Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Антиваксъри, пукнете се от яд ... :D:D:D:D


261764065_10159593074196591_8230624591114495680_n.jpg
 
Много страшния О'Макрон:


И един много интересен цитат от статията:

Almost half of the patients with Omicron symptoms that she treated were not vaccinated.

Почти половината от пациентите с омикрон, които тя (лекарката) е лекувала НЕ са били ваксинирани.

Това означава, че поне половината (всъщност повечето) са били вашкинирани.

Добрата новина е, че всички го карат супер леко - малко главоболие и мускулни болки за два дни и аре, бегай. Дори няма загуба на обоняние.

sky трябваше да изчака тоя вариант.
 
Много страшния О'Макрон:


И един много интересен цитат от статията:



Почти половината от пациентите с омикрон, които тя (лекарката) е лекувала НЕ са били ваксинирани.

Е тва го имаше у видеото на ДОКТОР Кемпбъл... Докторката е бяла (и руса), съвсем м/у другото.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Е тва го имаше у видеото на ДОКТОР Кемпбъл.
Не го признаваме за доктор, щото е сестра.

Признаваме за доктор само математика Витанов, щото разбира от корона вируси. Разбра ли?!

 
Според математиката и статистиката, Ковид е много по-малко опасен, отколкото се опитват да го изкарат.
Warning: много логика, таблички и най-вече ГРАФИКИ! (демек @AseasRoa ше се под... изпадне във възторг):


Тоя е бахти професора и вахти авторитета и да видим как ше го дискредитират...

ПП: Конкретно за Великобритания ама лесно се вади аналогията и за останалите.
ОК.. даже няма смисъл да го слушам. Аз на очите си ли ще вярвам или на клип дълъг 20 минути ? Какво обяснява няма значение
Аз виждам нещо питат ваксинирани как са го карали и всички казват леко, нищо ми нямаше за 1-2 дена ми мина, имах само хрема или лека температура, кашлица и т.н. Рядко, който не е изградил антитела или е на 70+ със заболявания го кара тежко
От другата страна виждам млади, който умират, хора на 30-40г. с кислородни апарати по 2 месеца след ковид, хора с трайни увреждания.
Какво да гледам статистиката и да вярвам на наука и данни. Те могат да бъдат лесно манипулирани. Виж хората какво ти казват
 
Много страшния О'Макрон:


И един много интересен цитат от статията:



Почти половината от пациентите с омикрон, които тя (лекарката) е лекувала НЕ са били ваксинирани.

Това означава, че поне половината (всъщност повечето) са били вашкинирани.

Добрата новина е, че всички го карат супер леко - малко главоболие и мускулни болки за два дни и аре, бегай. Дори няма загуба на обоняние.

sky трябваше да изчака тоя вариант.
И какво искаш да ти каже тоя - моята страна е най-зле ваксинирана, причини нов вариант, който сега засяга целия свят, ние сме виновни ?
2-3 дена били леко болни. Не ме карай да ти изпратя тука над 1000 поста на хора от България да ти разкажат малко за леката настинка. Да, има и хора, които го карат така има и безсимптомни, но има и млади дето ...
Едва ли още науката има отговор защо така се получава. Ген, имунна система, възраст, заболявания, вирусен товар и още 1000 неща. Както казват си е руска рулетка. Има някой го карат за 2 дена с хрема, а други прави, млади, здрави без заболявания, спортисти го карат по-зле.
Ама това, че всички го карали ей така и че не е сериозно ти казвам ме караш всеки ден да ти пращам какво пишат хората щото е лек грип. Аз до преди не бях чувал човек от грип да почине, да изпада в такива състояния и т.н, а сега са много
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
И какво искаш да ти каже тоя - моята страна е най-зле ваксинирана, причини нов вариант, който сега засяга целия свят, ние сме виновни ?
2-3 дена били леко болни.
Димитре, достоен заместник на Тедката си. Дайте ми паника, шок, ужас.. и се подмокрям от кеф.

Първо е тая, а не тоя.

Второ: Искам да ти кажа, че всяка следваща мутация е по-слаба от предишната. Така беше и с делта, така е и с мюмюн. Това, че у нас умря маса народ ОТНОВО ти казвам, че не е от вируса, а от платените ковид пътеки в бг болниците.
При еднакъв брой хора в реанимациите, в Австрия на ден умираха трима, у нас 300.

Аре, лека нощ, че в бара ме чакат. ;)
 
И какво искаш да ти каже тоя - моята страна е най-зле ваксинирана, причини нов вариант, който сега засяга целия свят, ние сме виновни ?
2-3 дена били леко болни. Не ме карай да ти изпратя тука над 1000 поста на хора от България да ти разкажат малко за леката настинка. Да, има и хора, които го карат така има и безсимптомни, но има и млади дето ...
Едва ли още науката има отговор защо така се получава. Ген, имунна система, възраст, заболявания, вирусен товар и още 1000 неща. Както казват си е руска рулетка. Има някой го карат за 2 дена с хрема, а други прави, млади, здрави без заболявания, спортисти го карат по-зле.
Ама това, че всички го карали ей така и че не е сериозно ти казвам ме караш всеки ден да ти пращам какво пишат хората щото е лек грип. Аз до преди не бях чувал човек от грип да почине, да изпада в такива състояния и т.н, а сега са много
Абе ти в ред ли си изобщо? Наври се в групите на онкоболните да видиш какво е мъка, колко са засегнатите и какво пишат. Можеш да се върнеш назад и да видиш колко умират всеки ден в адски мъки. Деца, млади хора, всякакви... Беше ми изникнал един карцином и малко се запознах с нещата от вътре, нямаш представа какво е мъка и страдание, като се навреш да гледаш само това, много ясно, че ще видиш всичкия ужас на света. Живей си живота, не се занимавай с глупости.
 

Горе