Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Като много разбираш можеш ли да ми кажеш тогава смъртните случаи преди бяха 2-3 пъти по-малко и имаше мерки навсякъде, а сега няма никъде. Айде разсъждавай малко, че ми писна вече от глупости
Работата е там,че разсъждавам и не излизат нито сметките, нито информацията съвпада.
 
Работата е там,че разсъждавам и не излизат нито сметките, нито информацията съвпада.
Кажи защо при 3 пъти по висока смъртност няма строги мерки ? Дори и по стастика да е, те се базират на нея
 
Като много разбираш можеш ли да ми кажеш тогава смъртните случаи преди бяха 2-3 пъти по-малко и имаше мерки навсякъде, а сега няма никъде. Айде разсъждавай малко, че ми писна вече от глупости
Той не може, няма такъв капацитет...
 
Кажи защо при 3 пъти по висока смъртност няма строги мерки ? Дори и по стастика да е, те се базират на нея
Стига сте ревали за тия шибани мерки. Светът не длъжен да участва в тъпите ви БДСМ занимания. За 2 години се разбра, ако не друго, то поне това, че мерките не работят. В страните с най-тежък локдаун си умряха най-много хора, и то точно по време на заключването.

Колкото до глупавия списък на жертвите с липсващи съпътстващи заболявания - айде да те светна, че явно не можеш да се сетиш сам. Това са жервти на мъртва здравна система и прескъпо платени ковид пътеки - не на вируса. В момента, в който спрат да дават финансови ковид стимули на болниците, бройките на болни и мъртви ще паднат драстично. Спре ли масовото ръчкане в носовете на хората, ще падне бройката на новозаразените. Махнат ли сертификатите, ще намалее броят на тестовете, а от там и на новите случаи. Просто и ясно!

Нещо за Швеция да кажем? Мрат ли яко? Имат ли зелени пътеки за разпространение на заразата? Мерки, теглилки, у-а???
 
Кажи защо при 3 пъти по висока смъртност няма строги мерки ? Дори и по стастика да е, те се базират на нея
Пак да попитам как се доказва от какво са починали? Аутопсия, кръвни изследвания? Или на базата на неефектовен тест при приемането на болния се записва в смъртния акт ковид?
 
86,40 % от новите случаи, доказани за изминалите 24 часа, са на лица, които не са ваксинирани
Новопостъпилите в болнично заведение лица са 1 341, от които 90,16 % не са ваксинирани

При 20% ваксинирани, това горе не говори много обнадеждаващо за ефикасността на ваксините.
 
При 20% ваксинирани...
Хората със слаби нерви и финанси определено се юрнаха да се боцкат през изминалите дни, така че вече не са 20%. Боцнатите до момента ги изчислих че са 23.5%, от които двойно-боцнатите са 22%.
 
Днес в Своге видях една позната. На въпроса "по работа ли?", тя ми отговори: "дойдохме да се ваксинираме, но днес не ваксинират" - не разбрах защо. Та, те така те - на фона на всичкото извиване на ръце, ваксини в Своге не се правят всеки ден. :)
 
Хората със слаби нерви и финанси определено се юрнаха да се боцкат през изминалите дни, така че вече не са 20%. Боцнатите до момента ги изчислих че са 23.5%, от които двойно-боцнатите са 22%.
Бих си обяснил тоя пик и с комично-трагичната акция за масово ваксиниране БАШ по време на най-голямото заразяване... На тия хора някой не им ли обясни какво става ако в момента имунната ти система е под стрес да се справи с ваксината и на тва отгоре те връхлети the real deal?

Днес в Своге видях една позната. На въпроса "по работа ли?", тя ми отговори: "дойдохме да се ваксинираме, но днес не ваксинират" - не разбрах защо. Та, те така те - на фона на всичкото извиване на ръце, ваксини в Своге не се правят всеки ден. :)
С тия пневмонии и цигари по-добре се ваксинирай. Може би не точно в момента.
 
