Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Днеска примерно са умрели 100 души от заразна болест,
КОЯТО МОЖЕ ДА БЪДЕ ЛЕКУВАНА, но това противореччи на целите на директивата!!!
А колко са починали от панацеята, която се пробутва агресивно на цялата човешка популация, знаеш ли?

Нещо по линковете горе да кажеш?

VAERS от нашия мозъчен тръст ли са или са просто егоисти мизантропи.

Айде факт-чекни ми тая таблица и кажи защо у нас не се събират данни за смърт и трайни увреждания от течностите?

Всъщност, ти си на заплата в министерството на пропагандата. Редно е да имаме такова, щом се върнахме към фашизма.

271969215_5004559819595433_8497729708240273353_n.jpg
 
мозъчния тръст така и не могат да разберат, че простотията им е смъртоносна, тоест умират реални хора, които са чели измислиците на болни мозъци,
Дълбокомислено и аргументирано почти като обосновката на Аргирова за ползата от зелените сертификати, които пазят ваксинираните да не се заразят от някой неваксинирам сериен убиец :D
 
Айде пак, че много плодотворно за подигравки:

са умрели 100 души от заразна болест, за която има ваксина

И ето какво казва лекар от мозъчния ни тръст:

За съжаление, ваксините не се оказаха това, което очаквахме в началото. Тоест - ние очаквахме, че когато се ваксинираме, ще настъпи краят на епидемията. Виждаме, че това не се случва. Признанията са вече повсеместни, че ваксините тепърва трябва да се доработват”, заяви тя

 
Много интересен торент има в замундата

Какво се случва с хората.Отворете очи (2022)​


4050snimka.jpg
Колега я дай 1 линк, че не го намирам нещо. Скоро се сетих, че по тази тема учудващо няма почти никакви филми. Конспираторите правеха ли правеха за 911, за 9-та планета, за анунаки, за маите и какво ли не, но не и на тази тема...та ми стана любопитно.
 
Мерките нямат много общо с НАУКАТА.
Целта им не е спасяване на животи, а масова ваксинация + локдауни.

Горното е доказан и общоприет от научните среди (не броим разни шибаняци на държавни заплатки) факт - единственият останал и не на 100% изяснен въпрос е "ЗАЩО?"

Възрастни и тежкоболни е оправдано да се ваксинират.
За останалите рискът от ефектите е значително по-голям от риска да пукнат от Ковид.

 
Положението е едно такова криво. Още кое време си се беше натрупало предостатъчно напрежение. Поне на мен ми се струва, че нещата са едни такива ъъъ... Не знам май, че имаше някъв термин. Може би дисонанс.на нас сега още повече ни се събират наедно допълнителни гадории. Хвърчащи цени, сурова зима. Сега почнаха да говорят и за война около Черно Море.
 
@стaричанти и останалата част от мозъчния тръст така и не могат да разберат, че простотията им е смъртоносна, тоест умират реални хора, които са чели измислиците на болни мозъци, които споделят, и това е задължително да бъде посочвано при всеки удобен случай. Хората, които посочват това не са злобни. Точно обратното е. Не съм от вчера във форума и имам участие в много теми. Всеки, който е по-отдавна във форума знае какъв е стилът ми на писане и общуване. В известна степен ви възприемам като убийци и отношението ми в темата съответства на това.

Мисля, че тук е удобно място да споделя психологическия профил на мозъчния тръст на антиваксърите на форума. Това са хора, при които егоизмът е на максимум, липсва им напълно емпатия и са социопати. Тоест, всичките им действия са съобразени със задоволяването на личния комфорт и нужди, без значение дали това е за сметка на някой друг. Безразлични са към страданието на другите хора около тях. Днеска примерно са умрели 100 души от заразна болест, за която има ваксина от една година насам, но за тях това е без значение, дори е удобен повод за шеги, смях и забавления в темата. Няма да задълбавам с персонални анализи, въпреки че има материал за това, защото нещата ще станат наистина грозни.
Дай линк, че нищо не ти разбрах.
 
