Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не знам дали ще могат да го понесат, но като стана въпрос за факт-чек я да видим какво казват по RT за него


Че аз преди месец пуснах видеото на Ръсел Бранд, в което ставаше ясно, че "чекърите" са на заплата в джонсън и джонсън. Това е тайна само за вакса-манияците, за които съществува само това, което се лансира в мейн стрийм медия бардаците.
 
Че аз преди месец пуснах видеото на Ръсел Бранд, в което ставаше ясно, че "чекърите" са на заплата в джонсън и джонсън. Това е тайна само за вакса-манияците, за които съществува само това, което се лансира в мейн стрийм медия бардаците.
Добавих още едно видео за по- смотаничките, че много затихнаха
 
Лозунга " Вземете буустера сега" във всички британски вестници. Пропагандата продължава с пълна пара


269603181_4703404759753640_4521812417913802037_n.jpg
 
Лозунга " Вземете буустера сега" във всички британски вестници. Пропагандата продължава с пълна пара
През последните 2 години се води една трол-политика по света - всяко правителство по света се чуди само как да ядосва хората. Тази част от хората, които вместо да се ядосат се накефиха, дори техния кеф ще се изпари и ще си кажат "Абе я чакай малко" ако трол-политиката продължава.

На кефещите се все им казвам, че не могат да мислят логично, но всъщност логиката е толкова елементарна, че няма как да не могат. Просто заради еуфорията си затварят очите за логиката, сами я подтискат. Но еуфорията ще се изпари когато осъзнаят, че вместо да получават привилегии от правителството, то ги тролва яко и тях.
 
Нанди, отнеха ти свободата. :D
Не, пиле. На теб ти я отнеха.


На практика новият режим на влизане в някои страни (само с отрицателен писоар) казва: "няма значение дали сте фикснати, вие сте със същия здравен и социален статут като тъпите плоскоземци". :)

Е, за кво ги ручахте жабетата тогава? :)
 
@tedkata_m, Теди!!!

 
Не, пиле. На теб ти я отнеха.


На практика новият режим на влизане в някои страни (само с отрицателен писоар) казва: "няма значение дали сте фикснати, вие сте със същия здравен и социален статут като тъпите плоскоземци". :)

Е, за кво ги ручахте жабетата тогава? :)
Умрел съм да ходя по ония тини. Не ми липсва нито един европейски град. Да си седят там с мангалите, към които са много толерантни. Ако искам някой черен мамун да ме ограби в тъмното, да ме намушка и после изнасили, ще се замисля за бустерна, за да отида в чужбина. Тук ми е перфе. По ме притеснява, че не може да се ходи вече и до кенефа без зелен. Нали сме наясно, аз съм против зеления, в слуичай, че някой не е разбрал. ;)
 
Безплатна ваксина им дават, те не щат да се ваксинират. Ваксинирайте се, после ще ви се смеят всички. Както е тръгнало, ще стане задължителна,, видя се че никой не мре от ваксините, не знам защо си губите времето да убеждавате себе си, и да си лайквате постовете 2-3ма души.
 

ШОК, БОМБА, СКАНДАЛ

То не било от Ковид, ами от лекарите... Малко по малко почна да излиза истината наяве, ама вие пак се боцкайте, че е много страшно.

Широката употреба на антибиотици при лечението на пациенти с COVID-19 има връзка с високата смъртност у нас при тях. Това сподели пред „Монитор“ вирусологът проф. Радка Аргирова след края на кръгла маса на тема „Зелената стратегия на България срещу антимикробнатата резистентност“, по време на която стана ясно, че България е единствената страна в ЕС, в която по време на пандемията е нараснала употребата на антибиотици.


По думите ѝ общопрактикуващите лекари ги предписват на „по-болните“ или от по-ниските икономически слоеве, защото не са сигурни в диагнозата си или в подобряването на пациентите си, а се страхуват от влошаването им.



„Не може да се лекува с 2, 3 или 5 антибиотика бактериална инфекция. Първо, да може да не е доказана, и най-вероятно не е. Второ, тези 2, 3 или 5 антибиотика може да с противоречиво действие един спрямо друг. Ние лекуваме с медикамент, който даваш на микроба антибиотик, който вместо да го уби, му е кеф, защото вече е резистентен“, заяви проф. Аргирова.
 
