Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ужас!

As a result, the following “errors” are introduced into chromosomes inside the nuclei of human cells, all due to the presence of the spike protein from mRNA vaccines:

  • Mutations or “errors” in the genetic sequence.
  • DELETIONS of entire segments of genetic code.
  • INSERTIONS of incorrect segments.
  • Mixing and matching / permutations of genetic code.
These errors, when expressed through cell division and replication, result in:

  • An explosion of cancer and cancer tumors throughout the body
  • Loss of production of immune system B and T cells (i.e. induced immunodeficiency)
  • Autoimmune disorders
  • Accelerated aging and reduced telomere length
  • Loss of functioning of complex organ systems such as circulatory, neurological, endocrine, muskuloskeletal, etc.
  • Cellular damage resembling radiation poisoning as cells destroy themselves from within
Many of these effects are, of course, fatal. Others will burden vaccine victims with horrendous debilitating injuries and organ malfunctions that will require a lifetime of medical intervention.
 
Експозето само го сканирах засега щото ми се затварят очетата, ама интересно че и трите сорса стигат до едни и същи неща, погледнати от леко различни аспекти.

Потвърждава се и от постепенно увеличаващата се бройка ваксинирани починали, както и все по-младите жертви.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Не знам как не се виждате какви глупости пишете, после се обиждате като ви кажат, че сте малоумни. Научната статия не казва нищо притеснително за ваксините, а другият линк е към сайт за фалшиви новини.
 

Леле мале, тая простачка как може така да се изложи. Бива да си тъпа овца, ама тая счупи тъпомера. Дюнинг Крюгера е страшна работа, след като прочетеш 2 статии от фейсбуук и мислиш, че имаш капацитета и разбирането да занимаваш президента със словесна диария.
 
Последно редактирано:
А бе аз да попитам медицинските експерти тук, че трябва другата седмица да дарявам кръв. Та въпросът е защо НЕ ИСКАТ да взимат кръв от ваксинирани? Не трябва ли баш тая кръв на зомбитата да е по-вървежна в момента? Нещо се губи логиката ;)
 
А бе аз да попитам медицинските експерти тук, че трябва другата седмица да дарявам кръв. Та въпросът е защо НЕ ИСКАТ да взимат кръв от ваксинирани? Не трябва ли баш тая кръв на зомбитата да е по-вървежна в момента? Нещо се губи логиката ;)
https://www.ashclinicalnews.org/spotlight/feature-articles/rewriting-rules-blood-donation/ Седнали са , прочели са 2 статии във фейсбуук и са дали следните предписания. В интересен свят щяхме да живеем, ако антиваксъри и либератианци стояха нагоре и даваха напътствия.


Всеки здрав български гражданин, който се е имунизирал, разбира се, че може да дарява кръв. Има малка промяна по отношение на изискванията, които бяха към януари месец тази година. Според новите, всеки ваксиниран с РНК-ваксина може да дари кръв 48 часа след ваксиниране, ако няма нежелани реакции. Разбира се, ако се появят такива, трябва да изчака 7 дни след имунизация. По отношение на векторните ваксини, изискването е 28 дни след поставяне на съответната доза.

Дигвай в буднаера.бг или фейса нещо друго да има с какво да занимаваш либетарианеца от предната страница.
 
Не знам как не се виждате какви глупости пишете, после се обиждате като ви кажат, че сте малоумни. Научната статия не казва нищо притеснително за ваксините, а другият линк е към сайт за фалшиви новини.
Това са идиоти, сър. :)

Нали не мислиш, че и в реални живот са нещо по-различно. Просто това тук е отражение какво съществуване се води. :) Оня професор в темата сигурно скоро ще се похвали, че и апендикса си е оперирал сам.

Сравнението става все по-тъпо. Кола не консумирам, а и никой не ме принуждава да го правя. Никой не предлага колата като превенция на мега-гига страшното. Никой не ни пили мозъците с увещания, заплахи и обиди, че трябва да пием кола, иначе ще умре народа.

Правителствата не харчат трилиони от парите на европейския данъкоплатец за договори си кока кола. Чак ми е обидно да обяснявам елементарни неща. Та, питам отново: не те ли притеснява фактът, че файзер и другите изродски организации не позволяват на една УЖ демократична организация да оповести договор, сключен от името на европейските данъкоплатци. Достъп до съдържанието нямат дори нашите представители във въпросната "демократична огранизациия". Това не те ли притеснява???

Леле-мале, много страшен вирус. Болни на умирачка, ама мислят за цигари и си ходят на работа.

Относно месото - пас. :) Приключила съм въпроса в тоя живот. За следващия ще го мислим. :)

Мите, светва ли ти ламбата? Файзер е гигант спрямо Мерк. Естествено, че пак те ще оберат парите на различните държави. ;)


Пука ми, че не консумираш, показвам ти сравнение. Никой не те принуждава и ваксина да си удряш. Седиш си у вас, чакаш да мине всичко и изпълзяваш от дупката. Ето това е. Има PCR тестове, които да си носиш всеки ден, когато искаш, важат като билетче за градския транспорт. Демек, взимаш си едно билетче, взимаш си едно тестче и си шаваш. Не се обиждай, ама света не е заумрял за теб, че да имат толкова нужда да се вееш като прани гащи по улиците. Не знам защо комплекса "Колко съм важен и специален" ви е водещ. Не сте, ако имате някакви съмнения или вътрешни убеждения.

Правителствата харчат милиони и за пропадащи магистрали и войни за петрол. Що за пример ми даваш? Глупостта върлува из хората, а политиците са хора, независимо къде са и към коя организация. Това не е ли ясно или трябва пак да се дъвчи и това тук? Ти колко точно договора си чела и колко си компетентна, че толкова това да ти е на теб водещ мотив. Един личен въпрос, като почвате сексуалния акт, преди да се облече войника, ти сигурно изчиташ листовката на презервативите, които е купил Lover Boy-а? И пак говорим за вкарване на нещо в нещо.
 
