Българи докога ?

От: Българи докога ?

Пич, лягай си и после ще мислиш за парите дето са ти платили за анти българска дейност
 
От: Българи докога ?

Чакай, чакай, кой бяга от диалог? Това е форум, не е телефонна линия. :) Утре пак може да довършим, можем ако искаш да я направим 1001 нощи (страници) тая тема. Ама ефекта ще е нулев, освен за теб, мен и евентуално някои участници в темата, дето и тях ги боли фара по въпроса. Аз ти казах според мен, къде са основните аспекти на тоя проблем и ако искаш никой да не ти тъпка бащината и самочуствието, трябва да отвърнеш със същото.

Негрите, ако не ги гърчеха и е нямало преди години табели "white only", дали сега щяха да викат "fu*n po-po"... нямаше да викат толкова. Обаче Хамстериканците си сметнаха, че ще им излезе по-изгодно, ако дадат равни права на негрите(14% от населението на САЩ), за да ги накарат да спрат да си крият парите под дюшека, и да ги вкарат в банковата с-ма и да плащат данъци. Започват да ги включват по филмите и предаванията и да внушават на белите хора, че и черните са хора. И малко по-малко възгледите се променят. Разбира се, трябват и хора като Rosa Parks, които да събудят чернокожите и да им кажат, че вече не трябва да се страхуват. Ето сега има почти завършена интеграция.

Докато в България какво става. Даваме им работа, обаче показваме по телевизията репортажи как едно привидно непълнолетно момче говори против българите. Е как да стане? При положение, че и от двете страни се насажда омраза на расова основа(която трябва да не съществува, за да има интеграция). Не казвам, че хамстериканците са по-печени или по-умни, просто казвам, че явно тук не е узряла работата, че да се получи интеграция. Все още някой на високите етажи си поръчва циганите да си стоят там, където са.

А за останалото, приятелю, в учебника може да пише, че България е Османски салтанат, обаче ти като си знаеш каква е историята и я предадеш на детето си, това ще е истината която ще има значение за теб и за него/нея/тях. Така че, няма какво да се страхуваме. И преди съм го казвал и пак ще го кажа. Аз обичам България, но пет пари не давам за Фашистка Единица България. И това не го казвам в смисъл на вътрешно управление, това го казвам в смисъл на вътрешно управление под въздействието на външните фактори. Завладяването вече е икономическо, войските в днешно време са само лек помощен инструмент.

А за България, тя е била, Е, и ще бъде велика страна и ще ти кажа защо. Защото нас ни боли фара за чуждите мнения и световни течения. И Боко, Станишката или който и да е друг "пионер" (респ. пионка) колкото и магистрали да построи и колкото и пъти да повтори "Европейски съюз" "световна икономика" и разни подобни модерни работи, нас пак ще ни боли фара. Истинският българин никога не е бил роб и никога няма да бъде. Физически може всичко да ти направят, ама ако имаш силен дух, никой не може да сломи. Така че, ти не се притеснявай за културното и историческо богатство на България. Носи си го в сърцето и си свиркай. :)
 
От: Българи докога ?

А най-интересното знаеш ли кое е... че утре имам изпит. По микроикономика, и освен ако не ме води висшата сила, ще имам двойка, ама голяма в'ълна, оползвотворих си по-добре времето тая вечер, сигурен съм. Икономиката ми е нещо като хоби, ама много мразя да чета тези дебели тухли със сложните им и засукани глупости. А защо записах икономика(преди това бях записал корабоводене)... защото мразя световната икономика в сегашната й извратена форма. Искам да я изуча и да я пренапиша. Искам да освободя България, а защо не и света... имам и план даже. Един ден, ако ми чуете името, да не забравите какво съм говорил тази вечер.

Та плана:
1. Минава се през бизнес и се натрупва капитал, нужен за целите на плана.
2. Изучава се икономическите и политическите принципи на управление на държавата и световният поток от ресурси и се модифицира план, който да освободи България от примката на фашисткият строй.
3. Написва се труд с новото и по-добро управление на държава и метода на неговото внедряване, опазване и развитие на прост и допустим за всеки (дори и за "тъпият циганин") език и се издава анонимно, така че да се образова по-голямата част от обществото и да се получи подкрепа на всеки един българин, както и да се отсеят гнилите ябълки, слугуващи на статуквото.
4. Следи се прогреса на интелектуално възрождение на народа.
5. В правилният момент, когато има достатъчна подкрепа се излиза наяве (подкрепа ще има достатъчно, защото българина е свободен човек!!!) и се завзема властта с подкрепата на народа.
6. Започва мигновенно прилагането на новата система на управление, изчистват паразитните положения, оставени от бившето управление и се установява новата форма на управление.
6.1. В случай на успешно покушение върху мен, влиза в действие ефекта от точка 3 и процеса се продължава от всички останали свободни българи.
7. Управлението се опазва и развива, като единствена цел е опазването на управлението, така че да обслужва основните цели на апарата. Всякакви посегателства (под каквато и да е форма) върху чистотата и здравословно развитие на управлението се наказват жестоко и безкомпромисно.

Цели на управлението:
1. Прекъсване на вмешателството на външни икономически и политически институции като ЕЦБ СБ в делата на държавното управление и развитие.
2. Запазване на отношения със структурите за военна защита, защитаващи България от военно нападение.
3. Силно регулиране на банковите структури, довеждащо ги до функцията на посредник на финансови услуги, без това да предизвиква инфлация.
4. Въвеждане на физическо обезпечение на валутата.
5. Подпомагане на производството.
6. Защита на конституционните права на българина. (връщайки държавата към оригиналната и инстинска форма на конституционна република, а не на пропагандираната демократична република (вече и феодал на Евроапарата)
7. И др.

Плана е в начален стадий, така че не бъдете твърде строги към сегашната му форма. Ако някой има други, свои виждани, може да ги сподели.


@dintronix, малко се обиждам от твоите думи, да знаеш... без значение дали са за мен или за колегата. Не е хубаво така, водихме си нормален и аргументиран дебат, и изведнъж без никой да те е обидил, ти почна да обиждаш хората.
 

Горе