Умрел съм да ходя по ония тини. Не ми липсва нито един европейски град. Да си седят там с мангалите, към които са много толерантни. Ако искам някой черен мамун да ме ограби в тъмното, да ме намушка и после изнасили, ще се замисля за бустерна, за да отида в чужбина. Тук ми е перфе. По ме притеснява, че не може да се ходи вече и до кенефа без зелен. Нали сме наясно, аз съм против зеления, в слуичай, че някой не е разбрал. ;)
Пак не виждаш голямата картинка, мило. Новите действия на отделни държави показват, че същите не вярват в ефективността на ваксините. От една страна имаме силно ваксани държави, които ги е страх от заразители! Защо, бре??? Нали сте супер защитени?
От друга, същите тези държави (Гърция, Франция..) казват с действиията си: "ваксинираните са също преносители на вируса, затова искаме документ, който ни гарантира, че са здрави в момента, в който минават нашата граница" - ти май не беше съгласен с това? Е, сори... :)

Ако искам някой черен мамун да ме ограби в тъмното, да ме намушка и после изнасили

Крайно време е да смениш аватаря. Твоят е най-неестетичния в целия форум. Аз съм човек естет - дай нещо по-приятно за очите. ;)
 
Безплатна ваксина им дават, те не щат да се ваксинират. Ваксинирайте се, после ще ви се смеят всички. Както е тръгнало, ще стане задължителна,, видя се че никой не мре от ваксините, не знам защо си губите времето да убеждавате себе си, и да си лайквате постовете 2-3ма души.
Отговорът е следният:

 
Безплатна ваксина им дават, те не щат да се ваксинират. Ваксинирайте се, после ще ви се смеят всички. Както е тръгнало, ще стане задължителна,, видя се че никой не мре от ваксините, не знам защо си губите времето да убеждавате себе си, и да си лайквате постовете 2-3ма души.
Еми то и в Ковид отделенията са все още безплатни леглата, най-много да те пратят да си вземеш няколко банки физиологичен разтвор, спринцовки от отсрещната аптека, защото ни е такова здравеопазването. :) Просто тук се правят на интересни, а ние не сме виждали голямата картинка на илуминатите и масоните. :)

Пак не виждаш голямата картинка, мило. Новите действия на отделни държави показват, че същите не вярват в ефективността на ваксините. От една страна имаме силно ваксани държави, които ги е страх от заразители! Защо, бре??? Нали сте супер защитени?
От друга, същите тези държави (Гърция, Франция..) казват с действиията си: "ваксинираните са също преносители на вируса, затова искаме документ, който ни гарантира, че са здрави в момента, в който минават нашата граница" - ти май не беше съгласен с това? Е, сори... :)

Крайно време е да смениш аватаря. Твоят е най-неестетичния в целия форум. Аз съм човек естет - дай нещо по-приятно за очите. ;)
Специално за Гърция. Насоро мой познат беше на гости там. Без сертификат си горе доли като негър. Били са изгонени от няколко заведения, защото нямат такъв, нищо, че имат наскоро направени PCR тестове, които са съответно отрижателни. Забрана в моловете, и на всякакви обществени места, но аптеките, банките и хранителните магазини нямали такива ограничения. Супер против това съм, за мен няма значение дали някой невакснат ще мята салфетки до мен в дискотеката, това си е негов избор, но имам против, когато някое анти-ваксърче заеме леглото на човек, който е дал всичко от себе си да се предпази, след като и двата са имали избор.
basi.jpg
 
но имам против, когато някое анти-ваксърче заеме леглото на човек, който е дал всичко от себе си да се предпази, след като и двата са имали избор.
Ама чакай малко - нали единият е супер защитен. Защо ще се борят за едно легло в болниците??? Нещо не се връзват мантрите! Нормално е да сте объркани, като не търсите логика в цялата пропаганда. И спрете с тия тъпи аналогии за салфетките и кръчмите. Доста по-сериозен е проблемът. Например, племенницата ми няма да може да ходи присъствено на лекции, ако не плаща за тестове през няколко дни. Отказват ти правото на платено обучение! Отказват ти елементарното право да облекчиш физиологичните си нужди, колкото и да ти е смешно. Пълен абсурд е това, но тъжното е, че не го виждате.

