Бих искала да стана модел...

От: От: Бих искала да стана модел...

И сливи.ком е твой , г-н Павлова :) и връзката се добавя при пускането на обявата.

АБЕ КАТО СИ МАЛОУМЕН НЯМА АЗ ДА ТЕ ВКАРВАМ В ПРАВИЯ ПЪТ ...

и аз съмн малък павлова е майка м ии тя купува от мое име щото нямам пълнолетие ...

вкарвал се линка при добавяне
искаш да кажеш че 50 000 обяви сам съм ги пуснал ?
 
От: Бих искала да стана модел...

АБЕ КАТО СИ МАЛОУМЕН НЯМА АЗ ДА ТЕ ВКАРВАМ В ПРАВИЯ ПЪТ ...
----------------------------------------------------------------------------
Amoun, това , че някой ти е разбрал номерата не го прави малоумник.
Няма нужда да си изпускаш нервите, че от играчка взе да става плачка.
 
От: От: От: Бих искала да стана модел...

АБЕ КАТО СИ МАЛОУМЕН НЯМА АЗ ДА ТЕ ВКАРВАМ В ПРАВИЯ ПЪТ ...

и аз съмн малък павлова е майка м ии тя купува от мое име щото нямам пълнолетие ...

вкарвал се линка при добавяне
искаш да кажеш че 50 000 обяви сам съм ги пуснал ?

В други теми пишеш , че имаш собствен бизнес , жена , незнам си още какво,а се оказва ,че нямаш и 18 години...Все тая , спирам да пиша в темата ти : )
 
От: Бих искала да стана модел...

Дамм бая неща изписахте по тая тема и в крайна сметка стигнахте до извода, че чалгата е виновна за всичко, е да ама сте много жестоко объркани.

не си разбрал точно :)
чалгата е символа на деградацията
иначе е комплексно наистина - но под чалга разбирай
ЧАЛГИЯ
 
От: Бих искала да стана модел...

АБЕ КАТО СИ МАЛОУМЕН НЯМА АЗ ДА ТЕ ВКАРВАМ В ПРАВИЯ ПЪТ ...
----------------------------------------------------------------------------
Amoun, това , че някой ти е разбрал номерата не го прави малоумник.
Няма нужда да си изпускаш нервите, че от играчка взе да става плачка.


Еми какъв прав път каквото повикало - такова се обадило
няма да му казвам десет пъти че този линк е там среклана цел не вижда ли че го има на 50 000 обяви - дрънка глупости и после ходи доказвай че не е млоумен ? бил съм писал обявите да си рекламирам сайта:) то не че е лоша идеята но прекалено ме мързи за нещо подобно
 
От: От: От: От: Бих искала да стана модел...

В други теми пишеш , че имаш собствен бизнес , жена , незнам си още какво,а се оказва ,че нямаш и 18 години...Все тая , спирам да пиша в темата ти : )

Ами пич ти взе да се правиш на дедектив и да ме търсиш по домейните как се Казвам - дали съм Госпожа Павлова или бай Амун си го разбери сам нали си голям разбирач давай!

Аз теб те прецених още на първия ти пост на колко ти е багажа и ти го написах нали ?

А за жена - винаги съм избягвал това нежно найменование - винаги съм използвал ЛАМЯ и ЛАМЯТА ... :twisted::twisted::twisted: само да не ме чуе ...
 

Горе