  • Like
Реакции: Test
А бе аз да попитам медицинските експерти тук, че трябва другата седмица да дарявам кръв. Та въпросът е защо НЕ ИСКАТ да взимат кръв от ваксинирани? Не трябва ли баш тая кръв на зомбитата да е по-вървежна в момента? Нещо се губи логиката ;)
Кой идиот ти е го казал това? На мои познати са им взимали кръв, за операции на близки. И аз лично на твое място не бих разчитал на медицинските съвети точно тук, точно от тези хора. На единия му трябва договор, а другия го тровят с живак. :)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Кой идиот ти е го казал това? На мои познати са им взимали кръв, за операции на близки. И аз лично на твое място не бих разчитал на медицинските съвети точно тук, точно от тези хора. На единия му трябва договор, а другия го тровят с живак. :)
От Велико Търново. Явно си имат някакви нови изисквания.
 
На мнение съм, че всеки сам решава за себе си и трябва да носи отговорност за постъпките си. Това е просто казано.
 
За тези, които им е трудничко да разчетат 'графиката на умиранията': лилавата и червената линии онагледяват 2020г. и 2021г. съответно.
Останалите линии са 2016г., 2017г., 2018г. и 2019г.
А празното пространство под червената и лилавата линии са броят на хората, които не трябваше да умират.

nsii.jpg
 
А бе аз да попитам медицинските експерти тук, че трябва другата седмица да дарявам кръв. Та въпросът е защо НЕ ИСКАТ да взимат кръв от ваксинирани? Не трябва ли баш тая кръв на зомбитата да е по-вървежна в момента? Нещо се губи логиката ;)
Чел си нещо от твоя фейсбук-балон? Което, както винаги е фейк.
 
  • Like
Реакции: OSH
То ясно че никой не е прочел, още по-малко разбрал статиите, ама поне таблиците са лесни за чактисване:

covi_uk.png

Това са официални данни: https://assets.publishing.service.g...31157/Vaccine-surveillance-report-week-44.pdf

Това е от последната седмица в УК. По-долу го обясняват с нарастващия процент ваксинирани - демек понеже вече повечето са ваксинирани и вируса от немай къде почвал да яде и от тях, ама иначе се виждало че ваксините спясявали животи! :D

Много интересни антилогики идва от правителствените източници напоследък - тълкуванията много се разминават с данните.

И най-интересното за накрая - СПИРАЛИ ДА МЕРЯТ ТИЯ НЕЩА ЩОТО ВЕЧЕ ПОЧТИ ВСИЧКИ СА ВАКСИНИРАНИ И СТАТИСТИКИТЕ НА УМРЕЛИТЕ СТАВАЛИ НЕРЕЛЕВАНТНИ!!!! :eek:
 

Biomolecular detection, tracking, and manipulation using a magnetic nanoparticle-quantum dot platform



Още преди десетки години се използва при ваксинацията на американските военни примеси с флуристенцтни наночастици, които имат магнитни свойстваза засичане. Може да се засече, че си ваксиниран и всички тези тези експериментални течности, ги съдържат. Те нямат за цел да ви излекуват, а да ви упражнят тотален контрол, но просто организмите не издържат на това чуждо тяло - масово ще се умира след ваксинация като към сегашния момент може да се отчете никаквата ползва от тях на места или без разлика в развитието на мистериозната болест.
Не всичко, което прочетеш в интернет е истина. Няма нищо в тези ваксини с което да те засекат и съм сигурен в това. Нека казах някой да отиде на летището да снима да докаже... пак антиваксърски глупости ама само в интернет и само на теория и слухове. Спирали ги и ги засичали, че нямали наистина ваксина и т.н айде някой да го снима като е истина. Всеки ден антиваксърите пишат по 10 статии, правят клипове от над 1 час и т.н а не можаха един клип за 2 мин да снимат... ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ СА !
 
Предприемач е човек, който извършва предприемачество – поемане на нова инициатива с цел печалба и развитие.

Оказва се, че тук явно никой не схваща идеята на целия тоя цирк и всеки втори е някаквъ меценат загрижен за благото на човечеството.

Хубаво е освен основните теми да има и подобни във форума стига интелектуалното ниво на потребителите да надвишава това на мидите...
Далеч съм от мисълта, че те не са предприемачи, но не гледай така на нещата винаги.
Един истински лекар не е предприемач той е лекар- мисли за пациента, а те парите си идват.
Рядко , но ги има и сега ! Както казах далеч съм от мисълта, че големите компании са такива
 
Резюме за който не е прочел/разбрал:

Спайк протеините от Ковид и от ваксините действат като оксидант, демек разрушават/модифицират ДНК-то на клетките и те преустановяват нормалните си функции. Абсолютно всички видове клетки, вкл. и отговорните за имунния отговор. Непосредственият ефект е в/у еритроцитите - затова и не могат да пренасят кислород и болните мрат.

Особено тежко е при хората с хроничен Ковид, щото при тях нови спайк протеини се произвеждат постоянно...И ПРИ ВАКСИНИРАНИ, заради
самопроизводството на въпросните протеини.

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm
http://orthomolecular.org/resources/omns/v17n24.shtml

Това горе са научни сайтове, не фейк-новинарски, колкото и да им се иска на повечето.
 
Последно редактирано:
Дори да е само спекулация на тоя етап, всички официални данни подкрепят теориите.

... Особено пък оная американската на Митко с разсополивените ваксинирани, дето са 6 пъти повече. Обяснението е очевидно - прецакана имунна система.
 

Горе