Дал си тъп коментар за клипа, без дори да погледнеш първата минута от него. Видял си титрите в кадъра и си си помислил, че става въпрос за 5г коспирации. Не. В първите минути се казва, че вместо да се опълчим на безумието, налагано от шепа идиоти, ние (всъщност вие) се подчиняваме сляпо, погазвайки личното си достойнство.

Грабайте си безплатните ваксини, които са точно толкова ефективни, колкото и хомеопатичните "лекарства". За разлика от хомеопатията обаче, те са опасни. Колко опасни? Е, вие ще кажете след година - две.
 
Какво да чакам. Кое не ти е ясно на теб точно? И хората с бронежилетка са защитени, но се случва да стигат до болници от огнестрелните си рани. Какви глупости пак пишеш? И кой къде е написал, че вансиниран не може да стигне до някакво осложнение? Разбира се, че може, но вероятността е по-малка. Правете разлика най накрая, че става вече едно и също нещо да си пишем като идиоти и бавноразвиващи се.

Моя клип с тоалетната трябваше да е в графа "Забавни" и е по-скоро базик. Това го е направил един, който се е направил на интересн пред медиите, нещо, което вие правите. Но в същото време ни забавлявате много. Особено като вложите и думата Пропаганда в цялата картинка. И тези салфетки ви ги набиваме в главите, защото са ограничили местата, с които може да оцеете без да ходите, повярвай ми в това. Щом е тъпунгера е набутал 2К за Айфон, значи нищо не му пречи да даде едни 500 лв. за фалшив зелен сертификат, за да седне до фалшивото си уиски в дискотеката и да го сложи на масата си.

И в случай, че нямаш деца, а ти май нямаш, хомеопатията е първото, което дават на бебетата и малките деца преди лекаствата. Това се разбира като станеш родител. Колко е ефективно, не знам, но така преборихме коликите и зъбите. Как да ти вярвам, като пишеш такива неща, до които дори не си се докосвала? :)
 
Колко е ефективно, не знам, но така преборихме коликите и зъбите.
Чудесно, трябваше да пуснат и хомеопатични ваксини против ужасния мега гига вирус, който 80% карат безсимптомно.

И да - аналогиите, които правиш са адски тъпи. И презервативите, и контацептивите предпазват на 100% (но да кажем 99%), ако се използват правилно. Нещо, което глупавите ви ваксини не правят - многократно доказано и въпреки това продължават да се налагат агресивно на цялата популация на планетата, включително на хората, които вече имат имунитет.
И да, аналогията с кръчмите е супер тъпа.

Друго тъпо в поста ти е мантрата "нямаш деца, нямаш право на мнение". Не е необходимо да съм раждала, за да имам мнение по въпроса. Помагала съм в отглеждането на племенниците ми и знам за какво става въпрос.

Друго, запознай се с термина хомеопатия, защото явно сте ползвали билкови продукти с достстъчно висока концентрация, а не капка медикамент, разреден в съотношение 1: 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000. Днес като хомеопатични продукти се предлагат конвенционални медикаменти. Трик на бих фарма, който печели доверието на родителите и носи огромни печалби, щото хомеопатичните илачи са безбожно скъпи.

Ремайнд, айде поне веднъж да обориш някакво твърдение с контрааргумент, щото да се хили може и слабоумния. :)
 
Какво да ти обяснявам, толкова глупости на едно място не бях чел. :)
Явно не четеш своите. :)
 
Нали сме наясно, аз съм против зеления, в слуичай, че някой не е разбрал.
Такива да не чувам! Закво я напрайхме цялата работа?
Ама как въртят очета да четат от аутокюто собствените си мисли, в които силно вярват, а?:) Пак са ги намерили от кол и въже, 5 изречения не помнят наизуст:) (Аз съм тва испанчето от 35-та секунда;))
 
Крайно време е да смениш аватаря. Твоят е най-неестетичния в целия форум. Аз съм човек естет - дай нещо по-приятно за очите. ;)
И аз не му го харесвам, в аватаря трябва да има естетика! Ми така де, да го маща тоя зъбльо. В Хабад-Любавич като цяло ич не ги долюбваме тея сиганори (да се наваксат сички), точно тва обсъждахме на последното събиране
iu

Предлагам на другаря ЕсАйНийдЕс да си избере аватар измежду следните два
iu

iu

И да го сменя тоя ник на ₪INeed₪, освен ако не харесва стария символ на шекела и тогава שINeedש . Всеки си има любим шекел - стара мъдрост.
 

Горе