Анчето от Болярово има повече акъл и топки от някои мъже(момчета) тук ... ако случайно сте я забравили, да ви припомня коя е

 
Торбалана обаче вече само по шит темите пише, и него го хванаха лудите :D
Да, а едно време разгръщаше потенцияла си WP темите. Падение. :)

И Амин Тест. Те милите няма да разберат какво им се обеснява. Прекалено много конспирации имат да нищят, за да си усмислят всеки един ден, отваряйки очите си и вдишвайки първата глъдка въздух. Като цяло хабене на кислород.
Възрастни и тежкоболни е оправдано да се ваксинират.
За останалите рискът от ефектите е значително по-голям от риска да пукнат от Ковид.

Кажи го на моя познат, за който под дърво и камък търсехме един медикамент, защото тук в бг го нямаше, докарал се до кашляне на парчета бял дроб. Като цяло с едно ще се съглася - възрастните задълнително, младите - не е кой знае колко нужно, ако си обръщат внимание и имат културата да пазарят и дисциплина. Но тъй като живеем в Булгарситан и всеки тук е тарикат и корена му тръгва от село, за жалост и там всичко под иглата. ;)
 
  • Like
Реакции: Test
Да, а едно време разгръщаше потенцияла си WP темите. Падение. :)
WP темите от 10 години са едни и същи:
  1. Коя тема?
  2. Кой плъгин?
  3. Защо ми толко бавен сайта?
  4. Суперхостинг искат да ме местят на ВПС!
 
@стaричанти и останалата част от мозъчния тръст така и не могат да разберат, че простотията им е смъртоносна, тоест умират реални хора, които са чели измислиците на болни мозъци, които споделят, и това е задължително да бъде посочвано при всеки удобен случай. Хората, които посочват това не са злобни. Точно обратното е. Не съм от вчера във форума и имам участие в много теми. Всеки, който е по-отдавна във форума знае какъв е стилът ми на писане и общуване. В известна степен ви възприемам като убийци и отношението ми в темата съответства на това.

Мисля, че тук е удобно място да споделя психологическия профил на мозъчния тръст на антиваксърите на форума. Това са хора, при които егоизмът е на максимум, липсва им напълно емпатия и са социопати. Тоест, всичките им действия са съобразени със задоволяването на личния комфорт и нужди, без значение дали това е за сметка на някой друг. Безразлични са към страданието на другите хора около тях. Днеска примерно са умрели 100 души от заразна болест, за която има ваксина от една година насам, но за тях това е без значение, дори е удобен повод за шеги, смях и забавления в темата. Няма да задълбавам с персонални анализи, въпреки че има материал за това, защото нещата ще станат наистина грозни.
Тоест ти си форумният Костадин Костадинов
 
Сред последните новини: СЗО: След Омикрон идва краят на пандемията

Ще припомня на промитите мозъци какво съм казал на 20 Ноември, преди въобще да се загатне за край на пландемията и преди да се съобщи за Омикрон (на 24 Ноември):
Аз пак си държа на едно мое очакване, че тия неща с вирОсите и магическите отвари ще секнат рЕзко и неочаквано. Очаквах го по-рано през годината, но не се получи. Сега това с Австрия ми звучи като удобен момент да се каже "Еййй, как щEхме да ви задължим да се набодете всички, обаче вирОса се скри и засега нема нужда". Пък и като изкарат едни 80-90% в повечето държави, математиката вече започва съвсем да мирише. Все трябва да дойде края на пандемичната част от пладемията.
Запитайте се кухократунчовци, дали случайно съм написал нещо такова, или имам някакъв усет за планираните действия. Това да ви служи за поредното доказателство, че действията на кукловодите са предвидими и нямат нищо общо с никаква пандемия. Ако беше истинска пандемия, първо нямаше как да се говори за край по средата на зимния сезон.

Между другото, Австрия още не са се отказали от задължителното боц, даже преди 4 дни са го одобрили като законопроект. Очаква се да започне първите дни на Февруари, на 4-ти ако не се лъжа. Е, аз очаквам да се откажат точно преди това, което ако се случи, ще е още едно доказателство за планирани действия.
 

Горе