Доста коментари съм изпуснал на тази дълга тема, и да се запиша вече, че поне края й да не изтърва.
Тези симптоми са миналогодишните, градски. Как успя да се предпазиш една година от стария щам? Всъщност не ми отговаряй, даже вярвам, че няма вирус, камо ли щам. Въпреки всичко, щом сега изпитваш това "удоволствие", може да си го запишеш под номер 1. Аз преди година след хрема за 2 седмици нямах никакво обоняние, което постепенно започна да се възвръща месец след това. Но все още не е онова, което беше преди това. Година по-късно имам насочено обоняние, т.е. насочвам ноздрите на носа за пълното "удоволстие" от обонянието. Четох тогава за рецепта за печени портокали на фурна за възвръщане на вкуса, но така и не я пробвах,...
За протокола: нямам положителни тестове тогава и досега, не съм се ваксинирал и не смятам да го правя. Твърдо против съм и решил за себе си, че тази експериментална течност няма да ми помогне, а по-скоро ще ми навреди, и/или ще ми предостави "услуги", за които не съм се абонирал по собствено желание и не съм бил оведомен за тях.
Е аз не ги следя щото, ако имах телевизор сигурно щях да хвана някой модерен щам - поне макс + про...
 
С тия пневмонии и цигари по-добре се ваксинирай. Може би не точно в момента.
Тва защото те нарекох "дърт" ли е? Много злопаметен ще ми дойдеш. :)
 
Хората със слаби нерви и финанси определено се юрнаха да се боцкат през изминалите дни, така че вече не са 20%. Боцнатите до момента ги изчислих че са 23.5%, от които двойно-боцнатите са 22%.
Браво, само така! Дано скоро да е задължителна!
 
Тва защото те нарекох "дърт" ли е? Много злопаметен ще ми дойдеш. :)
Може да карам 2-ра криза на средната възраст, знаеш ли..

Или ваксина, или неизлизане от къщи, най-добре и двете.
Щом за добро утро развиваш пневмонии, досега требваше да си взела мерки.
 
Стига сте ревали за тия шибани мерки. Светът не длъжен да участва в тъпите ви БДСМ занимания. За 2 години се разбра, ако не друго, то поне това, че мерките не работят. В страните с най-тежък локдаун си умряха най-много хора, и то точно по време на заключването.

Колкото до глупавия списък на жертвите с липсващи съпътстващи заболявания - айде да те светна, че явно не можеш да се сетиш сам. Това са жервти на мъртва здравна система и прескъпо платени ковид пътеки - не на вируса. В момента, в който спрат да дават финансови ковид стимули на болниците, бройките на болни и мъртви ще паднат драстично. Спре ли масовото ръчкане в носовете на хората, ще падне бройката на новозаразените. Махнат ли сертификатите, ще намалее броят на тестовете, а от там и на новите случаи. Просто и ясно!

Нещо за Швеция да кажем? Мрат ли яко? Имат ли зелени пътеки за разпространение на заразата? Мерки, теглилки, у-а???
Мерките не работят ?? Това пък от къде го измисли ?
Аз не мога да разбера защо държави като Китай с най-голям опит и най-добър контрол на пандемията сложиха 6 милионен град за 4 случая на Ковид ?
ААааааа, сетих се ! Защото те не разбират от това, но ти разбираш
 
Пак да попитам как се доказва от какво са починали? Аутопсия, кръвни изследвания? Или на базата на неефектовен тест при приемането на болния се записва в смъртния акт ковид?
Ти сериозно ли ? Има си симптоматика, която показва, че е Ковид. Пневмония, сгъстена кръв, завишени определени показатели и т.н има поне 10000 неща
 
Или ваксина, или неизлизане от къщи, най-добре и двете.
Щом за добро утро развиваш пневмонии, досега требваше да си взела мерки.
И въпреки това засега не съм... губила обоняние и присъствие на духа. Моите версии са 2:

1. Пороците ми гонят вируста;
2. Срещала съм се с коронни вируси преди това и имам Т-клетъчен имунитет.

При толкова близък контакт с инфектиран, баш в пика на заразяването му, трябваше да съм се гътнала отдавна. Или пък Авирон Рапид наистина помага срещу ковид??

п.с. Толкова пъти споменах името на тоя медикамент, че се надявам фирмата производител да се самосезира и да ме включи във ведомостите си.
 

Горе