за това искат да стават модели. В моето училище повечето ми съученици слушат чалга, обличат се като кифли, но същите тези деца печелят олимпиади, участват в проекти срещу спина, имат обществена позиция и могат да си защитават мнението и това е защото родителите им са ги направили такива, ето пример една моя много добра приятелка от класа ми е учила в едно от най-селските училища в София, всичките пропадали, не учели, ходели по дисктотеки, пушели (5-6ти клас) и т.н. Но тя слушала майка си и седми клас си седнала на гъза и изкарала 2 шестици на държавните изпити за прием след 7ми клас и сега е в най-доброто училище в страната, подобно нещо се случи и с мен и с още много деца.. всичко зависи от родителите и донякъде от средата, в която детето е попаднало, но то може да бъде изолирано от тази среда и да тръгне по правилния път...
П.П. На 15 години съм, ако това има някакво значение, но мисля, че можете да игнорирате този факт ;)
 
От: От: Бих искала да стана модел...

Пише се наивностТа, а не наивноста :)


да ти кажа ... пука ми как се пише
 

Горе