Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Представи си обикновения грип всяка година има грип дори да се ваксинират хората или дори да не се ваксинират той си идва винаги, но просто той е много слаб
Тия ги разправяй на старата ми шапка. Грипът винаги е бил по-заразен от ковид, като поразяваше еднакво тежко и малки деца, и възрастни от всяка възраст. Грипът също протича почти винаги с бронхити и пневмонии.

Разликата е в отношението - единият се неглижира от медиите, но се обслужва навреме от GPS-ите. При кьовид само паниката е по-голяма. И не - тия дето мрат на поразия мрат от умишлено убийство, а не от вируста.
 
  • Haha
Реакции: OSH
Проф. Иво Христов - топ антиваксър.

 
Тия ги разправяй на старата ми шапка. Грипът винаги е бил по-заразен от ковид, като поразяваше еднакво тежко и малки деца, и възрастни от всяка възраст. Грипът също протича почти винаги с бронхити и пневмонии.

Разликата е в отношението - единият се неглижира от медиите, но се обслужва навреме от GPS-ите. При кьовид само паниката е по-голяма. И не - тия дето мрат на поразия мрат от умишлено убийство, а не от вируста.
Статистиката показва друго. Ама да, нали не може да и вярваме..
 
Историята винаги се повтаря. Нито дистанционните обучения, нито сертификатите, нито пандемиите, нито ваксините излизат сега. Искам да кажа, че това и преди години го е имало абсолютно същото. Не казвам дали мерките са пресилени или не и дали трябва да ги има, но че преди тези неща са се случвали, защото много не го знаят и си мислят, че сега кой знае какво е станало
 
Гледах и другото видео, в което на 27:27 доктора направо си казва, че след като има положителен тест, направо се насочва към кромид отделението. После Нанди вика, че хората умирали от нелекуване. Не бе, лекуват си ги, само че от Шипчестия вирОс.

Също на 28:50 доктора твърди, че антигенния тест има едва 30% достоверност, докато PCR имал достоверност 80-90%.

Накратко, за който не знае за какво става на въпрос: Жената дето прави видеото идва да болницата да търси обяснение защо нейния брат, който е със спешен бъбречен проблем и е трябвало да му се направи стенд, е пратен да се лекува от кромид. Постъпил е в болницата с отрицателен PCR тест. В първото видео доктора казва, че уж са му направили тест на човека в болницата и даже имал снимка на белите дробове с промени, и заради това човека е пренасочен в кромид отделението. Обаче не показва нито теста, нито снимката, нищо. Вместо това я изхвърлят от болницата. Във второто видео жената казва, че отново са направили тест (Антигенен) на брат й - отново отрицателен, който според другия доктор имал само 30% достоверност.
 
Последно редактирано:
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Не мога да разбера какво си написал, но явно ти не си ме разбрал също.
Вируса е един и същ и той мутира постоянно просто неваксинираните ще страдат много повече, защото ще става по-смъртоносен за тях.
За ваксинираните също ще става, но те ще слагат постоянно дози и то по-напред за новите щамове и ще имат защита.
Неваксинираните дали ще умрат или не вируса винаги ще е и при ваксинираните.
Казвам ти, че ако е така, след като изяде неваксиниранете, вируса ще се прехвърли на ваксиниране с 1 доза, после на тези с 2 и т. н. Той и сега се е прехвърлил на част от ваксинираните.

Аз не подценявам вируса, казал съм го няколко пъти. ще си биеш ваксини до откат ако е така, така ли?​
 
Последно редактирано:
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Ей, един виц не можете да разкажете като хората, а ние очакваме да мислите. :)

Вицът е: д-ре, ще мога ли след ваксинирането да свиря на акордеон?
Отговор: Да!
- Супер, щото досега не можех

Извинявам се, ако не си ваксиниран, а минаваш просто да разведриш обстановката. :)

Още смешки

260815729_10159262089088880_3168436802509431901_n.jpg
Слаб разказвач съм но затова пък нося на пиене )
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Дисклеймър: на инстинктивно ниво прескачам постове от юзъри с лилав, розов или зелен аватар. Подсъзнанието ми алармира "Внимание, дълъг и/или безсмислен пост!" и приканва да увелича скоростта на скролване...
 
Дисклеймър: на инстинктивно ниво прескачам постове от юзъри с лилав, розов или зелен аватар. Подсъзнанието ми алармира "Внимание, дълъг и/или безсмислен пост!" и приканва да увелича скоростта на скролване...
А зеленкото понякога си заслужава. Губиш.

Слаб разказвач съм но затова пък нося на пиене )
Аз съм точно обратното.
 
Дисклеймър: на инстинктивно ниво прескачам постове от юзъри с лилав, розов или зелен аватар. Подсъзнанието ми алармира "Внимание, дълъг и/или безсмислен пост!" и приканва да увелича скоростта на скролване...
:rolleyes:
 
Дисклеймър: на инстинктивно ниво прескачам постове от юзъри с лилав, розов или зелен аватар. Подсъзнанието ми алармира "Внимание, дълъг и/или безсмислен пост!" и приканва да увелича скоростта на скролване...
Моя къф е? Лилав ли е или нещо друго?
 
Може да се научиш ;)
Тцъ - не мога. Физиологично ми е невъзможно. Което не е драма, защото освен Бейлис и Лимончело, няма алкохол, чийто вкус да си заслужава всичките неприятни ефекти. :)
 

Да земеш да си го смениш че покрай сухото гори и мокрото.

А на Етериума знам че са му много интересни постовете ама хем са дълги хем поставят някаква интелектуално-литературна преграда, която допълнително забатачва процеса... Планирал съм някой бъдещ ден да наваксам.
 

Горе