Бойна димка - съвети ?!

Статус
Not open for further replies.

advaworx

Active Member
Здравейте,
мислим с едно приятелче на 15-ти септември да пуснем една бойна димка до даскало.. :mrgreen:
Ако има някой запознат със закона моля да ми каже, ако случайно стане нещо /да ме хванат полицай или нещо такова/ какви могат да бъдат последствията ?
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Няма да се правя на цвете за мирисане, но е глупаво. Ще е пълно с деца и то малки, родители, полицаи, защо да го правите? Направете го някой друг ден, въпреки че пак не е редно.
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Е ние няма да я пускаме точно пред даскало, то има открито пространство там, няма да я пускаме, където са хората :)
 
От: Бойна димка - съвети ?!

аз преди 15-20 години пуснах една такава вътре в даскалото... изключиха ме на следващия ден :)
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Е да ама ти вътре в даскало, а ние на открито.. и не баш до училище, където ще са хората. Мен ме интересува закона ?? Какво може да се случи примерно ако ни набарат полицайте или нещо такова.. Все пак съм и пълнолетен.. :D
 
От: Бойна димка - съвети ?!

нищо немогат ти напраят
ако сте само хлапета ще изядете по някоя палка ..
ако не ще ви турнат един акт за дребно хулиганство :)
няма да ви минат по параграфа за терористи щом няма бойна глава димката :)
 
От: Бойна димка - съвети ?!

аз преди 15-20 години пуснах една такава вътре в даскалото... изключиха ме на следващия ден :)
Aм, ти си дъртофелник (споко и аз съм).:p Вече изключват от училище само за убиство.
 
От: От: Бойна димка - съвети ?!

Aм, ти си дъртофелник (споко и аз съм).:p Вече изключват от училище само за убиство.
Taка си е. Половината карат коли без книжка, женската част е с 2 пъти по-дърти от тях гаджета. Абе има известна ирония в сегашното училище. :)
 
От: От: Бойна димка - съвети ?!

Интересно :)

дрисле ти като пораснеш и се научиш да преценяваш хората няма да задаваш тъпи въпроси...

дотогава ти бия игнора :twisted::twisted::twisted:
 
От: От: От: Бойна димка - съвети ?!

дрисле ти като пораснеш и се научиш да преценяваш хората няма да задаваш тъпи въпроси...

дотогава ти бия игнора :twisted::twisted::twisted:

Какво да те преценявам , виждам ,че си смешник и пишеш безмислици навсякъде :mad:
 
От: От: От: Бойна димка - съвети ?!

Taка си е. Половината карат коли без книжка, женската част е с 2 пъти по-дърти от тях гаджета. Абе има известна ирония в сегашното училище. :)

днес им напраили да дращят по стените :) и ония пукат бира и цигари в несвяст
едното лайне го питат - абе ти в училище пиеш ли бира и той ми да
нямало климатици и било много горещо в даксалото и как да се разхладят освен със бира оО

Мен едно време ме проверяваха дали съм с изрязани нокти и вратовръзка дева...
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Добре де, хайде по същество ? :D
Има ли някой запознат с указа за дребното хулиганство ?? И може ли да ми каже какво може да ми се случи ако ме хванат след като запаля димката НЕ В РАЙОНА НА УЧИЛИЩЕТО, а близо до него.. ? :)
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Добре де, хайде по същество ? :D
Има ли някой запознат с указа за дребното хулиганство ?? И може ли да ми каже какво може да ми се случи ако ме хванат след като запаля димката НЕ В РАЙОНА НА УЧИЛИЩЕТО, а близо до него.. ? :)

Като те е страх , не го прави.Впрочем ми се виждаш голям (12 клас ? ) за тея истории.
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Пич, мисля че никога не е късно да се забавляваш..Иначе не ме е страх, просто искам да съм запознат с възможните последствия и да "претегля" риска дали си струва, защото ако я запаля и не ме хванат после ще е забавно ;D
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Не се карайте, за да не се трием. ;)

А по въпроса, със сигурност няма да ти дадат медал, най-много да си издействаш някой друг минус. А от към полицеска гледна точка, там е луната спи, но не е изключено и те да ти направят проблем. :) А каква е идеята на тази димка, едва ли е да се отпразнува пурвия учебен ден. :) Изглежда ми повече като анархичен екшън. :)

Ако не, пробвайте да организирате нещо със самота даскало, нещо като фоеверки и т.н. Като ми кажат димка се сещат за тълпа ултраси с шалове през лицата излизащи от дима с ножове и бухалки. :)
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Прочетох указа за борба с дребното хулиганство, но все още нещата са ми мъгла.. :D
А иначе идеята на тази димка е.. Ъм.. За разнообразие.. :D
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Прочетох указа за борба с дребното хулиганство, но все още нещата са ми мъгла.. :D
А иначе идеята на тази димка е.. Ъм.. За разнообразие.. :D
Ако сте пет диванета ще ви хванат
ако си сам няма да те хванат
и да те хванат глоба 50 лева
ако си нагъл и не те е страх няма да те бият
винагисъм бил нагъл - никога не са ми посягали ченгели
съберем се 5 келеша направим някоя поростотия хванат ни
другите после се оплакват биха ни в стаята и не ми вярват като им кажа че не са ме пипвали :) важното е да си на ниво и няма да ти посегнат... :)
Аз съм за простотията направи го - ще ти е спомен за цял живот - не го ли направиш ще те е яд че не си !
пусни я направи си кефа :):twisted::twisted::twisted: тръпката е важна
едно време плувах в морето да видя колко навътре ще стигна преди да ми се схванат краката ... сега не влизам на дълбоко но спомена си стои как се мъчих час и нещо с два схванати крака да изплувам от майната си :) и като стигнах шамандурата какво усещане беше - незаменимо !
 
От: От: Бойна димка - съвети ?!

Ако сте пет диванета ще ви хванат
ако си сам няма да те хванат
и да те хванат глоба 50 лева
ако си нагъл и не те е страх няма да те бият
винагисъм бил нагъл - никога не са ми посягали ченгели
съберем се 5 келеша направим някоя поростотия хванат ни
другите после се оплакват биха ни в стаята и не ми вярват като им кажа че не са ме пипвали :) важното е да си на ниво и няма да ти посегнат... :)
Аз съм за простотията направи го - ще ти е спомен за цял живот - не го ли направиш ще те е яд че не си !
пусни я направи си кефа :):twisted::twisted::twisted: тръпката е важна
едно време плувах в морето да видя колко навътре ще стигна преди да ми се схванат краката ... сега не влизам на дълбоко но спомена си стои как се мъчих час и нещо с два схванати крака да изплувам от майната си :) и като стигнах шамандурата какво усещане беше - незаменимо !

Наистина си прав
^^ И определено ще я пусна тая пуста димка .Единственото което ме притеснява, е да не ме приберат за 24 часа, защото в указа за дребното хулиганство така пишеше.. ... >_<
Иначе ще си взема и 50 лева за всеки случай ;d
 
Статус
Not open for further replies.

Горе