Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
А относно вълните да видим дали ще позная - ще има тази вълна до месец и нещо някъде ще почне да слиза. След нова година например ще се повтори същата вълна т.е освен тази ще имаме още една същата. След това май месец както винаги ще зпаочнат да спадат почти да няма и юни и юли няма да има въобще
 
Тедката е най-заможен, един ден не му стига да си обиколи физическите обекти.

Най-авантюристичен е пак той щото сеште'са... Зенеката...
 
Тедката е най-заможен, един ден не му стига да си обиколи физическите обекти.

Най-авантюристичен е пак той щото сеште'са... Зенеката...
Тя зенеката се оказа железна. Ама друг път ще ви разказвам, че не сте ми близки.
 
А относно вълните да видим дали ще позная - ще има тази вълна до месец и нещо някъде ще почне да слиза. След нова година например ще се повтори същата вълна т.е освен тази ще имаме още една същата. След това май месец както винаги ще зпаочнат да спадат почти да няма и юни и юли няма да има въобще
Така съседа ми се пъчеше и накрая тайно се ваксинира. После ми се оправдаваше, че искал да пътува. И той е жив и здрав, ако решиш да ме питаш. Както и всички боцнати около мен. Ама вярвай на форумите, те са критерият.
 
  • Like
Реакции: Test

Ся какво са искали да кажат ?
Завишават бройките и лъжат или просто са искали да включат хората, които след ковид умират например 1 седмица след това от усложнения, но са с отрицателен тест и не се вписват в ковид графата, но всъщност причината е Ковид ?
 
Тука има леки промени..

горното е към 20 Август..


към 12 Септември
Положителни без ваксина: 257400 +73400
Положителни с ваксина: 157400 +83400

Смъртни случаи без ваксина: 722 +332
Смъртни случаи с ваксина: 1613 +933

Съотношение положителни/починали

Без ваксина: 0.28% +0.08%
С ваксина: 1.02% +0.11%

Тва са сравнения на положителни с делта вариант на неваксинирани с ваксинирани с 2 дози.

Коригирах поста, че бях взел стойностите за <50 години от таблицата, вместо All cases.
Сметките нещо не са верни. Това са данни от последния доклад. Така малко повече ми се връзват нещата :).
>=50​
<50​
2 dose​
unvac​
2 dose​
unvac​
Delta case​
71991​
8551​
85407​
248803​
Death​
3913​
1786​
721​
4517​
% of death​
5.44%​
20.89%​
0.84%​
1.82%​
 
Последно редактирано:
Сметките нещо не са верни. Това са данни от последния доклад. Така малко повече ми се връзват нещата :).
>=50​
<50​
2 dose​
unvac​
2 dose​
unvac​
Delta case​
71991​
8551​
85407​
248803​
Death​
3913​
1786​
721​
4517​
% of death​
5.44%​
20.89%​
0.84%​
1.82%​
Да бях объркал, вместо тотал кейс бях взел тия под 50, шибано е да гледаш таблици през телефона. Вчера го опрайх поста, ма забрайх да се еншулигна :)

Тва delta case 2 dose над 50 - 72к дали е верно при 8,5к за невакснати?

Гледай тотал кейсес, че става голяма каша.
 
Днеска пак положението е грозно..
И явно бъркаме. Ваксинацията в ЕС средно е 70%, докато в България сме 16%
 
И явно бъркаме.
Мне. Данните сочат, че постъпваме много добре от хуманитарна гледна точка. Виж, от гледна точка на печалбите за Big Pharma и Директивата, очевидно бъркаме. Бъркаме им дълбоко в крайната изходна точка на отделителната система, заради което сме наричани "идиоти", "убийци", "антиваксъри" и какво ли още не. Хубаво..
 
Мне. Данните сочат, че постъпваме много добре от хуманитарна гледна точка. Виж, от гледна точка на печалбите за Big Pharma и Директивата, очевидно бъркаме. Бъркаме им дълбоко в крайната изходна точка на отделителната система, заради което сме наричани "идиоти", "убийци", "антиваксъри" и какво ли още не. Хубаво..
мен най-малко ме интересува парите ми. Не искам и да съм герой. Не че аз не се притеснявам за себе си, но не знам какъв съвет да дам на нашите. Знам че са големи хора, но те пък още по-малко не знаят какво да правят. Искам да им дам съвет някакъв и имам чувството сякаш здравето и живота им е в моите ръце. Не ме интересуват парите, не искам и да съм герой борещ се за свобода. Искам просто да им дам правилния съвет и да са живи и здрави. Ако ги посъветвам грешно цял живот ще ми тежи на съвестта. Ако пък съм мислел да ги посъветвам и не съм го направил и после се случи нещо, пак цял живот ще ми тежи на съвестта. Това е, а не някакви пари или други глупости. Не говоря от Ковид, а от личен опит от преди години. Ако нямаш здраве, абсолютно всичко друго губи смисъл на тоя свят - всичко ! Здравия има много мечти - пари, жена, деца, хобита, работа, болния има само една - да бъде здрав !
Няма по ценно от живота и здравето на тоя свят
 
мен най-малко ме интересува парите ми. Не искам и да съм герой. Не че аз не се притеснявам за себе си, но не знам какъв съвет да дам на нашите. Знам че са големи хора, но те пък още по-малко не знаят какво да правят. Искам да им дам съвет някакъв и имам чувството сякаш здравето и живота им е в моите ръце. Не ме интересуват парите, не искам и да съм герой борещ се за свобода. Искам просто да им дам правилния съвет и да са живи и здрави. Ако ги посъветвам грешно цял живот ще ми тежи на съвестта. Ако пък съм мислел да ги посъветвам и не съм го направил и после се случи нещо, пак цял живот ще ми тежи на съвестта. Това е, а не някакви пари или други глупости. Не говоря от Ковид, а от личен опит от преди години. Ако нямаш здраве, абсолютно всичко друго губи смисъл на тоя свят - всичко ! Здравия има много мечти - пари, жена, деца, хобита, работа, болния има само една - да бъде здрав !
Няма по ценно от живота и здравето на тоя свят
Виж по-горе данните за Англия ако искаш свали си документите и сам си направи изводи. Моето лично мнение относно тези данни е над 50 игла (предполагам имат значение и заболяванията), наднормено тегло игла. Аз не спадам в тези двете категории и не мисля да се бучкам. Поне не и докато не получа данни с какво и защо да се бучна. Не ми допада и идеята да се абонирам за иглата 3та, 4та, х-та доза.
 
Не че аз не се притеснявам за себе си, но не знам какъв съвет да дам на нашите. Знам че са големи хора, но те пък още по-малко не знаят какво да правят.
Аз много хора от моето обкръжение успях да убедя чрез личен пример. Информирах ги като се ваксинирах, знаят в детайли какви странични ефекти е имало при мен и вече почти всички колебаещи се около мен са с ваксини. Също така помага доста като ги питам какво са чели против ваксините във фейса и им обяснявам подробно защо е лъжа.
 
какво са чели против ваксините във фейса и им обяснявам подробно защо е лъжа
Пак генерални изказвания. Звучат гръмко ама като няма нищо отзад вредят на тезата ти.
 

Горе